A zase je to tady (HP)

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#16 Příspěvek od sinclair »

Tak něčím se ta tzv. televize nafutrovat musí. Vydělat si na to vydělají a účel to splní, přidržet plebs u bedny..
Vždycky se mi líbily baby, které si vystačily jenom s očima na to, aby chlapům začalo dunět v klacku.
Jacqueline Bisset, Ornella Muti..
Podobnou, ale v blond provedení jsem měl 22 roků doma. Když se dnes podívám na dcerku, mám to znova před očima :D

Bagárová je jen silně přelíčená opička bez charismatu a IQ /to druhé je v laciném showbyznysu potřeba/, ale taky tak skončí. Banga v sukni.
Naposledy upravil(a) sinclair dne 23 úno 2020, 22:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#17 Příspěvek od kokun »

EKKAR píše:Znám 2 významy - astronomický označení nově vzniklý hvězdy a jedno z jmen používanejch koncernem Chevrolet pro kompaktní auta ...
Pamatuji si den, kdy tato TV (NOVA) začala své vysílání. Bylo to 4. února 1994 a bylo to ÚT. Montoval jsem totiž v ten den ant. systém jednomu zákazníkovi, v dost komlikované příjmové oblasti.
Vysílání zahajoval svým "proslovem" tehdejší ředitel Železný. A vysvětloval jak tato TV přišla ke svému jménu-názvu. Byla k tomu údajně vypsána veřejná soutěž - vyhrál právě ten název Nova (hvězda) a dotyčný výherce měl zkasírovat 10.000,-USD :o

Dnes se tato "hvězdná" TV uchyluje třeba i k takovýmto prasáckým praktikám - aby toho plebsu dostala před obrazovky co nejvíc :twisted:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#18 Příspěvek od MetalGod »

Co to je za kokotinu? Vynechala první znak a místo něj dala mezeru? Tak proč není na obrázku OVA? :roll:
P. S.: Jsem moc rád, že nejsem sám, kdo na TV zásadně nečumí, že mi zábava konzumního plebsu nic neříká.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#19 Příspěvek od sinclair »

Jene, to je asi to nejmenší, k čemu se tato tzv. televize uchyluje...
Není nezajímavé si přečíst, co má Nova v TV licenci jako programovou náplň. To se teprv zasmějete. Já si to pamatuju taky, když to moudro Železný trousil, kudy chodil..

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Hubert_79 »

Ne. Je to takhle:
_NOVA
a ne takhle
NOVA
To podtržítko tam není, jen mezera. Automaticky se to pak nacpe na začátek, když setřídíš programy dle názvu.
Chňápeš?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#21 Příspěvek od vladodyno »

Honza sa špatne vyjadril. Správne ma byť: pred názov pridali medzeru.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Hubert_79 »

MetalGod píše:Jsem moc rád, že nejsem sám, kdo na TV zásadně nečumí, že mi zábava konzumního plebsu nic neříká.
Poplácáme se po ramenou jak jsme sečtělí :lol: Taky tu věc doma nemám.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#23 Příspěvek od samec »

To je to pásmo reklamného vysielania prerušované amatérskym spevom? Vysielanie pre starších a pamätníkov, niečo ako Repete?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ZdenekHQ »

Přesunutí jen prospěje věci.... HP.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#25 Příspěvek od MiraSt »

Ještě než to začalo tak z obrazovky zaznělo "dlouho očekávaná.." No, já nic nečekal. Ale nechte jim to. Rád se dívám na ČS má talent a tam zpěváci nepatří. Tam patří ti co se něco naučili vlastní píli třeba hrát na netradiční hudební nástroj, jezdit přes překážky na kole, akrobacii na laně.... Třeba ti tři kluci co jezdili po bednách na kole se mi moc líbili. To jsou lidi, kteří se to museli naučit. Zpěv ti buď jde nebo nejde a je dobře, že to mají na Nově. Tak ať soutěží tam a nelezou jinde.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#26 Příspěvek od kokun »

vladodyno píše:Honza sa špatne vyjadril. Správne ma byť: pred názov pridali medzeru.
Já se špatně vyjádřil, anebo "Digitální rádio"? Já dal přece jen ten odkaz :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od ZdenekHQ »

kokun píše:...vyhrál právě ten název Nova (hvězda) a dotyčný výherce měl zkasírovat 10.000,-USD
Doplním Ti vědomosti. Nova Robotics byla organizace ve filmu Číslo 5 žije (Short Circuit) a v té době to byl hit. Jedna divačka to prostě opsala, poslala a "plechovce"se to líbilo. To je celej ten příběh. Sledoval jsem to na vlastní oči.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#28 Příspěvek od Celeron »

EKKAR píše:Znám 2 významy - astronomický označení nově vzniklý hvězdy a jedno z jmen používanejch koncernem Chevrolet pro kompaktní auta
Já znám třetí význam, Nova měla být po Saturnu 5 další nosná raketa s možností dosažení Marsu. Projekt Nova C8 (8 motorů F1 ze Saturnu 5) byl rozpracován ale zrušen.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#29 Příspěvek od sinclair »

Já zas byl nechtě u toho, když Železný v neděli v poledne, ve Volejte řediteli vysvětloval, jak vznikl název slovenského derivátu Novy, TV Joj.
Bylo to puštěný jako podkres, při nějaké otravné papírové práci, myslím od desíti. To holka čuměla asi na Eso.
Jedna divačka ze slovenského příhraničí, kam TV Nova ještě dosáhla /zdědila vlastně po ČST celou síť 1. programu/ mu napsala, že sledování TV Nova je často lepší, než sex. A protože prý Slovenky při mrdání řvou "Joj!", tak že by se slovenská verze Novy měla jmenovat Joj.
Opelichanému kocourovi Železnému se to hrozně líbilo a tak proto se ten slovenský zprasek jmenuje Joj.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#30 Příspěvek od Artaban001 »

ještě nedávno to vypadalo, že slavná TV Nova opráskla logo od jednoho výrobce vysoušečů rukou.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“