Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1516 Příspěvek od Celeron »

EKKAR píše: Takže v tomhle milá "Simona" nejede, to je skutečně vina toho výdejce, že na webu neměl uvedený dostatečně dost dopředu, že v době "od-do" nebudou schopní vydávat, aby si k nim nikdo nedával nic doručovat.
Ale to víš, že v tom milá Simona jede! Když je ve sledováku tři dny napsáno, že zboží jde z depa Hradec Králové na výdejnu v Bydžově a hned vedle je že ve výdejně je dovolená, tak proč to rovnou nepřesměrujou na některou z dalších pěti výdejen, co jsou v Bydžově? Kdyť stejně s kódem na vyzvednutí píšou do emailu i SMS místo vyzvednutí a tak bych si došel o 200 metrů dál. To to radši nechaj válet 3 dny na depu. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#1517 Příspěvek od vladodyno »

No ono to bude troška zložitejšie.

Objednával som si tovar z malej firmy na Morave a ich Eshop ma upozornil, že pobočka Packeta má dovolenku. Hneď potom som skúsil objednávku u A..a a upozornenie žiadne.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1518 Příspěvek od p32 »

Není to vůbec nic složitého to přesměrování. Co si pamatuji, tak už pár let je docela jednoduché a rychlé přesměrování energie ze zbraní do štítů a obráceně jen na povel někoho sedícího v křesle! Co by na to řekl takový Sedící Býk? :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1519 Příspěvek od Celeron »

Ty už zase perlíš, no to je síla. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1520 Příspěvek od p32 »

Znáš to, ne? Když vy o hovnu, tak já taky. :lol:

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#1521 Příspěvek od Pikofarad »

Počta prý bude stávkovat,změna se asi nepozná,stávkuje už dlouho :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1522 Příspěvek od EKKAR »

Už je to aktuální, stávka ofiko začala. Já bych to přirovnal k oficializaci dosavadního stavu, ne k nějaký novince ...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tret ... eji-175796
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#1523 Příspěvek od msar »

Dnes mi hodili do schránky zásilku z Číny zakoupenou 29.7. Do ČR dorazila 3.8. a poště trvá 8 týdnů než ji doručí...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1524 Příspěvek od p32 »

No a to byl normál. Teď budou ještě prý i stávkovat. :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1525 Příspěvek od Hubert_79 »

Vedení počty se probudilo, zjistilo, že je 21. století a vlak již téměř ujel. Tak tady máme novinku od listopadu
:thanks:
Přílohy
balikovna.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1526 Příspěvek od tomasjedno »

Doteď fungoval Balík do Balíkovny skvěle, alespoň u nás. Tak snad to nepokazí.
Oproti Zásilkovně tu bude třeba tisknout/lepit štítek, ale zase nasadili základní cenu o fous níž. Jestli u toho budou i ostatní příplatky podobné, jako dosud (dobírka 15-18 Kč, pojištěno do 30.000), tak to bude bomba.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1527 Příspěvek od Hubert_79 »

Jak s příplatky netuším - tohle je přísně tajná informace z interní tiskoviny. Každopádně dobírka půjde bez poukázky, tak by to nemuselo být tolik.
Na stránkách zatím nic není, ani nový ceník. O víkendu jsem v práci, tak se po tom mrknu na intranet.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1528 Příspěvek od EKKAR »

Tak jsem si u dodavatele v Bílovci kousek od Frýdku-Místku v pondělí 25.10. zhruba v 1 odpoledne objednal nějaký drobnosti na auto - balík by neměl vážit víc jak 10 kilo. Doprava zvolena jako "Balík na poštu" s cílem dovozu "Depo 56070 Česká Třebová" a jsem nááááramně zvědavej, jak dlouho jim to bude trvat. Zadával jsem jak mail, tak telefon. Í-šopa měla všecky položky značený jako "skladem", ještě jsem jim volal, jestli to je pravda a po telefonu mi bylo sděleno že "ano, mají mnou objednávaného sortimentu dostatek". Předpokládal bych, že když dostanou objednávku v pondělí po poledni, tak že ji v úterý vyskladní a zabalí a nejpozdějc ve středu dají na počtu.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1529 Příspěvek od Celeron »

To nezvládnou, je tam svátek, pak jeden pracovní den, kterej ani nemá cenu zapínat třídící linky a pak víkend. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1530 Příspěvek od Hubert_79 »

EKKAR píše:s cílem dovozu "Depo 56070 Česká Třebová" a jsem nááááramně zvědavej
To já taky. Protože Depo Česká Třebová má PSČ 56707 :lol:
To PSČ co jsi uvedl neexistuje, systém jim to nevezme. Tak se může stát, že to budeš mít jinde ve Třebové.
Máš už SMS a/nebo mail, že je zásilka podaná?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“