Otázka adminům/modům na možnost založit Vlákno hanby

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Založit stěžovací vlákno s "black-listem" podniků a institucí nebo ne?

Ano, podobné zkušenosti na jednom místě budou přínos.
15
45%
Ne, je to zde nepotřebná věc.
14
42%
Nevím
4
12%
 
Celkem hlasů: 33

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#16 Příspěvek od houmr »

Nejsem sice admin, ale já osobně bych byl ke zřízení "stěžovatelny" velice zdrženlivý. Stačí se podívat na Ebastlírně, jak jsou tady někteří zaslepení svou neomylností, mají problém napsat příspěvek tak, aby neurazili hned všechny okolo, nejsou schopni sebereflexe či pohledu na věc z druhé strany. Dost z nás tak nevědomky jedná nejen na bastlírně, ale i v běžném životě, takže si dokážu představit, že se to vlákno zvrhne k výlevu osobních útoků na jiné jen proto, že nejsou ochotní se podřídit tomu, jak si dotyčný maluje svět k obrazu svému.
Zkrátka si neumím si představit, jak by byla zajištěna nestrannost.

Snad jedině za předpokladu, že když by měl někdo s nějakou firmou či subjektem problém, musel by to nejdříve písemně řešit s ním, a až poté, co by měl od něj písemné stanovisko které ho neuspokojilo, mohl by v navrhovaném vlákně popsat svůj problém a k němu přiložit ono vyjádření dotyčné firmy. (Tam by se pak zřejmě slétlo konsilium "zasvěcených", a zazněly by názory že dotyčný je vůl, když si s těmi gaunery vůbec začínal, další by přidali úplně něco nesouvisejícího, a třeba by se našli i ti, kteří by vysvětlili, že dotyčný subjekt má vlastně pravdu - a dotyčným stěžovatelem by byli posláni někam).

Ale pokud by to měla být jen stěžovatelna, která by sloužila ukřivědným k tomu, aby to někomu "nandali", sklouzla by podle mne Ebaslírna zase o stupeň níž...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#17 Příspěvek od Hydrawerk »

Komentáře k různým firmám můžete psát na www.firmy.cz nebo na Google recenze. Na ebastlírnu bych to netahal. Můžou být nějaké právní následky.
Kdybyste chtěli okomentovat svého zaměstnavatele, tak doporučuji https://www.atmoskop.cz

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#18 Příspěvek od piCZus »

aneb "mamííííí, on mě bije" v praxi :roll:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

houmr píše:...sklouzla by podle mne Ebaslírna zase o stupeň níž...
Neklouže EB, ale samotní uživatelé. Věř mně, že admini ani modi na tom nic nezmění, leda by to tady globálně zamknuli, abysme (pro puritány češtináře abychom) zase někam "nesklouzli". Navíc někteří uživatelé vyhledávají jen ty "facebookové" příspěvky, protože prostě nemají co dělat a přitom mají potřebu psát. Pak si stěžují, když jim někdo odpoví.

Jinak závěr po poradě je takový, že zatím se nic takového konat nebude.

Tímto LOCK.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Provoz fóra“