Opět jedna sviňárna od T-mobile

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

Oni ti nic nezvedli, ted platis normalni cenu za tarif. Pokud se jim upises na nejakou dobu, dostanes po tu dobu slevu dle toho kolik z nich vyrazis. Nasledne bud smlouvu prodlouzis a pokusis se z nich vyrazit vic, nebo neprodlouzis a platis cenikovou cenu. Pokud to mas firemni cislo, zavisi ti na nem zakazky, nic jineho nez jeden ze tri operatoru ti nezbyva. U nejruznejsich virtualu, sedivek a podobnych sracek muzes o cislo velice lehce prijit, coz te u firmy vyde mnohem draz nez pak kacek za tarif. Ale pokud mas starou nokii a v ni 10 cisel, pak ti to muze byt ukradene a muzes jit ke komu chces.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Hergot, nestrašte mě, u T-mobilu budu v únoru dva roky. To abych si dal pozor.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#18 Příspěvek od termit256 »

Nemej obavu, oni budou prudit pred ukoncenim smlouvy sami.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#19 Příspěvek od Kremik »

Co koho vede k tomu bejt u T-mobile? Naprosto zbytečnej a k tomu vychcanej a otravnej operátor...
Už v roce 1999, když EuroTel uměl chat na TXT a Paegas ne, a pak se po nějaké době taky zmátořil a nacpal se tam, bylo po legraci. Už tehdy byl jen na obtíž. A nic se na tom nezměnilo.

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#20 Příspěvek od Rellik »

Nevím kde chodíte na ty šílené tarify. Já mám za 399,- s DPH neomezené volání, sms a 4Gb dat. Navíc můžu i z ciziny (celé EU) volat na české číslo s podmínkami jako tady - zdarma... Mám tak 4 čísla + pevný internet 100Mb/s + TV 98 programů s měsíčním paušálem necelých 2200,-

Ono to chce sice dost vychodit, ale pak ty tarify jsou naprosto v pohodě... ;)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#21 Příspěvek od p32 »

Rellik píše:Mám tak 4 čísla + pevný internet 100Mb/s + TV 98 programů s měsíčním paušálem necelých 2200,-
Tak tomu se říká správně nastavený paušál. :wink:

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#22 Příspěvek od doktor365 »

ZdenekHQ píše:Tak mně před časem přišla SMS, že mně skončila smlouva a prodlužuje se automaticky na dobu neurčitou. Co ale už nedodali, že se mně zvedá paušál skoro o dvě stovky!

Kolega z práce dopadl stejně, taky T-Mobile. Zavolal tam, že chce číslo k přenosu, byl rozhodnutý odejít. Dostal výhodnější nabídku, za lepší peníze.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#23 Příspěvek od Achab »

Taky mám telefon převážně na příjem a paušál se nevyplatí, provolám asi 500 Kč za rok. Služby na uvedeném výpisu by s Twistem vyšly na 69 Kč.

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#24 Příspěvek od Sadra17 »

ZdenekHQ píše:Tak mně před časem přišla SMS, že mně skončila smlouva a prodlužuje se automaticky na dobu neurčitou. Co ale už nedodali, že se mně zvedá paušál skoro o dvě stovky!
To už je fakt síla. Oni už neví, kde by někoho okradli.
to je klasika když skončí závazek, upiš se znovu a zase bude stará cena :wink:
takhle je to u všech operátorů nejen u t-mobile

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#25 Příspěvek od kovka »

Nevím,pořád platí automatická prolongace smlouvy bez souhlasu ?
Něco se mně plete, že tohle už není dovoleno, po změně telekomunikačního zákona, ale třeba se pletu.

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#26 Příspěvek od sis2 »

Je to dovoleno pořád, jen už nesmí dávat jako dřív tak velké pokuty za předčasné ukončení smlouvy.

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#27 Příspěvek od dred »

Hnevať sa môžeš akurát sám na seba. Mal si viazaný paušál určite s nejakými výraznými zľavami na určitú dobu. Viazanosť skončila, Ty si sa neozval, ony nemali dôvod ti program zrušiť, tak ho máš teraz za plnú pálku... prešvihol si termín uzatvoriť novú výhodnú zmluvu.. A pokiaľ si niekoľkokrát zaplatil vyššiu faktúru, v podstate si s tým súhlasil.
Teraz si bez viazanosti, tak šup na net a za chvíľu máš nový paušál podľa aktuálnej ponuky, alebo do pobočky a možno s nich ešte vytrieskaš väčšiu zľavu. Bez ďaľšej viazanosti však lacnejšie nič nedajú.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ono je to maličko složitější. Stačilo mě upozornit v SMS na změnu ceny. Dál z tohoto čísla občas dobíjím i Twist, takže vyšší fakturu jsem zaplatil jako samozřejmost.

Dál si to strhávají inkasem a já měl v poslední době hlavu jak pátrací balón. Takže podobná blbost mně unikla. Potřebuju vyměnit SIM, přetáhnout seznam a chci to vyřídit naráz. Jenže je Covid. Proč člověk musí na každým rohu čekat podraz?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#29 Příspěvek od dred »

"Stačilo mě upozornit v SMS na změnu ceny" ...stačilo, ale v zmluvných podmienkach to nemajú zakotvené. Veď na čom by potom zarobili.

Doslova čakajú ako supi kedy spravíš nejakú chybu.... ako celé toto zriadenie

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak mně odpustili 200Kč a budou se tím zabývat. :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“