W10 a kamery Hikvision

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#16 Příspěvek od piCZus »

Přihlašování mi raději nedávej. Trochu jsem se tím dnes zabýval.
Kamera DS-2CD2123G0-I, která funguje má tyto parametry:
Verze webového pluginu V4.0.1 build 190506
Verze pluginu V3.0.7.16

Potom mám jednu starší DS-2CD2520F a na té to nejede, tu jsem aktualizoval na FW z roku 2018, ale ten webový plugin zůstal z roku 2017:
Verze webového pluginu V4.0.1 build 170117
Verze pluginu V3.0.6.1
Ty roky jsem si vydedukoval podle počátečních číslic.

Tady píšou z kraje loňského roku o některých kamerách, na kterých by to mohlo jít zpětně. Někdy si pro FW chodím tady.
Ještě jsem se nepídil, jestli by šel aktualizovat jen ten webový plugin?

Edit: Po aktualizaci FW se webový a nějaký další plugin neaktualizuje, což platí i u starších kamer a to by pro fungování mimo IE bylo nejspíš zásadní.
Ještě jsem zapomněl, že ta novější kamera umí H265 (H264 taky) a starší jen H264.
Přílohy
hik-chrome-fw.png

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Tak to vypadá, že jsem asi v řiti, nenašel jsem nikde pro tu moji žádnou aktualizaci. Verze FW mám z roku 2018.
Přílohy
HIK_verze.png
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

A nebylo by lepší si stáhnout ten IETAB a instalovat, jak ti doporučoval RadekB? Je to totiž jak pro Chrome, tak pro Firefox a plně funkční. Dost pochybuji, že budeš mít uživatele jen s Chrome nebo jen s Firefox.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#19 Příspěvek od Celeron »

Tak se mi podařilo pro tu moji kameru nalýzt o rok novější FW.
Nyní to chodí naprosto na všech PC s IE11 a Maxthon 4. Dříve to na PC s AMD procíkama nešlo.
Ale na Firefoxu 72.0.1 (64b) to stejně nikde nechodí. Vypíše: "Your browser is not supportet" a že si mám pustit IE. :roll:
Ten IETAB se mi nedaří spustit instalaci ve Firefoxu.
Přílohy
HIK aktuál.png
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#20 Příspěvek od piCZus »

Nenašel jsem, jestli jde v kameře aktualizovat pouze webový plugin, ale asi to bude jen ten "WebComponents.exe", který se instaluje do Windows.
Tu funkčnost pro Firefox-Chrome pojmenovali "Plug-in free live view" a když se podíváš do těch PDF, tak všechny kamery umí H265, což se u mě potvrzuje a to bude nejspíš indície k tomu, které kamery Firefox-Chrome podporují.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“