Byl jsem vyhodnocen jako robot

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Hubert_79 »

Víš, Dvořáku, ono by se našlo hodně lidí, co by věděli kde je problém a co eventuálně s tím; ti lidé ale na tvůj monitor nevidí. Měl bys napsat kde jsi odpovídal, co tě vyhodnotilo, jestli ti to třeba přišlo do mailu a podobně. Zkrátka víc informací. Ne "chtěl jsem jet na nákup a nejede mi auto, poraďte"...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Hubert_79 píše:Šel jsem dnes v metru, koukal jsem se za dívkou a omylem jsem do starší spolucestující narazil. Byl jsem vyhodnocen jako nevidomý, neboť mi dotyčná řekla "Jsi slepej, vole?".
A co, nejsi pedofil? :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Hubert_79 »

Hledáš v tomto směru nějakou spřízněnou duši? To jsi na špatné adrese...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#19 Příspěvek od dvorak »

Hubert_79 píše:Víš, Dvořáku, ono by se našlo hodně lidí, co by věděli kde je problém a co eventuálně s tím; ti lidé ale na tvůj monitor nevidí. Měl bys napsat kde jsi odpovídal, co tě vyhodnotilo, jestli ti to třeba přišlo do mailu a podobně. Zkrátka víc informací. Ne "chtěl jsem jet na nákup a nejede mi auto, poraďte"...
Chtěl jsem odpovědět na tento inzerát :

https://www.bazar.cz/xad9571727-koupim- ... crown.aspx

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#20 Příspěvek od termit256 »

Tim jsi mel zacit, tady mas i telefon na toho typka.
https://elektro.bazos.cz/inzerat/123129 ... -435fw.php

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#21 Příspěvek od dvorak »

No dobře, ale proč se ta hláška objevila ?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Hubert_79 »

Protože jsi byl vyhodnocen jako robot :lol:
Jaké máš připojení? Nemáš nějaké vesnické wifi, kde jednu IP sdílí sto lidí?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#23 Příspěvek od dvorak »

Vesnické připojení nemám, ale ja fakt, že jsem to posílal z chaty,kde mám "paralerku" ke své domácí adrese.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Hubert_79 »

Čili přes nějakou VPN/Proxy? Tak to je možná odpověď, proč tě to vyhodnotilo jako robota...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#25 Příspěvek od termit256 »

Maji proste blbe napsane stranky, je to web nejakych amateru ktery prakticky nikdo nepouziva a kde polovina inzeratu je neplatna. Vubec se tim nevzrusuj.

Uživatelský avatar
mluno
Příspěvky: 227
Registrován: 18 dub 2011, 02:00
Bydliště: Benešov (u Prahy)

#26 Příspěvek od mluno »

Tak tentokrát mě za robota považuje pro změnu GMko, tam jsem to ještě nezažil

Forbidden
From your IP: xxx.xxx.xxx.xxx was detected suspicious behaviour (path_visits). Startime of detection was 17.09.2020 15:35. Your IP will be unblocked on 17.09.2020 15:40

Jo kdo vysejpá položky z košíku, ten je vždy podezřelý (přece chceme prodat co nejvíc), ale že mi tam ten košík naimportoval 5x to mu blbé nepřijde. Kdyby aspoň měli tlačítko na vysypání košíku, ale takto jsem musel po jedné (přece nebudu u 25 položek ručně měnit množství, když to tam můžu nasypat z csv správně) a to je samozřejmě velice podezželé.

Tak jsem si ulevil, už asi budu odblokovaný a nevím co udělám s tou druhou půlkou košíku, asi ho nechám zmizet (pokud bych ho vysejpal po položkách zase budu podezřelý). Škoda že GME nemá nějakou alternativu, alza mě třeba předevčírem naštval tak, že jsem nakonec nakoupil v mironetu a ještě stovku ušetřil (nemluvě o daleko rychlejším odbavení a přívětivější prodejně). A přitom kdyby neukrývali dopravu na púobočku a platbu hotově/kartou někam hluboko, tak jsem nakoupil u nich (dopravu jsem ještě dal, tu platbu jsem poznal až když to po mě chtělo číslo kreditky, protože jako první položka neni platba na prodejně ale platba kartou online a pro platbu na prodejně se musí něco rozklikávat - pokud mají pocit, že mají příliš mnoho zákazníků a další chtějí odradit, tak se jim to daří vcelku úspěsně).

Odpovědět

Zpět na „Software“