Kamera do auta

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#16 Příspěvek od 007 »

Češtinu to má, aktualizaci jsem zatím nezkusil, protože to hlídání kamer nepoužívám, jen jsem to testnul. Mám "vykastrovaný" smartphone (všechny aplikace od Google byli odejmuty), takže aktualizovat software od Navitelu mohu jen novou instalací pomocí apk souborů a to mě za to nestojí. Videa jdou přes WIFI stáhnout do telefonu, takže není problém s prťavým diplayem.Zadní kameru nemám.
007

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od robo »

007: Info pod čarou. Náhradou za google obchod je dobrá aplikace APKPure. Obslužnou aplikaci pro kameru tam mají ve verzi 2.0.102.30098fa5, jen stáhneš a dáš nainstalovat.
https://apkpure.com/apkpure/com.apkpure.aegon

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#18 Příspěvek od BOBOBO »

Nevlastním to , co myslíš tím hlídáním kamer ? dík

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

Myslí tím funkci aktivace záznamu na určitou dobu i při zastaveným autě - takhle "uspaná" kamera dál snímá okolí, ale namísto trvalýho nahrávání jen detekuje pohyb v obraze/nebo G-senzorem případnej pohyb auta (při nabourání nebo pokusu o vloupání). K aktivaci záznamový funkce dojde právě jen tím, že "se něco začne dít" - kamera pak po předem nastavenou dobu pořizuje primárně důkazní materiál. Nemají to všecky typy na trhu.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#20 Příspěvek od 007 »

Asi jsem se špatně vyjádřil, tím jsem myslel upozornéní na rychlostní kamery.
007

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#21 Příspěvek od robo »

Ta funkce se jmenuje parkovací režim. pokud je kamera napájena z autobaterie a není uvedena spotřeba a s autem jezdím málo tak bych měl obavu jestli po týdnu nastartuji.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#22 Příspěvek od BOBOBO »

Něco chci koupit , tak jdu do toho . Pro zbytečňoprodlužovače , telefon mám a budu mít N3510 .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#23 Příspěvek od BOBOBO »

Asi díky Tobě zmizla možnost toto koupit . Ty jsi měl komplet navigaci i s kamerou , nebo jsi kameru dokupoval ? díky Totiž původní nabídka byla navigace i s kamerou a tak jsem čekal na tu slevu . Již není nejen sleva , ale ani set . :lol:
Takže asi kameru používáš ve spojení s radiem ?

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“