RadioJarmarky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#151 Příspěvek od Behemot »

PotPalo píše:Pozor na tie zvarené zdroje. Voda sa dostane dnu škárou pri konektore (tam to zvarené nieje), ale von sa už nedostane. A ostáva to tam hniť aj mesiace. Ono zasa záleží koľko vody sa tam dostalo. Pokiaľ iba pár kvapiek, tie môžu ostať niekde na boku z vnútra a časom sa nejako odpariť.

Asi by som taký zdroj nechal vysušiť v teple, potom zapol aj so záťažou a pozoroval aspoň pár hodín a meral. Určite by som to nepredával ako nechcený ohňostroj, zákazník by asi nemal radosť.
Malý zásufkový zdroje, tam konektor žádnej není. Sorryjako, u zdrojů za který lidi nechcou dát ani 30 korun, prej pod zátěžou aspoň pár hodin, ses nejspíš posral v lese, že? :lol:

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#152 Příspěvek od PotPalo »

Myslel som že máš aspoň nejaké 12V 5A a tak. Dúfam že na tú drobotinu aspoň umiestniš cedulu "pozor, zmoknuté". :D
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#153 Příspěvek od Behemot »

Není důvod, řikám že ty malý sou hermeticky svařený a do čeho mohlo zatýct možná nejak zkontroluju, stejně budu muset přesvázat kabely, lidi z toho zas nadělali klubo sraček.

Většině tam moklo všechno včetně věcí na vodu fakt citlivejch a každýmu je to naprosto buřt.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#154 Příspěvek od BOBOBO »

Víc jak 30 kaček bych nedal . Stovky jich tam leží a jedou do šmelce .
stále mi nejdou odpovědi ......

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#155 Příspěvek od Behemot »

Trochu na poslední chvíli, nicméně, zítra se koná pravděpodobně na nějakou dobu, s ohledem na 🤐 dobu a spoluvčany, kteří ji budují, poslední radioburza aka pražské radioamatérské setkání v KD Barikádníků. Tak kdo chce ještě vidět lidi, nech příde.

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#156 Příspěvek od RayeR »

Jj, chystam se.
Hele az tu zavedem povinne ockovani po vzoru zeme maliru pokoju, tak uz konecne sklapnes a bude klid :) Akorat sem videl nakou anketu pod clankem, jesi byste byli pro zavedeni povinneho ockovani v CR, a bylo tam 42% pro / 58% proti, hlasovalo pres 22k lidi. Takze pak uz jen staci trochu medialne zprezentovat, jak ta nova opatreni skvele funguji a zavede se to i u nas prakticky bez odporu...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#157 Příspěvek od Behemot »

Do té doby než přijede Impfungwagen mám eště čas pořídit pár zásobníků a připravit se…ale krátí se to no :o

Tak se pak stav 8-)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#158 Příspěvek od BOBOBO »

Je to hlavně proto , že očkovaný jsou n a s r a ný , že na to skočili a tak chtěj tu kozu i pro ostatní . Není ta pro žádné dobro . Janečka nemusím , ale řekl to dobře . Však on Prchal taky , ža žádná prokdákaná tečka neexistuje .

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#159 Příspěvek od Behemot »

Teď v nedělu 17. bude zase ve Svitavách na plochodrážním stadionu tradiční blešák, rozšířenej o radioburzu.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#160 Příspěvek od Behemot »

Bych zas málem zapomněl napsat, zítra radioburza v KD Barikádníků ve Strašnicích, přite :D

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#161 Příspěvek od Behemot »

koukám to zas bude zajímavý, už prej před obědem má začít v těch Holicách chcát a po obědě z toho bude slejvák jak prase, to začít balit tak hned po desáté

esli se to eště posune, tak bych to mohl zbalit a odjet zas hned večer, abych zas všecko propršelo, to úplně nepotřebuju :arrow: stačí že furt vysušuju garáž, práce na střeše šly pomalu, dyž u toho člověk musí do hokny, a dyž půlku tejdne prochčije, tak se nedá v pracích pokračovat už vůbec :-/

Uživatelský avatar
GeorgeB
Příspěvky: 1187
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#162 Příspěvek od GeorgeB »

Na konec se to letos burza Holice docela vydařila. V pátek to bylo slabší, v sobotu ráno chvilku pršelo, ale pak bylo krásně a návštěvnost celkem vysoká.
Pochlubte se úlovky :lol:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#163 Příspěvek od Behemot »

chvilku pršelo, tvl srandista :roll:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#164 Příspěvek od Behemot »

Tak plánuju dva tedny že pojedu Svitavy, ale podle předpovědi má právě přesně během prodejní doby spadnout eště skoro půl centimetru a nárazy 60 km/h. To fakt ne, to co by nebylo prochcaný durch, to by ulítlo, stánek nestánek. Stačilo mi měřáky plný vody rozebírat a vysušovat v holicách :roll:

Bude to někdo riskovat i v tomdle počasí? 8O

Uživatelský avatar
pmd85
Příspěvky: 5
Registrován: 19 zář 2005, 02:00
Bydliště: Hlinsko

#165 Příspěvek od pmd85 »

V těch Svitavách jsem byl, přijel jsem tam před osmou, moc nás tam nebylo. Zrovna nepršelo, rychle jsem to proběhl, sehnal jsem krásnou sovětskou televizi Elektronika C431 a přímo výstavní měřák Tesla BM310. Pak o půl deváté začalo pršet. Přestože tam pak přišlo celkem dost lidí, spousta stánkařů to zabalila. I já jsem asi po půl hodině jel domů, je to škoda, těšil jsem se na burzu, už jich letos moc nebude.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“