Upozorneni na nove prispevky.

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

Kdyz cekam na zelenou pri oprave silnice, bezne stojim i pul hodiny.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#17 Příspěvek od sinclair »

Jasně.
Proto všichni fízlové, hlavně ve velkých městech, přes dalekohledy a kamery nemilosrdně flastrují všecky, kdo jen náznakem vezmou telefon do ruky.
Tak jistě.

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#18 Příspěvek od Osmdesat »

Kremik píše:Otázkou je, jestli mobil dá vědět nebo mail bude tiše čekat v apce, dokud se sám nepodíváš.
Dá vědět. Mailový klient ale z principu své činnosti kontroluje nové zprávy sám v určitých intervalech, takže člověk se o nové mailové zprávě nemusí dozvědět zcela okamžitě. Mailový klient je (snad ještě) systémová součást Androidu, takže by měl bez problémů spolupracovat. Je možné, že ale mnoho lidí na svém smártfónu mail nepouživá, spíš používají různé chatovací appky. Jeden člověk byl velice překvapen, když jsem mu sdělil, že své maily si může číst i ve svém smártfónu.

Termit by v podstatě potřeboval ebastlírnu ve formě nějaké appky. Ale takovéto řešení už mi příjde takové jakože frikulínsko trendy, což je si myslím mimo záběr zdejšího publika (a to je fajn).

No, ale pokud má potřebu sjíždět ebastlírnu i v autě během řízení (byť na červené), vypadá to, že na ní začíná být závislý, a tak bych jeho závislost dále raději neživil usnadňováním téhle činnosti.

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#19 Příspěvek od lesana87 »

Fakt nechápu, v čem je problém.
1) Napíšu/upravím příspěvek
2) Zkontroluju si ho
3) Dám náhled
4) Kounu dolu, pokud během psaní přibyla odpověď pozměňující význam mého příspěvku -> návrat na 1)
5) Odesílám

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#20 Příspěvek od Bernard »

Možnost kroku 4 mě nikdy nenapadla. Takže po kroku 5 jsem občas svůj příspěvek hned smazal, dokonce i dnes. Dík za poučení.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#21 Příspěvek od masar »

Ano v náhledu je pointa řešení. A protože nejsem v některých "živých" diskusích dostatečně rychlý, obvykle se vracím na bod 1 s vložením nicku, kterému je odpověď určena.
:)

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#22 Příspěvek od Kremik »

Mi se zase stává, že odešlu příspěvek a pak mě napadne ještě něco tam připsat. To už pak hrozí, že se dole objeví řádeček "Naposledy upraveno...". Mi to ale nějak nevadí. Spíše mě překvapilo, že některým ano, a důvod své editace písemně odůvodňují. To mi přijde zbytečné. Ze záměrného překrucování svých příspěvků tady zase tolik lidí nepodezíráme.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#23 Příspěvek od BOBOBO »

Však 80% termita jsou jen nálepky , na to 20sec. stačí .

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od PotPalo »

Hlásim podozrenie že nechodia upozornenia na nové príspevky. Vo vtipoch sa diskutuje už druhý deň, a upozornenie žiadne, pritom tam vidím že mám nastavené sledovanie.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#25 Příspěvek od Hill »

Taky nebylo nač upozorňovat, žádný vtip nepřibyl, tak tě to snad mrzet nemusí. Už jsem to roztrhl.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od PotPalo »

Zaujímavé. Dnes mi prišlo upozornenie na nový príspevok z 6.4. Kde sa to tie 4 dni túlalo... Pritom ostatné upozornenia chodili. Že by nejaká nová cenzúra?
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Hubert_79 »

Hledej za tím CIA. Jo.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#28 Příspěvek od rnbw »

Obsah tych mailov kontroluju osobne ludia v SIS. Asi mali covid, tak sa to zdrzalo...

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“