GT-S5300 použití jako navigace UKONČENO

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Hubert_79 »

To je jak cpát třeba Win XP na Celerona 200 MHz a 64 MB RAM... Asi by se to rozeběhlo, tím by to asi zhaslo.
Podobný případ - mám Nokii Lumia 520, původně to mělo Win Phone 8.1; mno, pro experiment jsem na to nacpal insider verzi Win 10 Mobile a není to absolutně použitelné, odezva na jakýkoli klik je v řádu vteřin a podobně.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od workhard »

Je to zbytečná snaha, ale jelikož jsme na bastlírně, tak chutě do toho! :twisted:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Hubert_79 »

No ale ten pocit! Celý odpoledne se s tím drbeš a pak ti to po půl minutě tu mapu načte a další minutu to hledá polohu?
Ten pocit, že jsi zvítězil a nebudeš podporovat nějakého vykutáleného prodejce?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

Nejhorší je spotřeba, jak už tady padlo, navi apky žerou baterku chytrofouna jak ruskej zájezd v hotelu all inclusive. Používal jsem HereWeGo na Samsungu Core Prime a na baterku s cca 900mAh nominální kapacity to vydrželo šlapat jen asi hodinu, pak "tútú" a kolaps. Trvalý připojení na USB nabíječku v autě taky nebylo nic moc, foun se od nabíjení dost ohříval a pokud na něj nešel studenej ofuk od výdechu klimy, tak se po nějaký době takový činnosti regulérně rafnul a musel se celej odpojit, vypnout - a když nereagoval na tlačítko, tak vyndat baterku (!!!), nechat aspoň 10 minut vychladnout a pak novým zapnutím zrestartovat, aby vůbec byl schopnej fungovat - a to v něm byl "hadrák" tuším číslo 6, tzn. žádná "trojka" z doby kamenný. V současnosti používám novější dotykáč, ale navi taky "papá" jak Otesánek ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#20 Příspěvek od DedVseved »

Všechno je o podsvícení displeje, kdyby se někomu stačilo podívat jednou za deset minut na číselné GPS souřadnice, tak by měl výdrž i měsíc.

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#21 Příspěvek od jardafiala »

Ukončil bych to s výsledkem neuspokojivým. Když jsem ho v létě zkoušel tak se mi nepozdávala funkce GPS. Teď jsem tedy začal tím, že jsem udělal factory reset, po něm znovu nastavení a zkusil nainstalovanou navigaci, ta fungovala do prvního vypnutí pak už ne. Bliká ikonka radaru, hláška "hledání polohy" a to je vše. Po přihlášení k WiFi poloha funguje. Takže další výzkum až nebude do čeho píchnout (než poletí na smetiště dějin).

Uživatelský avatar
JirkaZ
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1429
Registrován: 26 úno 2021, 01:00

#22 Příspěvek od JirkaZ »

jardafiala píše:Ukončil bych to s výsledkem neuspokojivým. Když jsem ho v létě zkoušel tak se mi nepozdávala funkce GPS. Teď jsem tedy začal tím, že jsem udělal factory reset, po něm znovu nastavení a zkusil nainstalovanou navigaci, ta fungovala do prvního vypnutí pak už ne. Bliká ikonka radaru, hláška "hledání polohy" a to je vše. Po přihlášení k WiFi poloha funguje. Takže další výzkum až nebude do čeho píchnout (než poletí na smetiště dějin).
On u starších Androidů byl od jistého data problém s tím, když měla lokalizace polohy využít GPS v kombinaci s A-GPS (údaje z BTS). Nějak to souviselo s přetečením čehosi (dá se to najít na webu, snad to mám i někde uložené...) a u mě se to projevovalo tak, že poloha byla na mapě posunutá až o stovky metrů. Tak jestli to nebude podobná situace...

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#23 Příspěvek od jardafiala »

On se začal používat nějaký jiný formát dat, mě kvůli tomu přestalo na HOLUXu GPSport 245 fungovat stažení projeté trasy na kole, možná je to ono ale jak jsem psal, zatím jsem základní výzkum ukončil.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“