DENKL

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od sis2 »

Hydrawerk píše:Web denkl pořád funguje. https://www.denkl.cz/ Snad probíhá doprodej??

Nevšimnul jsem si červeného rámečku na webu Denkl se sdělením, že e-shop skončil ... a spáchal objednávku a klidně odeslal... Pana Hanče jsem pak kontaktoval po několika dnech s tím, že jsem nedostal potvrzení objednávky :oops:
O to příjemnější bylo ujištění, že objednávka byla přijata a zásilka už je na cestě. A dokonce na fakturu, k zaplacení až ji pošta doručí. Tak se i poté stalo...
Takže ode mne :prst:
edit: ten zvednutý palec ruším!
v dodávce něco chybělo (menší počet dodaných kusů), po telefonu mi pan H. slíbil nápravu, ale k té nikdy nedošlo. Nebylo to nic, po čem bych krvácel, tak proto jen ruším pochvalu...
Naposledy upravil(a) sis2 dne 21 srp 2023, 22:32, celkem upraveno 1 x.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Není důvod, proč by to nešlo. Pokud vím, tak tito původní majitelé mají dost velké zásoby, ale už nemají zájem mít náklady na veřejné vedení webu atd. A pokud nezemřeli (jako Sahy), tak komunikují dál. Jinak na webu jede automat podle možného množství na skladě.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od zdenoeddie »

Ako momentalne funguje Denkl? Pripadne dodanie na SR? Potrebujem TP195 a nejaky dalsi bordel, ale nejak z tych stranok som mimo, ci mozem si nieco objednat alebo nie. Dakujem.

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od sis2 »

na jeho stránkách je kontakt, zkus volat nebo mail...
Přílohy
denkl.jpg

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 181
Registrován: 28 pro 2022, 01:00
Bydliště: Krakonošovo

#20 Příspěvek od jenicek »

Funguje normálně, web je neaktuální, ideální je zavolat, na email je reakce taková jak kdy. :?

Odpovědět

Zpět na „Poradna“