PC a EAGLE

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#16 Příspěvek od scorpions-cz »

Vím, že asi bude chyba mezi klávesnicí a židlí, ale nedaří se mi ten soubor nahradit.
Když tam ten nový exe. dávám, tak se ten původní nezmění, a když ten původní prvně odeberu a potom tam chci vložit ten nový, tak se mi otevře okno pro zadání licenčního klíče. :evil:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak snad se tě to ptá, jestli chceš soubor xw.exe nahradit souborem xy.exe, ne? Musíš dát, že to nahradit chceš.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#18 Příspěvek od scorpions-cz »

No to si myslím jsem dělal. I když jsem tu hlášku nezkoumal dopodrobna. Odklepl jsem OK. Zítra to zkusím ještě jednou a tu hlášku zkusím přeložit.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

Tu hlášku ti píšou Windows, případně správce souborů. Bývá tam něco jako "file XY alredy exist, replace?" no a tam musíš dát "replace", neboli nahradit.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#20 Příspěvek od scorpions-cz »

No tady bolo pouze OK nebo cancel. Dnes se mi do pracovny už nechce, ale zítra to vyzkouším a popřípadě tu hlášku přeložím. (nejde použít ctrl c)

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#21 Příspěvek od scorpions-cz »

Tak vyřešeno. dával jsem si ten exe soubor na plochu a z ní jsem ho chtěl nahradit v adresáři a to nešlo. pokud jsem ho do adresáře vložil přímo z RARu tak to šlo.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#22 Příspěvek od scorpions-cz »

Tak se mi s pomocí jednoho kamaráda podařilo na PC rozběhnout i novější verzi orla. Kdyby to někomu pomohlo, tak jsem musel soubor" LIBEAY32.dll" přejmenovat na" LIBEAY32.dll.bak"

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“