Aktivace Office 2007 po změně HW

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

ZdenekHQ píše: Pošli vzorek.
Vetsina veci se neda zverejnovat, ale napr. tady mam katalog lozisek s vyhledavanim podle druhu a rozmeru.
https://uloz.to/tamhle/w7aOKzmy0Ppb

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#17 Příspěvek od xsc »

To uváděné číslo u nás je 800 100 074.
Ale Celeron psal, že se mu při volbě telefonické aktivace nic neděje, ne že to ukazuje, že je nedostupná.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#18 Příspěvek od Celeron »

No sejří mě, že jsem za to dal prachy, takže legální produkt a nejde to znova aktivovat. Ta moje verze je prodaná jako update na Mrkvosoft Word, ten byl snad za 2 stovky a Office k tomu asi za 3 tyčky, kdežto samotný Office byly asi za 6-7 tyček. Word se musel nainstalovat jako první a pak přes to plácnout Office 2007. Přímo nainstalovat vez Wordu to nešlo. Problém je, že od něho nemůžu nalýzt CD. :(
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
TubeGuru
Příspěvky: 514
Registrován: 21 pro 2011, 01:00
Bydliště: Havířov

#19 Příspěvek od TubeGuru »

Zdar a sílu! Než se trápit s mrkvosoftími aplikacemi je výhodnější přejít na LibreOffice. Možnosti totožné nebo ještě lepší. Používám bez potíží už asi dva roky, totální spokojenost...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#20 Příspěvek od Celeron »

TubeGuru píše: přejít na LibreOffice.
Je v tom Outlook či jinej Hubert? :)
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#21 Příspěvek od xsc »

Já jsem jen pořád nepochopil, v čem je vlastně problém. To, že ti to vůbec nevygeneruje tu tabulku pro telefonickou aktivaci, nebo v tom, že tvrdí, že telefonem aktivovat nejde?
V Libre Office něco jako Outlook není.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#22 Příspěvek od termit256 »

TubeGuru píše:Zdar a sílu! Než se trápit s mrkvosoftími aplikacemi je výhodnější přejít na LibreOffice. Možnosti totožné nebo ještě lepší. Používám bez potíží už asi dva roky, totální spokojenost...
Funguje v tom ta jednoducha databaze co jsem upnul o par prispevku vys?

Jinak ono je hezke ze to pouzivas pro sebe a libi se ti to, ale kdyz mi posles tvou nabidku ve formatu nektereho z mnoha tech free officu, urcite si kvuli jejimu precteni nebudu zasirat comp dalsim balastem a objednam si zakazku jinde. Obcas se to stava i u objednavek, to je pak jedna radost s takovymi lidmi spolupracovat...

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#23 Příspěvek od pepik9 »

V LibreOffice jde při ukládání souboru zvolit uložit např jako Word97 až Word20xx, nebo nastavit, aby se tak ukládaly všechny soubory. Jenže o tom "běžní uživatelé" nemají potuchy.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#24 Příspěvek od xsc »

Pokud jde o Word, ve kterém tu objednávku budu asi posílat (spíš ji dám do pdf), tak tam není problém. MS Office formát Libre Office otevřít umí, je to standard. Ovšem pokud to není v PC asociované, bude s tím mít problém sekretářka...

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#25 Příspěvek od termit256 »

Z nedelni nudy jsem si jak libreoffice tak i openoffice nainstaloval do sandboxu (pro tohle zkouseni opravdu vydarena aplikace ve win) a spusteni databazi msofficu v obou bez sance. Takze pro mne uplne k nicemu a nepouzitelne.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak pokud Ty jsi nespokojen, tak to průměrnému člověku bude bohatě stačit.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#27 Příspěvek od rnbw »

Access nema takmer nikto z ludi, co maju Office legalne. Je to totiz zbytocne drahe a nikto to nepouziva.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#28 Příspěvek od termit256 »

xsc píše:Pokud jde o Word, ve kterém tu objednávku budu asi posílat (spíš ji dám do pdf), tak tam není problém. MS Office formát Libre Office otevřít umí, je to standard. Ovšem pokud to není v PC asociované, bude s tím mít problém sekretářka...
Oni to posilaji spis v nejakych tabulkach apod. kde naprosto neni spoleh ze je vse zobrazeno a spocitano korektne. Kdyz se ma podle toho neco vyrabet, je problem. Pdf je jistota, ale tam je zas potiz s dalsim zpracovanim takovych dat. Musi se vse pretukavat rucne. Proste pro domaci hrani to muze vyhovovat, ale to je asi tak vsechno. Pokud mam z minulosti hromady dokumentu v msoffice je to k nicemu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#29 Příspěvek od termit256 »

rnbw píše:Access nema takmer nikto z ludi, co maju Office legalne. Je to totiz zbytocne drahe a nikto to nepouziva.
To opravdu netusim nakolik se to mezi lidmi pouziva. Ja si na to tak zvykl, ze vubec nepouzivam excel.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#30 Příspěvek od kejki »

Každý čas má nějakou cenu. Funkční licence na 2016 stojí 129,-CZK na aukru, někdo to tam nabízí s dodáním do hodiny za 60,-

Moje chyba, jak jde o XP, tak je jednodušší ten firemní klíč.

Odpovědět

Zpět na „Software“