Vysavač Karcher T111

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#16 Příspěvek od Pikofarad »

Pokud máš koberce,tak bych volil vysavač s rotačním kartáčem.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Mám ale jen asi 6m2 v celým baráku jinak parkety, dlažba a vinil.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
JirkaCZ
Příspěvky: 392
Registrován: 12 úno 2011, 01:00

#18 Příspěvek od JirkaCZ »

Zase jestli to máš na vysávání v domácnosti tak na to se tenhle stroj fakt nehodí, protože je hlučný, ten jediný nástavec co k tomu dávají je k vzteku, rukojeť hadice je neergonomická takže po 5 minutách držení máš pocit že si tu ruku raději uřízneš a má plastové trubky měkké jako máslo.

Na domácí vysávání je lepší něco je fakt udělaný přímo na to, z těch kvalitních je to Miele i nižší řady okolo 3 tisíc a nebo Electrolux.

Pokud to chceš na vysávání v dílně tak určitě potřebuješ vysavač co bude mít ten skládaný filtr, ať už kulatý nebo obdélníkový, on je to v zásadě také hepa filtr ale neuvádí se mu žádná filtrační úroveň, při vysávání do sáčku si troufám říct že ti ten hepa filtr vydrží navěky, samozřejmě pokud sáček nepoužíváš, všechno jde do tohohle filtru a ten se pak rychleji zanáší a moc nevydrží. Rozhodně ale nemůžeš počítat s tím, že ti ten filtr vydrží 10 let :)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#19 Příspěvek od Celeron »

Dík za info a tip. Jenže to jsou většinou suchánky, výkon kolem 800W. Rámus mi nevadí, zato mě vadí navíječ šňůry, první věc, co se ve vysavačích vždycky podělá.
Ale s tou hubicí a plastovejma trubkama u Karcheru máš pravdu. Od starýho T111 mám sice nerezový teleskopický, jenže to vypadá na jinej způsob spojení, takže asi nepoužitelný...
Je to boj po tý T111 něco vybrat...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
JirkaCZ
Příspěvky: 392
Registrován: 12 úno 2011, 01:00

#20 Příspěvek od JirkaCZ »

Je to boj vybrat dneska vysavač a do domácnosti bych Karcher úplně vynechal protože nepřináší v podstatě nic zajímavýho. jestli ti nevadí vyšší cena mrkni na značku Vax konkrétně třeba typ Vax 7151, vid odkaz:

https://www.vaxshop.cz/viceucelovy-vysa ... 71vqsdi7n6

dostaneš tam kopu příslušenství, zvládneš s tím vysávat i v dílně a oproti Karcheru jsi někde jinde :) ale samozřejmě kup si co nejlíp uznáš za vhodné :)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#21 Příspěvek od Celeron »

Ten Vax je nějak moc složitej, zvládaj s tím i ženský? Já že abych nedopad: "Když sis koupil takovej složitej cajk, tak a tím budeš luxovat ty!!" :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
JirkaCZ
Příspěvky: 392
Registrován: 12 úno 2011, 01:00

#22 Příspěvek od JirkaCZ »

Jasně ze to ženský zvládnou, maji k tomu nástavce víc přizpůsobeny na vysávání doma a i kolečko na regulaci výkonu tak nemusíš jet furt naplno když to neni potřeba, zvládá vysavat i vodu a nemá naviječ kabelu takže se ti nerozbije naviják :D

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#23 Příspěvek od Nakadah »

WD3 mám doma, jako vysavač v domácnosti. Nestěžuje si ani moje žena ani já. Pytlík má snad 17l nebo kolik. Plastové trubky mi nijak nevadí, nepotřebuju ocelové tyče abych s tím snad hobloval parkety.

Vybrali jsme si ho před pár lety, když jsme hledali nový vysavač. To co jsme jako typy do domácností našli byla buď tragédie s 1.5l pytlíky a nebo to bylo cenově naprosto mimo.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“