kompatibilita

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Superpavel
Příspěvky: 374
Registrován: 20 pro 2010, 01:00

#16 Příspěvek od Superpavel »

Ještě k těm dvěma skupinám lidí. O žádná data jsem zatím nepřišel. Ale zálohuji. Vycházím ze špatných zkušeností ostatních.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

System by se teoreticky mel zeptat pred premazanim slozky dokumenty, ale udela to takovym zpusobem, ze te vubec nenapadne ze ti smaze tve soubory kdyz to odkliknes. Kdyz BFU uvidi hlasku typu "chcete vratit osobni nastaveni vaseho uctu do vychozich hodnot?" tak ji odklikne a win data smaze.

Udelej si nejakou slozku na disku a nalifruj si vsechno do ni. Idealne na jinem nez systemovem disku. Win do toho pak nebude hrabat ani pri reinstalaci apod.

Uživatelský avatar
Superpavel
Příspěvky: 374
Registrován: 20 pro 2010, 01:00

#18 Příspěvek od Superpavel »

Včera jsem si zálohoval nová data na externí disk. No a po klávesnici mě začala špacírovat moucha. Proto že to nemám rád začal jsem mouchu vyhánět. Přitom jsem zavadil o mezerník na klávesnici. Stalo se to když probíhalo kopírování složek a souborů na externí disk. Potřeboval bych vědět nemůžou být některé soubory poškozené když jsem při zápisu škrtnul o ten mezerník ?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

Ne, nic se nestalo. Neboj se :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#20 Příspěvek od termit256 »

Muze se stat vsechno. To smaz a zkopiruj znovu, bez toho abys vyklepaval hmyz z klavesnice. A budes mit jistotu. Napriklad u kopirovani pomoci windows proces mezernikem zapauzujes, u jineho zalohovaciho softu se muze stat cokoliv jineho.
Naposledy upravil(a) termit256 dne 11 črc 2021, 18:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#21 Příspěvek od xsc »

Poškozené určitě být nemůžou (pokud jsi tu mouchu nerozmázl ranou po klávesnici :-) ). Mohlo se jen přerušit to kopírování. Stačí zkontrolovat velikost a počet souborů.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“