Vyhledávání starších příspěvků

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Hubert_79 »

PB: Spíš je to škoda. Taková bezedná studnice vědění a díky této "funkci" je její odkaz skryt a nebude předán další generaci :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#17 Příspěvek od Hill »

Tak to asi ne: mám Firefox a, když si dám vyhledat Honzovy příspěvky (zakliknutá volba "všechna slova" a "zobrazit jako příspěvky"), vypadne na mě 7981 výsledků.
Kliknu na stranu 531 a výpis začíná datem 23.8.2008 OTF4471A. .
Nemám problém.
Po některých aktualizacích Mozilly kdysi to dělalo taky, ale stačilo napsat do horního řádku napsat slovo, které se v příspěvku bude vyskytovat. A fungovalo to i tehdy.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#18 Příspěvek od tomasjedno »

Nezaznělo tu, že těch výskytů musí být >10k, aby to blblo?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak tak. U těch do 10k to funguje normálně.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od rnbw »

Na prehliadaci to nijako nezavisi.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#21 Příspěvek od kokun »

Jardo - jak jsem už psal, mám Google Chrome.
Když vyhledávám (přes svůj-vlastní Profil): "Bylo nalezeno 7931 výsledků hledání." a počet stran 529 ("Jdi na stránku Předchozí 1, 2, 3 ... 527, 528, 529"), takže na str. 531 se už nedostanu.
Prvních 15 příspěvků (na str. 1) se mně zobrazí vždycky. Když kliknu na poslední (529), tak se mně zobrazí rovněž. Vrátím se (kliknu) na str. 2 - zobrazí se taky. Když ale znovu kliknu na tu poslední - tak: "Žádné téma nebo příspěvek nebyl nalezen dle zvolených kritérií."

EDIT:
Nwm jestli nebyl proveden na EB nějaký zásah, ale stránky mého Profilu se teď načítají korektně, ať přeskakuji na kterou chci 8O
Když totéž zkusím na EKKARově Profilu, tak se zobrazí pouze str. 1 a ostatní: "Žádné téma nebo příspěvek nebyl nalezen dle zvolených kritérií." 8O :(
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#22 Příspěvek od kokun »

tomasjedno píše:Nezaznělo tu, že těch výskytů musí být >10k, aby to blblo?
Hubert_79 píše:Tak tak. U těch do 10k to funguje normálně.
Je to tak!
Namátkově jsem si zkusil už. radkz (17 příspěvků; 2 str.) - funguje; načtou se obě strany!
Dtto u už. procesor (5267 příspěvků; 341 str.) - funguje; načte vždy libovolnou stranu!
Takže problém s korektním načtením je skutečně jen u uživatelů s více než 10.000 příspěvky.

Jen nwm, proč to někdy korektně nešlo u mně - 7931 příspěvků :o :(
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

samec píše:Nevie to zobraaziť, keď je viac ako 10 000 výsledkov.
Stačí pridať nejaký filter, napríklad vyhľadávať výsledky len v jednej kategórií, aby ich bolo menej, a už sa dajú zobraziť. Takto sa dajú postupne vyhľadať všetky príspevky vo všetkých kategóriach.
Blbost. Když si zadám nějaký klíčový slovo, o kterým vím, že jsem ho použil maximálně v pár desítkách příspěvků = výslednejch postů bude maximálně 8-10 stránek, stejně mi je to neukáže. Prostě tahle kocábka už nejenom vrže a skřípe, ale doslova a regulérně teče jak Dunaj ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#24 Příspěvek od kejki »

Mě to někdy udělá ve filtru příspěvky za 24h, myslel jsem, když někdo něco napíše. Prostě musím dát znova vyhedat a pak se na tu třetí stránku dostanu.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#25 Příspěvek od Mysteri »

Nemajú tieto nové problémy skôr niečo spoločné s http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=96923 , konkrétne: ,,A teď to negativní. Dojde k zamčení nebo rovnou zmizí některé, tzv. "kecací" sekce"
Totiž, pred 3 týždňami bolo ešte všetko O.K. (niečo som hľadal).... ?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#26 Příspěvek od EKKAR »

TAk to teda OK nebylo - tenhle stav, kdy vyhledávání si dělá doslova z jednoho prdel už přetrvává minimálně 2 roky.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#27 Příspěvek od Hill »

Těch zbytečných keců bylo opravdu moc.
Ale, přestože se v takovém případě oprávněně dá očekávat problém s indexy, zrovna s vyhledáváním jsem žádný nepozoroval. Snad jen jednou za čas někomu kleknou soukromé zprávy a při opravě jedna dvě zmizí. Ale fakticky jinak nic.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#28 Příspěvek od Mysteri »

Sorry Hille, ale fakt to nefunguje. Práve u Tvojho príspevku som zadal Profil, Kliknul na ..Hledat všechny příspěvky od uživatele Hill", 1. strana O.K., na 2. stránke Nenalezeno... Žádné téma nebo příspěvek nebyl nalezen dle zvolených kritérií.
Chrome aj Opera rovnako....

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#29 Příspěvek od EKKAR »

Já to říkám furt, že to do tohohle chaosu dodrbal tím svým dělením a mazáním Jimírek - cca do toho roku 2017 to ještě chodilo, ale od tý doby, co se v databázi tak důkladně POJIMÍRKOVAL se to sere od desíti k pěti. Chlapi admini, já f.u.c.k.t dodneška nevím, zpod jakýho placáku jste ho vyhrabali a kam se potom co tady nenechal kámen na kameni sám zas zašil (a pochybuju, že to kromě pár z vás ví ještě někdo další), ale OPRAVDU TAKOVÝHO HŇUPA BYL BASTLÍRNĚ LEDA TAK TATRMAN DLUŽNEJ ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#30 Příspěvek od BOBOBO »

Žvaníš , největší ideolog je zde jezevec .

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“