Pro kuřáky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#151 Příspěvek od konosuke »

kdyby žil Pepa Švejk asi by dneska řekl: vláda co zakáže kouřit v hospodě, padne...
Naposledy upravil(a) konosuke dne 06 čer 2017, 12:03, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#152 Příspěvek od Hydrawerk »

JiriTom píše: Auta vám nesmrdí ?
Poté, co většina Škod 105/120 a favoritů odešla do šrotu, už tolik ne. Ty moderní auta fakt smrdí méně. Je to taková malá výhoda moderních motorů s řídicími jednotkami.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#153 Příspěvek od EKKAR »

No, MEŘO z vejfucku smrdí možná ještě hůř, ale to je otázka toho, co má danej dehťák za katalyzátor. A když někdo jede s nekatalyzovaným benziňákem na bezolovo, taky to je smrádek náramnej, hlavně za studena, na sytič. Ale mám na výběr - buď budu cestovat pěšmo a pohánět se hrachem s cibulkou, nebo koňmo a krmit to senem (a uklízet po nich na ulicích sračky), nebo autem jako tisíce jinejch a lejt do nich kapalný paliva. Ale tím srovnáváš odpadní látku z užitečnýho procesu (získávání energie pro dopravení hmoty na nějakou vzdálenost) s odpadní látkou z procesu, kterej je i pro samotnýho uživatele škodlivej a pro ostatní okolní "nucený uživatele" nepříjemnej - neboli srovnáváš nebe a dudy.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#154 Příspěvek od rnbw »

Hydrawerk: u vas nejazdia ziadne auta na naftu? :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#155 Příspěvek od konosuke »

MHD autobusy Solaris urbino v Třinci na baterie...prej utáhnou 300 km na jedno nabití, to se mně nezdá, ten kufr na střeše vzadu není moc velký ale spočítat se to dá podle příkonu motorů a kapacity Ah
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#156 Příspěvek od elektrosvit »

Moderní auta taky smrdí, akorát jinak než smrděly škodárny. Ale smrdí furt...

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#157 Příspěvek od ok1hga »

p32 píše:A o čem to tedy je? Ve vlacích se taky kouřilo, v kinech taky. Vlaky tedy už nejezdí a kina se zrušila?
jo, osobních vlaků jezdí teď maximálně třetina než dříve a zrušených kin a sálů tady v okolí znám hned několik . . . ale kvůli kouření, či nekouření ten stav myslím není . . .
. . . ale za pár měsíců k tomuto výčtu přibudou právě ty výše zmiňované venkovské hospody a hospůdky či knajpy . . .
A důchodci si dojdou pro lahváče do konzumu, sednou si na lavičku pod lípu a bude zase pohoda . . .
. . . ale jenom do času, kdy si militantní nekuřáci prosadí další 🤐 zákon, ve kterém bude zakázáno kouření kdekoli na veřejném prostranství . . .

a tak to půjde dál a dál . . . až bude zbytečnými zákony zakázáno úplně všechno . . .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#158 Příspěvek od p32 »

JiriTom píše:p32, Ekarr: Koukám, že pro nekuřáky je zákaz kouření stále silné téma... :wink:
Jo, kdybys vychodil všechny třídy základní školy a naučil se i číst, tak bys věděl to, jak jsem tady psal, že jsem přestal kouřit když už jsem hulil 40 cigaret denně. Mám proto určitě vyšší kvalifikaci se ke kouření vyjádřit než ty. U tebe asi jde jen sebeomluvu toho, že se nechováš jako kuřák slušně k druhým lidem.
Takže až mě budeš nazývat příště, tak bych prosil nazývat odnaučeným kuřákem, který nikomu nečoudil pod nosem a pivo v hospodě si dával vždy bez cigarety, protože to byl vždycky i pro mě jako pro kuřáka humus čuchat ten kouř od druhých. :wink:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#159 Příspěvek od termit256 »

JJ, ti odnauceni jsou nejhorsi, znama vec :-)
Tak tahnete ze zahradek do putyk!
http://magazin.cz/pro-muze/11061-nekour ... -internetu

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#160 Příspěvek od EKKAR »

Jenže von i na tý zahrádce nebo předzahrádce se dá uplatnit zákaz - sice tam už ruka tohohle zákona nesahá, ale nic tam nebrání tomu, aby tam bylo hulení zakázaný taky - proč by obsluha musela uklízet po kuřácích popel a vajgly z popelníků a dejchat jejich smrad?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#161 Příspěvek od JiriTom »

p32: odnaučený kuřáku, kontrolní otázka: kde jsi hulil těch 40 denně ?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#162 Příspěvek od termit256 »

Pokud to zakaze majitel hospody, je to jeho pravo a samozrejme nema do toho nikdo co kecat.

Jen by to melo fungovat i opacne. Nechapu proc se otravni nekuraci se svymi kecy ktere nikoho nezajimaji cpou do kurackeho baru kde si chci v klidu vychutnat doutnik k dobremu rumu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#163 Příspěvek od EKKAR »

Protože si nekuřáci chtějí vychutnat chuť a vůni dobrýho rumu bez podsmradění z Castrovy/Clintonovy dýmovnice.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#164 Příspěvek od Kvicala_r »

A kdy valná většina těch omezenců pochopí, že by se mohla zeptat jestli to ostatním nevadí, pokud si zapálí? Mluvím obecně o venkovních prostorech, kde u druhého stolu sedí rodinka s malým dítětem/někdo jiný jí - zatímco dotyčný dojedl a smradí jim do toho jen proto, že "on chce mít relax"
Já taky nenosím aparaturu a nehraju jim svůj žánr naplno do jejich hovoru. Ohleduplnost je to co zde chybí! Nejsem fandou zákazů, ale těším se až společnost pochopí, že tohle není o teleranci 🤐 k nekuřákům ale naopak.
Divím se, že můj současný zaměstnaatel podporuje kuřáky v jejich aktivivtách a staví jim kuřárny. Když sem pak od svého pracoviště měl výhled na jednu takovou kuřárnu, viděl sem stále ty samé tváře v průměru tak hodinku denně. Jako OSVČ by si ten čas pravděpodobně tak čatso neudělali.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#165 Příspěvek od termit256 »

Sorry, ale na rodinky na zahradce zvysoka kaslu, vyhnali nas ze vsech hospod v republice, tak at si tam ted zalezou jak krtci a nuchaji si ten svuj cerstvy vzduch sami.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“