Čeho (koho) by stálo za to se zbavit ...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#16 Příspěvek od ok1hga »

xsc píše:Ano, vyčistil střed Vsetína na úkor té vesnice, kam jich část vystěhoval. Tam mu děkují ještě dnes...
a jak jsi na tohle přišel ???
pokud já vím, nechal jim postavit pár domků ze stavebních buňek vedle ČOV.
a celkem si tam i udržují pořádek v rámci jejich možností . . .

https://mapy.cz/s/huguvotere

ti co odešli kamsi na vesnici, odešli sami . . .

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#17 Příspěvek od xsc »

Sami by nikdy neodešli, i ten domek na vesnici jim radnice "pomohla najít".
Buňky byly pro ten (mnohem větší) zbytek.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#18 Příspěvek od ok1hga »

xsc píše:Sami by nikdy neodešli
samozřejmě, proč by sami odcházeli, dokud tam mohli dělat binec ?
když ty domy ve středu města byly vyklizeny a zbourány, vybrali si sami kam chtějí jít, nikdo jim nic nenutil, byla to jejich volba.
xsc píše:i ten domek na vesnici jim radnice "pomohla najít".
to si taky nemyslím, vybrala jim ho "jedna paní podnikatelka s chudobou",
která ten objekt koupila za cenu pozemku (barák byl už v té době na zbourání),
několik rodin tam nechala nastěhovat a následně si nechávala posílat všechny příspěvky na bydlení na svůj účet, aniž by se o ně jakkoliv starala . . .

je to buvár, ale dobře napsané . . .
Blesk
a ještě jednou a trochu jinak . . .
Íděs

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#19 Příspěvek od sinclair »

Čunek tam žije a cigány zná, dobře věděl, co jsou zač a kdo za nimi stojí.
Jako jediný ze starostů Vsetína měl kule na to, nechat za pomoci policajtů a stěhovacích čet, vyklidit ten ohavný a nebezpečný pavlačák v centru. Policajtům jela hned za patama bourací technika v docela vysokém počtu.
Ten zbytek, včetně aktivistama uplacené a křivě vypovídající sekretářky, ten už taky nahrubo znáte z médií.
Ale i tzv. seriózní média /v té době/ si celou kauzu podle aktuální politické potřeby stejně přibarvila, nebo to aspoň bylo plné narážek.
Všecko to vřískání okolo byl jenom tyátr. Naštěstí to Čunek ustál. Díky lidem, co se sice nijak nevyjadřovali, ale ze svých pozic mu drželi palce a pomáhali.
Nebýt Čunka, tak tam ten barák, smrad, řev a nemoci díky aktivistům existují dodneška.
Dneska už se každý bojí Čunka následovat, což je ostatně vidět i v médiích.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ona ryba smrdí vždy od hlavy.

Prezidenta nelze žalovat za blbý řeči (viz kauza s "džentlmenem"), prezident může žalovat za blbý řeči kohokoliv (rakovina). Roma nelze žalovat za otravování, blbý řeči a vyhrožování, protože je do diskriminace, Rom může otravovat, vyřvávat a vyhrožovat a následně žalovat kvůli diskriminaci, koho chce.

Stejně tak je to s bordelem v tomto státě a bordelem kolem jejich domů.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#21 Příspěvek od sinclair »

Když jsi zmínil toho prezidenta - co jako měl znamenat ten trapný virvál okolo jeho odjezdu z ÚVN?
Soukromá ochranka, najatá údajně nemocnicí, fest bránila všem přítomným štábům i reportérům v natáčení a focení, k tomu ještě dost směšným způsobem. Bundama a kusy stavebního polystyrénu.
Přitom při příjezdu prezident reportérům mával a nikdo nikomu v ničem nebránil.
Nepovedlo se nahodit řemeny, nebo co?

