Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora 4

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#16 Příspěvek od xsc »

DZ11 jsme v paneláku zrušili asi před rokem. Na některých pozicích ještě byly Tesly. Ale i Philipsky vydržely věčnost.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Hubert_79 »

Přenosné repro Logitech. Hraje a na to, jak je to malé i celkem "vydatně"; samozřejmě, asi žádné hifi, ale ke kompu na film dobrý. Konektor na mobil je na starý iPhone, má to ještě zezadu jacka a (asi) to umí nějaký Bluetooth nebo tak. Je k tomu zdroj, malé dálkové ovládání a futrál.
Přílohy
repro.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#18 Příspěvek od Celeron »

To byl móc hodnej vyhazovač, když k tomu přibalil zdroj, malé dálkové ovládání a futrál :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

Přesněji řečeno, vše bylo pěkně uložené v tom futrále :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Hubert_79 »

Huawei P20. Funkční, po sloupnutí ohavně olezlého skla displej jak nový. Uvedeno do továrního stavu.
8O
Poněvadž je to ale růžové a Huawei není úplně moje srdeční záležitost, tak nejspíš po otestování půjde do frcu.
Přílohy
huawei.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#21 Příspěvek od miroja »

Tiez som dostal raz mobil-najducha (Samsung), ktory vyzeral zachovalo. Asi po tyzdni pouzivania zacal stracat kontakt s BTS.
Netvrdim vsak, ze je to automaticky aj tvoj problem....

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od forbidden »

Nám se tu od soboty válel u kontejnerů gramofon HC12, nikdo ho nechtěl, tak ho dnes akorát vyváželi popeláři, když jsem šel okolo.
Stejně me facinuje, jak jsou lidi shnilí. Sběrnej dvůr máme asi 100 m od domu a oni to nejsou schopní dojít. Kolikrát jsou u popelnic i matrace, dveře s futrama, starý kola i s pneumatikama... :roll:

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#23 Příspěvek od weed_smoker »

Někde je to i vinou nařízení těch SD.Třeba tady u nás mi dovolili hodit do kontejneru shnilej rozpadlej koberec a dvě nacucaný shnilý matrace,válelo se to venku a strašně to smrdělo.Naproti tomu mi nechtěli vzít zadní plato z Feldy a opěrku z autosedadla,ikdyž jsem to všecko přivez na jednom vozejku.Tak jsem to na druhym konci města nalámal do červenýho a byl pokoj.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#24 Příspěvek od Celeron »

A s odpadama přitvrzuje. Včerá vyváželi u nás polelnice. Koukám, jak se popelář šťourá klackem v popelnici, pak vytáhl ze svý tašky nějakou skleničku a nabral do ní trochu popela. Jsem v klidu, byl to dřevěnej z krbu. Ale docela by mě zajímalo, co by se dělo, kdyby našli popel kontaminovanej chlórem z pálení PVC či jinýho plastu. To by byla docela dobrá pomsta nasypat kýbl popela po pálení plastů sousedovi v noci do popelnice. Asi brzo skončí zvyk dávat popelnice na chodník večer před svozem aby se nemuselo brzo vstávat. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od forbidden »

Že by namátková kontrola? Nebo na udání souseda?
Budeš si muset udělat vychytávku, co jsem viděl tady u nás. V plotě byl výřez a ve výřezu půlkulatá klec s popelnicí uprostřed. V běžným stavu otevřená k domu a uzavřená do ulice. Když mají vyvážet, jen se klec i s popelnicí otočí o 180 ° a hotovo. Můžeš si to udělat i na dálkový ovládání. :lol:

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#26 Příspěvek od weed_smoker »

Dřevěnej popel z krbu se dá hodit i do kompostu a krom cikánů neznám nikoho,kdo by doma topil plastama.Pokud se tady pálily kabely(a pálily se fest),dělo se tak na odlehlejších místech a za tmy.Tam ten popel obvykle zůstával,když se z něj měď vyklepala.Některý dokonce stavěli nad ohněm stan z deky namočený v řece,aby ten čoud nebyl tak silnej.Jedinej,kdo za to trestal,byly sběrny,který za opálenou dávaly max.80-90 za kilo,ikdyž za čistou bylo v tý době i 160.Někde tu vypálenou měď pozdějc ani nevykupovali.Pak se s tim nějak přestalo,asi i proto,že "kabely došly" a "naleziště" už jsou dávno zbouraný.
V Josefově ale občas plasty cejtit jsou.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#27 Příspěvek od p32 »

To bylo určitě na udání. Normální člověk si plastama nezadělá komín. Chce to fakt připravit tak, jak psal forbidden a k tomu ještě kamerový systém, který se aktivuje, když se popelnice dá do ulice. :wink:

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#28 Příspěvek od Sadra17 »

ještě že u nás se tohle neděje nebo aspon doufám :lol: máme psa vlčáka a většinou doplnuju popelnici vyčištěním výběhu kdo chce může se v tom hrabat :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#29 Příspěvek od Celeron »

forbidden píše:V plotě byl výřez a ve výřezu půlkulatá klec s popelnicí uprostřed. V běžným stavu otevřená k domu a uzavřená do ulice.
To znám, to už jsem viděl někdy v průběhu 80. let. Nojo ale já mám lehkej železnej plot samej průvan. Tohle se spíš šikne do součastný podnikatelský, neprůhledný, betonový hradby aspoň 3 metry vysoký, za který se schovávaj podnikatelé, co maj co skrývat. :wink: Jsem zvědavej, která potrefená husa se ozve. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#30 Příspěvek od sinclair »

Taky mám kameru na vjezd, ale nikdy jsem si nevšiml, že by se popeláři do popelnice byť jen dívali. Vlastně jednou snad jo.
To jsem hodil na dno směs nepoužitelných tlumivek a silně impregnovaných, či v jádře svařených transformátorů. Asi to bylo těžký už na ruky.
Podíval se pod dekl, viděl jenom domovní bordel, tak to vysypali normálně. Nikdy se tu nikdo v ničem nehrabal..Kdyby měli jenom načumovat do každý popelnice, tak by skončili až večer.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“