Dálkové ovládání ... 433MHz

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

Dáš to kolmo (vlastně by to šlo rovnoběžně...) k té desce. Koupíš vinutou na 433, ale asi 10 cm dlouhou, jak mám já v tom předgágorovači. Dal bych odkaz, ale nevím. Koupeno na TME. Jestli se dělá mikropásek na 433 nevím. Pro mě je to mrtvý pásmo.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Rodney84
Příspěvky: 99
Registrován: 14 bře 2016, 01:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od Rodney84 »

Ve sklepě je místa na rozdávání ... ale budova má celkem široké zdi je to sice zděný barák, ale spodek je šutr ... proto byl nápad nějak to vytáhnout ven .... takže asi nějaká antena cca metr kablu ... naletovat do krabičky a nazdar možná tak dostanu i pár metrů k dobru ...... celkově jde o to když kolega dojde někam k sousedovic chatce tak že to vypne a nebo zapne bez nutnosti hledat místo kde toto může udělat s tím že bude chodit k hranici pozemku počítá víc nepotřebuje :)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nesmíš ji připlesknout na zeď. Pak to bude lítat dobře. Stačí jedna dobrá anténa na jedné straně.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Rodney84
Příspěvky: 99
Registrován: 14 bře 2016, 01:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od Rodney84 »

Díky za tip ... nějak se s tim poperu a něco tam ubastlim :) ale asi pujdu cestou te anteny i kdyby mela strašit venku no prvne ji somozrejme zkusím uvnitř i když tomu moc neverim ... pak ji rovnou vytahnu ven .... tedy jestli bude potřeba ...

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“