GES skončil (insolvence)

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#16 Příspěvek od rezis »

Za mne byl GES mrtvý už dlouho. Přijdu na prodejnu chci 10kondů, mají 3,

já: "kdy budete mít další?"
prodavač "Pozítří, ale zase jen 3 to nám automaticky objedná systém..."
já :" můžete jich objednat 10?"
prodavač: " Ne to si musíte jedině přes eshop...."

A od té doby jsem tam nepáchl. A opravdu jsem si je objednal, ale u TME.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

Dokud tam kdysi byly holky, tak to byla pohoda. Nebyl žádnej problém. Ale ony se pak různě rozprchly na mateřskou atd., nastoupili mladí asertivní prodavači a s jedním jsem se chytl i já. A to už je co říct. On to Killroy sice žehlil, ale stejně s nima nebyla řeč.

Taky jsem utekl do TME a k dalším.

Mimochodem, v GME jsem měl taky protekci, a dodnes nevím, jestli to bylo jen kvůli kšeftu, nebo ten před časem na svobodě dočasně omezený zaměstnanec zaměřený na hochy šel i po mně... :lol:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#18 Příspěvek od Cowley »

"Ty máš kukadla, jak zrcadla" :)

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Habesan »

Slyšel jsem o jednom autoservisu, který "byl zkrachován", protože jeho zakladatele sbalila zlatokopka.

Součástí toho vypravování byly i takové chuťovky, jako zvedák na celé auto, který se zvedal jenom na bezpečnostních maticích, které tam jsou jenom pro případ, že hlavní trapézové matice se prodřou, aby to v tu chvíli na nikoho nespadlo.
Další provoz je ruská ruleta, protože po prodření těch rezervních to na někoho spadne...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
voitano
Příspěvky: 466
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#20 Příspěvek od voitano »

Generalsound píše: A jak chcete zabránit, aby bankovní účet nepřijímal platby jen od zákazníků, navíc, když do poslední chvíle věříte, že vás alespoň pustí do skladu a zboží budete moct odeslat?
Jestli nejsou schopni posílat zboží, mají ešop vypnout.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#21 Příspěvek od BOBOBO »

Však zde je někdo z vedení . Vím , že držhuba je držhuba ....

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#22 Příspěvek od warp »

Už to zaèínalo stìhováním a následným zrušením poboèky v Praze, poznal jsem tehdy jejich "omezenost a ochotu" se nejen sortimentem. Konkrétnì neschopnost dodání, nìkolikrát posunut termín - zrušil a sehnal jinde. Naštìstí neplatil pøedem, leden 2021.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#23 Příspěvek od Killroy »

Původně jsem se nechtěl vyjadřovat vůbec, ale pro hnidopichy BOBOBO a Leoš asi tolik:

Už bezmála pět let nejsem zaměstnancem GESu. Po více než dvaceti letech jsem tehdy GES opustil a vydal se jinou cestou. Na vedení firmy jsem měl vliv jen minimální a za mého působení ta firma vcelku fungovala = zakázky byly a všichni dostávali včas svoje výplaty. Co se tam dělo potom tady nebudu veřejně propírat, ač toho vím z vás o té situaci asi nejvíc a nemám u GESu žádných závazků. Jenom napíšu, že nebylo v silách řadových zaměstnanců ten pád jakýmkoliv způsobem ovlivnit.

A je smutné, že všichni včetně majitele mlčí a nemají ani tolik odvahy se postavit před zaměstnance a říct na rovinu "je nám líto, ale končíme. Najděte si něco jinýho".
Já jsem to včas udělal, ale jsou tací co to táhli i víc než 25 let a tohle je pro ně hluboké zklamání. Byli jsme jako jedna velká rodina... RIP.

Leoš: tomu s tím nevyplaceným dobropisem nevěřím.
Naposledy upravil(a) Killroy dne 27 čer 2021, 09:22, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#24 Příspěvek od sinclair »

Nemusíš. Já to beru jako svoje selhání, že jsem ty prachy z nich nedokázal dostat. Od té doby mám bouřlivý alergický reakce na výraz "dobropis". Než se užírat - no tak si to užijte.
25+25ks MJL21195/21196 a 10ks 2N3773 se bohužel nehodily ani do zdroje či nabíječky. Jeden z 2N3773 jsem dokázal prorazit výkonem na BM455E i bez krmení pomocným zdrojem. Rozvalil se výkonem asi 60W, tak 2,5-3 sekundy. Konkrétně 30V, 2A a prásk. Tentýž tranzistor, ale v originálu, o takovém výkonu na držáku ani neví.
Já blboň jsem neudělal acetonový test, ani žádný jiný. Ty Ons byly tak drahé, že byly mimo podezření, že by to mohl být lacino prodávaný pajc.
Já pitomec jsem tehdy nedokázal uvěřit tomu, že by někdo pajcy prodával takhle draho.
Vždy to bylo opačně - pajcy nabídli o fous levněji, než například EZK, aby to lidi brali u nich.

Těch lidí je mi líto, sám jsem jednou o práci přišel /v 1990/, takže si moc dobře pamatuju, jak se jeden obviňuje, co udělal nahovno.
A samozřejmě Ti věřím, že i slušní zaměstnanci nemohli mít žádný vliv na rozhodování nenažraných managerů.

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#25 Příspěvek od foxrider »

sinclair: Co je to prosím acetonový test? Díky.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#26 Příspěvek od BOBOBO »

Proč mne chceš nazývat hnidopichem . Jen jsem konstatoval fakt , že je zde někdo znalý . Toť vsjo a nemusel jsi vůbec reagovat . Právěže se zde rozjelo nesmyslné žvanění . A to , že je v zasměstnáních lidí úplně běžně aplikace držhubného , považuji to za zcela normální a nijak nedehonestující .

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#27 Příspěvek od Sendyx »

foxrider píše:sinclair: Co je to prosím acetonový test? Díky.
https://www.circuitinsight.com/pdf/meth ... s_smta.pdf strana 6
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
voitano
Příspěvky: 466
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#28 Příspěvek od voitano »

foxrider píše:sinclair: Co je to prosím acetonový test? Díky.
Předpokládám, že origo popis nejde acetonem smazat, fejk jo

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od PotPalo »

Nejde o popis, ale o to, že originál má natlačený popis priamo na plaste, zatiaľ čo fejk má povrch natretý čiernou farbou a na nej je popis. Pokiaľ to púšťa s acetónom čiernotu, bolo to natierané a teda pravdepodobne fejk.
Niekedy sa takto preznačujú aj originály, ktoré boli vyradené kvôli rozmazanému alebo nekompletnému popisu.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#30 Příspěvek od Sendyx »

U některých součástek se povrch po acetonování změní, možná se odmastí? Taky další markant.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Odpovědět

Zpět na „Součástky“