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#22 Příspěvek od FHonza »


p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#23 Příspěvek od p32 »

Jestli jsi to nepochopil, tak to byla akce nemocnice, která si zakládá na soukromí. Ochranka byla z nemocnice, Zeman s tím neměl nic společného. Určitě ani sám nevěděl, že je v objektu zakázáno fotit a natáčet. Prostě média se opět projevila tak, jak o nich Zeman smýšlí. Za branou už to byl zase prezident a tam si mohl klidně dělat i selfíčka. :lol:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#24 Příspěvek od sinclair »

Já jsem to pochopil dobře.
Co ale nechápu je, že při příjezdu na pobyt do ÚVN tam byli reportéři a fotografové taky, ale vůbec nikdo z nemocnice jim ve focení a natáčení nebránil.
Já ani netvrdím, že by s tím měl prezident, nebo jeho ochranka něco společného.
Jenom se ptám, proč se při příjezdu nic nedělo a při odjezdu takový cirkus.
Proč?

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#25 Příspěvek od Crifodo »

Ohledně Čunka a jeho amorálního chování k černým:
v té době jsem ještě měl TV a viděl jsem reportáž, jak náhradou dostali tu skládačku z Unimo buněk. Dostali to i s teplou vodou, zařízené, mrazáky a mikrovlny v nerez provedení. Takže aktivisti asi vřískali fakt dobře.
celou dobu historie "diskriminace" mě tedy zajímá ne ten póvl, co už v ve středověku v Indii nechtěli, ale zdejší opatrovníci.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#26 Příspěvek od p32 »

sinclair píše:Já jsem to pochopil dobře.
...
Jenom se ptám, proč se při příjezdu nic nedělo a při odjezdu takový cirkus.
Proč?
Odpověď je asi jen jedna, skrytá záměrná reklama nemocnice a to i při odchodu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#27 Příspěvek od termit256 »

Cunek ne ze to ustal, on si na odsunu cikanu z toho baraku vybudoval politickou karieru :-) Ona to zas takova vyhra s tim presunem za mesto jak se vsude prezentuje neni, kamoska nekde v okoli bydlela a rikala ze se tlupy cikanu dopoledne tahnou z bunek do mesta kde cely den vegetuji a vecer zase zpet.

Co se tyka zemana, cim dal vic mi pripomina tuto postavicku :-) Burnse taky museli vzdy nadopovat aby byl schopen chvili fungovat. Jsem zvedavy, jestli by delali takovy cirkus s temi polystyreny kdyby sel do te nemocnice obycejny clovek. Ostatne rekl bych, ze kdyby obycejny clovek chtel at mu tam udelaji "rekondicni pobyt" s nadopovanim infuzemi apod. tak se s nim vubec nebudou bavit a vyhodi ho hned z recepce.
Přílohy
www.JPG

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#28 Příspěvek od sinclair »

Copak je ÚVN nějaké tajné zařízení, jehož orientační tabule nesmí být vidět na fotkách či videu? To je pitomost, s tou reklamou, teda.
Z logiky věci:
Jestliže někdo někam přijíždí na nějaký pobyt, co má vylepšit jeho zdravotní stav, tak při příjezdu bývá v objektivně horším stavu, než při odjezdu, po té odborné rekondici.
Tady při příjezdu nechali fotografy a novináře být, ale při odjezdu, kdy měl prezident být v nějakém, trošku lepším stavu, fotografům hystericky bránili.
Ptám se proč?
Je to veřejná osoba, reprezentuje moji zem v zahraničí. Jako občan této země i jeho volič, mám právo vědět, jak na tom prezident této země zdravotně je.
Jestli je schopen svou, z větší části reprezentativní funkci řádně vykonávat, či nikoliv.
Možná vypadám jako čtenář Blesku, ale mě doopravdy zajímá, proč byla v tomto případě logika věci úplně obrácená.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

sinclair píše:Jako občan této země i jeho volič, mám právo vědět, jak na tom prezident této země zdravotně je.
Jestli je schopen svou, z větší části reprezentativní funkci řádně vykonávat, či nikoliv.
Tak toto určitě z těch fotek či videí nepoznáš. Pokud to chceš opravdu vědět, tak si máš počkat na oficiální vyjádření tiskového mluvčího hradu. :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#30 Příspěvek od Celeron »

sinclair píše:Jako občan této země i jeho volič,
Když jseš jeho volič, tak co si stěžuješ? :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“