ČT3

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rayx
Příspěvky: 339
Registrován: 26 zář 2014, 02:00

#16 Příspěvek od rayx »

@Celeron
Sám se na Panasonicu neobjeví, musíš proladit sám :wink:
Datový tok jednotlivým programů v MUX21 bude přidělen podle toho, kolik programů bude v ten moment zrovna šířeno. Tedy, v době vysílání ČT3, ČT1 SM a ČT1 JM se poníží tok všem programům v rámci MUX21 tak, aby zbylo i na ty tři, MUX bez změny parametrů nenafoukneš :wink: viz ta tabulka výše, která v rozpočítání plánuje až čtyři regionálky.

Uživatelský avatar
rayx
Příspěvky: 339
Registrován: 26 zář 2014, 02:00

#17 Příspěvek od rayx »

Vypadá to, že ČT3 má cca datový tok jež byl plánován pro jednu z regionálek, takže se drží plánu dělení MUX21.

Obrázek

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#18 Příspěvek od Celeron »

Naladil se sám a uložil až jako poslední do nabídky za rádia. Jen se nezahlásilo "nalazen nový kanál" jako to dělal Samsung. Asi to na Krásnu pustili později než jinde.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#19 Příspěvek od lumca »

Na Krásném to v ŽÁDNÉM případě nemohli spustit "později", protože to použitá technologie pro PS11/MPX21 prostě neumožňuje! ČT3 byl do streamu PS11/21 přidán pro celou(!) ČR v jednom okamžiku, jinak to díky (téměř) celorepublikové SFN na K26 ani nejde! Headend je přece jen jeden!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#20 Příspěvek od dvorak »

Do TV Samsung mi ČT3 vlezl v DVB-T2 automaticky (Černá Hora), ale na sat. přijímači jsem jej musel ve Skylinku naladit ručně.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#21 Příspěvek od Celeron »

lumca píše:Na Krásném to v ŽÁDNÉM případě nemohli spustit "později"
Tak jinak, 21.3. v 11:11 to tam ještě nebylo. Zmátnul mě xsc, když psal že už se mu ČT3 objevil na UPC již o den dřív.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#22 Příspěvek od lumca »

Tak ještě jednou, program ČT3 se v celé (zdůrazňuji CELÉ) vysílací síti PS11/MPX21 objevil v pátek dne 20 03. několik minut po 12 hodině (byl vysílán statický text), ostré vysílání bylo spuštěno 23. 03. v 9h! Pokud by tato programová pozice ve streamu na některém vysílači v SFN na K26 chyběla, byl by to průser o jehož důsledcích snad tady nemusím psát! Prostě to z principu není možné. Opakuju se, ale headend pro PS11/MPX21 je na Kavkách jen jeden!! Problém je na přijímací straně u tebe, jednoduše ti to TV doladila až při nějaké noční aktualizaci tv programů a nikoliv u ČRa, ty mají od začátku vysílání ČT3 na svých vysílačích vše v pořádku!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#23 Příspěvek od kokun »

dvorak píše:Do TV Samsung mi ČT3 vlezl v DVB-T2 automaticky (Černá Hora), ale na sat. přijímači jsem jej musel ve Skylinku naladit ručně.
To je logické, pokud nemáš sat.přijímač s FastScanem (pro SL) - tzv. Skylink Ready, anebo ho nemáš (v menu) aktivovaný.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#24 Příspěvek od kokun »

Původně měl tento program v září skončit:

ČESKÁ TELEVIZE PRODLUŽUJE VYSÍLÁNÍ ČT 3 NEJMÉNĚ DO JARA, OD POLOVINY PROSINCE DENNĚ DO 22:00
Oznámeno bylo, že se v souvislosti s druhou vlnou pandemie koronaviru prodlužuje vysílání nejnovějšího programu ČT, kterým již od března pomáhá nejohroženější skupině obyvatel, starším lidem.
...
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#25 Příspěvek od p32 »

Nevím proč tento program vůbec existuje. Nic tam není a asi sloužil jen pro prokázání některých nákladů.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#26 Příspěvek od xsc »

Víš prd, ale vymýšlíš opět ptákoviny...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#27 Příspěvek od p32 »

Tak nám to tu popiš, když jsi tak chytrej. Ať všichni vědí, proč se tam večer nic nevysílá.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#28 Příspěvek od xsc »

Tys začal spekulovat o jakémsi prokazování nákladů, tak bys měl ty začít popisovat, jak jsi k tomu dospěl.
Večer se tam nic nevysílá, protože je to program koncipovaný přes den. Souvisí to i s tím, že ČT2 ve stejnou dobu nemá běžný program, ale běží na něm výuka.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

No vidíš a kdo tady prej spekuluje. Místo zbytečných keců jsi rovnou mohl napsat, že je to jen na dopolední vysílání. Já totiž na všechno nekoukám, ale když to tam přepnu, tak tam nic není. Co jsi na tom nepochopil?

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Habesan »

Normálně tam píšou, že vysílají od 9:00.
Buď ti na telce nejde obraz, nebo neumíš číst.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“