Věk uživatelů, přízeň, bejvalky a vůbec... (HP, přejm.)

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Rodinnou na Petřinách nenazývej rodinnou . Danhard ti to spoluměšťákovi potvrdí . Ano , jsou povznášející , když se z celé republiky sjedeme . 4 generace .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

Otec to rozdělil na 4 dny, aby to domek zvládl. Zlíňáci to dělají automaticky v hospodě, protože třeba 60 lidí není zas tak málo. :lol:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#18 Příspěvek od BOBOBO »

Však já mám hospodu . :lol: Tedy podědil jsem .

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

Zajímavý okamžiky nastávají, když se sejdou dva téměř hluší. Takže na sebe řvou, načež okolí je začně překřikovat. Je to lavinový děj, nakonec je takovej randál, že už se neslyší nikdo.

Já to třeba vím, že neslyší, takže použiju trénovanej divadelní hlas, protože jako ochotník jsem si párkrát zahrál, a dostanu od jiných vynadaný, že je mě slyšet všude a že řvu. Ale ono to není řvaní, je to jen technika hlasu.

No není to jednoduchý.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

Vypadá to, že s náma slavili i prodejci a dopravci, protože jsem čekal na zvonění a nic. Většinou v pátek dopoledne podáno, v pondělí tady.

PPL, SOS: Zásilku jsme převzali od odesílatele v zahraničí a nyní je na cestě do země doručení.

Hadex, Česká pošta: Obdrženy údaje k dosud nepodané zásilce.

TME: Tam je to na dlouho, ale je to arogantní banda a asi je fakt vyměním. Jejich technická podpora je na úrovni nula. Prostě mlčí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#21 Příspěvek od Kremik »

ZdenekHQ píše:@Kremik: Já myslím, že když někdo pojmenuje něco jako "zásadní dotaz" v HP, tak je z toho cítit troška ironie, ne?
Podle nicku :D :D :D
U Tebe není pochyb, ale když jsi založil vlákno, zajímalo mě proč vlastně.

Já mám rodinné sešlosti docela rád. Starší generace ať se baví o čem chtěj, když je to baví. Aspoň než dorostu do jejich věku, už budu mít určitý přehled a třeba ho budu moct prožít o malý level výš.
Když jsem byl malý, tak mě ty vesnické drby docela bavilo poslouchat. Mělo to určité kouzlo, které zatím neumím blíže pojmenovat. Postupem času mi však spousta těch řečí přišla jako zbytečné chození kolem horké kaše a kouzlo se vytratilo.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#22 Příspěvek od p32 »

ZdenekHQ píše:
p32 píše:A hlavně EB není FB, že? :wink:
Třeba v případě takovéto odpovědi se podívám vlevo na nick a je mně to hned jasný. :)

Když už se věk používá jako argument i v profesionální praxi, tj. jsem starší, vím to lépe, myslím si, že uvádět ho u nicku je silně kontraproduktivní.

To není tak fejsbůkový dotaz, jak si někteří myslíte.
Ne, ne. Mně je to celkem jedno. Jen jsem nahradil Jezevce. :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#23 Příspěvek od Celeron »

Včera byla oslava narozenin švagrový. Jak to tu čtu, všude je to stejný. Kydy o ničem, tak jsem sežral řízek a pak se sebral a šel si do bráchovy trucovny schrupnout na kanape. Sice jsem něco zaslechl o asociálech ale to fakt nešlo dál poslouchat. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#24 Příspěvek od MiraSt »

Chodím už více jak čtyřicet (cca) let na schůze svazarmu a nyní na posezení s přáteli první pátek do hospody. Už jsou všichni důchodci a já pořád nejmladší a pracující. Oni jsou pyšní, že se toho důchodu dožili a mi dávají najevo, že já si ho ještě nezasloužím. Jeden přespolní mi dokonce řeknul smrade a nebyla to sranda. Málem došlo na inzultaci. Ale já jim to vracím tím, že já ještě můžu zatímco oni jenom vzpomínají. :-)
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#25 Příspěvek od Yarda1 »

Pokud mi volá někdo ze skupiny "Votrava Votravnej" co si hovory nahrávají, já to nestačím včas utnout a ptá se na věk, tak odpovídám: "Čekatel na firmu Jeřábek" (to je místní pohřební ústav).
Ale není to z mé tykve, někde jsem to odposlechl.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mimochodem, já to vlákno ve velmi krátké době zlikviduju, zajímaly mě první spontánní reakce. Určitě tady z toho nemíním dělat téma dne. :D

Poznámky jsem si udělal.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#27 Příspěvek od p32 »

MiraSt píše:Oni jsou pyšní, že se toho důchodu dožili a mi dávají najevo, že já si ho ještě nezasloužím.
To záleží jen na povaze člověka a na jeho citlivost na kecy druhých. Kolikrát ti nechtějí vůbec škodit, ale mají radost, že mají od toho bordelu aspoň nějaký pokoj. Musíš je pochopit, všici jsou už na práškách a jen čekají na toho mladšího, že jim připomene, jestli už měli večeři nebo jen ty prášky. Prostě se jich jen zeptej, jak jsou v pořadníku, abys věděl kdy půjdeš na pohřby, že by sis potřeboval naplánovat volno. A že příští týden máš volněji, kdo že se hlásí. :lol:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ty starší ženský měly snad všechny klasický moderní tlačítkový "důchodcovský" mobily, co vypadají spíš jak kalkulačka. V životě bych si nedovolil se jim posmívat, co to mají zač. A z T-mobile jednu málem vyhodili, co to má za prehistorickej mobil, když byl problém. Vocasi...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#29 Příspěvek od MiraSt »

p32 píše:
MiraSt píše:Oni jsou pyšní, že se toho důchodu dožili a mi dávají najevo, že já si ho ještě nezasloužím.
Prostě se jich jen zeptej, jak jsou v pořadníku, abys věděl kdy půjdeš na pohřby, že by sis potřeboval naplánovat volno. A že příští týden máš volněji, kdo že se hlásí. :lol:
Přesně to jim říkám, že tady budu časem sedět sám a půjdu všem na pohřeb. Oni se těšili kdy mi bude padesát a pořád mi připomínali, že se už těší, že vypijou. Dožili se. Teď se mě ptají kdy budu mít šedesát. No, už jenom chvilku. Říkám jim aby se šetřili a vydrželi. :-)
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#30 Příspěvek od Sandal »

Yarda1 píše:: "Čekatel na firmu Jeřábek" (to je místní pohřební ústav).
U nás taky působí Jeřábek. Odkud jsi? Můžeš do SZ
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“