Dvacet litrů epoxidu v ****

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#16 Příspěvek od sr71 »

https://1url.cz/HzM74 tohle je asi taky podobný zalévací epoxid. Nepochopil jsem ale kolik toho za tu cenu je

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

sr71 píše:"odkaz" tohle je asi taky podobný zalévací epoxid. Nepochopil jsem ale kolik toho za tu cenu je
Máš tam nadpis
"Crystal Clear Epoxy Resin General Purpose Bar Table Top Coating Wood - 4 Gal Kit" - neboli "sada o obsahu 4 GALONY". A jeden galon je podle toho, jestli to je imperiální (anglickej) nebo US buď asi 4,56 litru (UK) nebo 3,75 litru (US pro kapaliny). Každopádně za těch asi 190 kaček nebo kolik tam píšou máš asi 14 litrů obou složek s tím, že musíš počítat s malým smrštěním při vytvrzování.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od PavelFF »

Tahle stránka bude podle mě asi podvod. Cena je totiž asi desetinová než je obvyklé jinde. Bylo by to terno, kdyby to byla pravda.
Jsou tam podivné "feedback" - je jich málo a od lidí , co maj jen jednu koupi(jestli jsem to pochopil správně).
Ale nechápu, v čem podvod spočívá, když ebay vrací peníze v případě nedodání.

Nebo je to překlep v ceně epoxidu a nemá to být podvod. Všechny fídbeky jsou za nějaké trenýrky, což má k zalévací hmotě daleko.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#19 Příspěvek od sr71 »

4 galony tam vidím, ale pøišlo mi to nìjaké divné za tu cenu takže jsem myslel že nìco špatnì chápu

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#20 Příspěvek od helios »

Z toho odkazu, čo som sem dával ja, som kupoval jeden set aj pre seba. A hlavne, je to z Európy, takže odpadne hádanie sa s colnicou, čo to skutočne stálo.
Osobne tomuto obchodníkovi za 8.20 neverím. Všimnite si, že má len 87 transakcií, zato už predal 416epoxidov. Tie počty sú dáke divné. Ak kliknete ešte na "visit store", nájdete tam len 5položiek, zato horúcovzduch za 13,69 a podobné zázračné ceny. Doporučujem NEKUPOVAŤ!
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#21 Příspěvek od tomasjedno »

helios píše:Všimnite si, že má len 87 transakcií, zato už predal 416epoxidov. Tie počty sú dáke divné.
To špatně chápeš ta čísla.
Má 87 hodnocení, a jsou navíc z doby, kdy prodával trencle. Teď prodává epoxid, ale tak krátkou dobu, že ho ještě nemohl nikdo dostat.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#22 Příspěvek od PavelFF »

Já ty stránky znám delší dobu. Už nabízí epoxid dost dlouho na to, aby někomu přišel.

V podstatě by se nemělo nic stát - maximálně člověk přijde o 2 stovky. I když pravděpodobně ani to ne, pouze mu nic nepřijde a ebay potom vrátí prachy.

Mně cena přišla tak evidentně mimo, že jsem o tomto prodejci vůbec neuvažoval.

Tak jsem to teď zkusil koupit a : "One or more sellers can't accept payments right now. Contact the sellers for help."

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#23 Příspěvek od tomasjedno »

PavelFF píše:Já ty stránky znám delší dobu. Už nabízí epoxid dost dlouho na to, aby někomu přišel.
No nevím - prý jich prodal 422, z toho 119 za posledních 42 hodin (před hodinou prodal poslední), pak to zavřel.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#24 Příspěvek od helios »

Takže doteraz (21.02.2020) mi tiež nič neprišlo a to som objednával v rámci EU. Reklamujem to na Ebay, tak uvidíme, ako to dopadne.
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#25 Příspěvek od PavelFF »

Tak jsem si tehdy 3.1.2020 objednal Epoxy resin za $ 9.99 (Crystal Clear Epoxy Resin General Purpose Bar Table Top Coating Wood - 1 Gal Kit) s tím, že kdyby to přišlo, byla by to cenová bomba: 4,5l epoxidu za cca 250Kč.


Dopadlo to podle očekávání. Nic nepřišlo, uživatel už neexistuje.
Když je něco několikrát levnější než je obvyklé, je to prostě podvod. I když nechápu princip podvodu, když mi ebay peníze vrátila.

https://www.ebay.com/usr/xianyefg325?_t ... 2749.l2754

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“