Padá mi systém WIN 7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#16 Příspěvek od xsc »

Předpokládám, že ty Win7 ultimate nebudou originál. A čert ví, jestli to má nainstalovaný SP1. Pak ten driver na wifi ani nemusí fungovat, i když je OK.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#17 Příspěvek od warp »

To je tím, že se OS nenainstaluje poøádnì z kvalitních a ovìøených instalaèních balíèkù. Kopírovat, obnovovat a resuscitovat blnoucí systém je sebevražda (výjimkou jsou systémy kde jsou instalace programù co nelze jednoduše obnovit, tøeba úèetnictví, POS, ovládání zaøízení, EZS/kamery ...)

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od markoni »

Zas mě to spadlo po stisku klávesy F12 čili Wifi adaptér :x
Postup start notebooku chvíli Wifi funguje pak přestane jít internet náprava je s tisk klávesy F12 po chvíli zase stisk klávesy F12 a ten Wifi adapter se z pamatuje a už funguje internet OK ale někdy při stisku F12 prostě systém WIN7 spadne.Počátky nebo začalo to tím že na disku jsem měl málo místa tak jsem použil Ccleaner který byl nainstalovaný přibylo mě sice 4 GB ale také tento problém :evil: díky
Ještě dovětek ten notebook má za sebou "očistec" protože ho měla původně má známá která vytrhla drátovou myš i s kusem USB konektoru a to byl ten důvod proč odešel ten původní HDD mimochodem tam byl systém WIN10.Tak mě napadlo jestli toto nezanechalo na hardware ještě něco jiného

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od robo »

Pokud začala blbnout wifi po použití Ccleaner tak je jasný že to asi smazalo co nemělo. Zjistit typ wifi modulu a kouknout po novém ovladačí. Odinstalovat ovladač a restart. Pokud si os najde generický ovladač od MS tak ho tam nechat a testovat. Když to nepomůže tak zaktualizovat ovladač a zase testnout. Formát je spolehlivé řešení jeblého os, pokud není v kopru HW ale když je problem jen s wifi tak bych reinstal nechal jako polsední záchranu.
Ještě mě napadlo vrátit se v čase a obnovit os před zásahem Ccleaner, pokud tatu funkcionalita není vypnuta.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“