China Schneider Electric ?

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#16 Příspěvek od foxrider »

Tu PolyStation jsem viděl někdy v roce 2002 za výlohou v tureckém krámku ve Wetzlaru, v Německu. Později i u nás v separačním dvoře.
Pod tím "záchodovým deklem :lol: " se namísto CD/DVD mechaniky skrýval dlouhý konektor a do něj se zapichovaly takové jako kazety s protikusem konektoru (jako byly na staré TV hry).

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#17 Příspěvek od rnbw »

PolyStation je klon konzoly Nintendo NES (Famicom).

Uživatelský avatar
AZK401
Příspěvky: 141
Registrován: 21 dub 2011, 02:00
Bydliště: Praha 4

#18 Příspěvek od AZK401 »

rnbw píše:Teraz sa to tyka iPhonov.
Pracoval jsem ve státní správě a každý nový náměstek musel mít vždyky IPhone, nejlépe nejvyšší model. A protože s tím neuměli zacházet (často to byl "dárek" pro haranta), tak si před cestou do zahraničí nevypnuli automatické aktualizace. Po návratu se rvali jak lvi, aby nemuseli platit 10 - 15 tis. Kč za přenosy. "Já jsem nikam nevolal!!! To musí být nějaká chyba"!! Přece ze svého žebráckého platu 60 - 80 tis. bez odměn tohle nemůžu zaplatit!!"

Napříč politickým spektrem.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#19 Příspěvek od xsc »

To samé se děje i ve zdravotnictví. Každý doktor na vyšším postu v rámci nemocnice to musí mít taky. Jsme bohatá země...

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“