Rušička

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#16 Příspěvek od sinclair »

Jasně, že vyroste. Ale nějaký ten rok to trvá, často i dýl, u těch pomaleji chápajících.
Když máš celé jaro i léto, často dlouho do noci, blízko pod okny poslouchat muziku, ze které vlastně slyšíš jen ty extrémně zesílené spodky, hrozně to leze na mozek.
Pokud už jsou v pohybu, tak schválně jezdí s hlučným výfukem a na jedničku či dvojku, aby to všechno hučelo a dunělo co nejvíc.
Ty spodky jsou ještě zesílený rezonancemi kastlí a fakt se to šíří všesměrově, klidně v noci přes tři ulice.
Je až neuvěřitelný, kolik času a peněz tomu ti vejrostci věnují. Celé týdny zavření v garážích, tahají kabely, šroubujou zesilovače a repráky, kam se ještě vejdou. Dva 15" místo kufru nejsou žádná výjimka.
A tak potom očekávají, že jim to pochválíme, no :D

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Hubert_79 »

Mám kliku, že v mém okolí se tito jedinci vyskytují naprosto sporadicky. Jeden má feldu a když jede a hraje, tak mu drnčí dekl od kufru :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ona ta subbasová vlna se do auta nevleze, a pokud má zavřený okno, vzniká difúzní akustický tlak, který mu tlačí na zbytek mozku tak dlouho, až potřebuje vyvětrat. A pak tucá přes 3 ulice... :twisted:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#19 Příspěvek od weed_smoker »

V mládí jsem byl taky jeden z "tufačů",měl jsem soundsystém 2.1 o výkonu 1kW,byl u toho softstart ze 4040 a 555 a indikátor VU stereo 5 kroků (2xAN6884),kterej při otevřenym kufru svítil. Obvykle jsem to zapínal jenom na srazech anebo když se s tim hrálo na nějaký chlastačce.\Vydrželo to skoro po dobu životnosti auta,kondík 1F/20V a basová tuba je furt OK,softstart taky,zesík je opravovanej,ale drží.Jenom ty 4-band repráky jsou v pr… jak si s tím hrály děti a rozdrbali cívky o magnet.

Taky byly populární různý světýlka vevnitř(nad pedály,pod sedadla,do kufru i na strop(hlavně UV na ten strop)),ale i venku(nad SPZ,spodek auta,ve světlech...) a výfukový koncovky (i s hořlavinou na barvenej plamen nebo s barevnou dýmovnicí).
BTW.Spousta "tufačů" zpomalí a zesílí muziku,když je v dohledu hezká holka.Když potkám mladýho kluka,jak "tufá",pousměju se a chápu to.Ale nevím,co si myslet,pokud v tom sedí týpek 45+ a tufá víc než mlaďáci.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#20 Příspěvek od Crifodo »

sinclair píše:nějaký ten rok to trvá, často i dýl, u těch pomaleji chápajících.
Když máš celé jaro i léto, často dlouho do noci, blízko pod okny poslouchat muziku, ze které vlastně slyšíš jen ty extrémně zesílené spodky, hrozně to leze na mozek.
jestli si pamatuju, tak právě tohle bylo i u Harmana spouštědlem.
Až pak vzal kosu a hezky to všechno pokosil.

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“