Schéma, návod na slušný NF generátor pulzů. Nemáte někdo?

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#166 Příspěvek od stepa »

masar píše:Celý ročník ARB/86 je ke stažení tady:
http://rapidshare.com/files/48458264/ARB_1986.rar
A myslis ze Rapidshare zvladne?

Nechci Jenyse podcenovat, ale co kdyby...z Rapidsharu se ZADARMO stahuje tak, ze kliknes na to tlacitko FREE, pockas az se ti objevi kod(pisou ti tam cas , kdy budes moct stahovat a posledni 2 minuty to odpocitava samo), vepises kod do okenka a kliknes na DOWNLOAD.

Uživatelský avatar
Ragnol
Příspěvky: 232
Registrován: 09 lis 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#167 Příspěvek od Ragnol »

masar píše:Celý ročník ARB/86 je ke stažení tady:
http://rapidshare.com/files/48458264/ARB_1986.rar
chce to heslo :)

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#168 Příspěvek od masar »

heslo: asterionet
:wink:
Jinak stačí si prohlédnout zdejší vlákna, já jsem neudělal nic jiného:
http://elektroworld.info/modules.php?na ... &start=240

Uživatelský avatar
Masob
Příspěvky: 194
Registrován: 27 čer 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#169 Příspěvek od Masob »

Takže. K tomu obdélníku: jestli se dobře pamatuji, tak stavíš s tím operákem CA3100. Tam tě průběh napětí na výstupu 11 nemusí nijak moc zneklidňovat, protože je hned oříznuto na +/- 0,7V. Můžeš zkusit zmenšit R12 na nějakých 2k2, ale nepředpokládám, že by se to na výstupu 6 IO4 zlepšilo, tam už je to kvůli malé SR toho CAčka. Takže ukaž průběh až za tím operákem.

K sinu: tvar si nastav pomocí všech těch dolaďovacích trimrů a ten zákmit se odstraní tak, že výstup obvodu 11 připojíš k -10V pomocí volné pozice v přepínači který vybírá tvar průběhu, takže při vybraném sin nebo troj. bude připojen k -10V a při obdélníku nezapojen. Samozřejmě ti potom bohužel nepůjde ani výstup TTL.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#170 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:
Jenys píše:
masar píše:to Jenys: Poslal jsem ti část ARB04/86 na mail.
:wink:

p.s. Nakonec jsem celé číslo upnul sem: http://www.upnito.sk/download.php?dwTok ... 44740b0730
Ahoj, teď jsem byl na této adrese, dokonce jsem si stáhnul ten Upload manažer, ale nějak neumím stáhnout, to co jsi tam poslal. Pls.. poraď jak na to, co tam mám zadat :?: :(

To se musím ještě registrovat? To se mi moc nelíbí :( Už mám těch registrací nějak moc ...
:D nemam slov, pak nemas mit zabordelenej komp, kdyz stahujes samy nepotrebny blbiny a registrujes se na milionu serveru. Koukam internet je tvoje nocni mura.

Hlavne ze ti to tam pisou:
Stiahnuť arb0486.pdf (10576KB) zadarmo:
Čakajte prosím: 10 sekúnd.
EDIT//masar to stihnul drive

No jo, neomylný stepa promluvil. :D Tak já tam čekal také, ale nikde jsem neviděl to, co mi tu píšeš. Asi se neumím v tomto internetovém světě orientovat. Jestli tě to tak pobouřilo, nemáš na mě reagovat, stejně se to netýkalo tebe...ale to by jsi nebyl ani ty, kdyby jsi si do někoho nerejpnul :lol: :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#171 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:
masar píše:Celý ročník ARB/86 je ke stažení tady:
http://rapidshare.com/files/48458264/ARB_1986.rar
A myslis ze Rapidshare zvladne?

Nechci Jenyse podcenovat, ale co kdyby...z Rapidsharu se ZADARMO stahuje tak, ze kliknes na to tlacitko FREE, pockas az se ti objevi kod(pisou ti tam cas , kdy budes moct stahovat a posledni 2 minuty to odpocitava samo), vepises kod do okenka a kliknes na DOWNLOAD.
Jo sem se kouknu, ale řeším tu ještě úplně jiné věci. Jen bych chtěl, aby jsi mi řekl, jak mám tedy stáhnout z toho Uploadu, když vše udělám jak tu píše masar a dokládá to obrázky?A ty trefně píšeš a trochu mě napadáš :lol:, tak tohle na obrázcích dole je moje snažení, takže i když to udělám...tak .... :?:
Přílohy
wwww.png
(214.47 KiB) Staženo 25 x
WWW.png
(6.5 KiB) Staženo 21 x
WW.png
(45.73 KiB) Staženo 25 x
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#172 Příspěvek od stepa »

Jenys píše:No jo, neomylný stepa promluvil. :D Tak já tam čekal také, ale nikde jsem neviděl to, co mi tu píšeš. Asi se neumím v tomto internetovém světě orientovat. Jestli tě to tak pobouřilo, nemáš na mě reagovat, stejně se to netýkalo tebe...ale to by jsi nebyl ani ty, kdyby jsi si do někoho nerejpnul :lol: :wink:
Promin, nedalo mi to. Poznamka byla vecna, OT se nekonalo. Nic me nepobourilo, osvetlilo mi to jedno dilema. I kdyz si to o sobe nemyslim(ani to neni realne), dekuji za kompliment :D . Peace

EDIT// Javascript mas povoleny?

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#173 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:
Jenys píše:No jo, neomylný stepa promluvil. :D Tak já tam čekal také, ale nikde jsem neviděl to, co mi tu píšeš. Asi se neumím v tomto internetovém světě orientovat. Jestli tě to tak pobouřilo, nemáš na mě reagovat, stejně se to netýkalo tebe...ale to by jsi nebyl ani ty, kdyby jsi si do někoho nerejpnul :lol: :wink:
Promin, nedalo mi to. Poznamka byla vecna, OT se nekonalo. Nic me nepobourilo, osvetlilo mi to jedno dilema. I kdyz si to o sobe nemyslim(ani to neni realne), dekuji za kompliment :D . Peace

EDIT// Javascript mas povoleny?
No nic, jen že stále máš problém s tím, jak někdo není tak dokonalý jako ty a hned do něj. Občas něco není stejné u tebe a u mě a navíc, máš ještě poměrně čistý mozek, já už ho mám zasr.. kdejakými problémy a přiznám se, nemám rád, když jsou někdy některé věci, co se zdají pro vás jednoduché, tak pro druhé jsou složitější. Já jsem se v tom prostě nějak neorientoval a pak navíc to mně stejně nefunguje a mysl mám zase nějak na nule :( Jojo, někdy potřebuji trochu víc polopaticky nakopnout, aby to šlo :lol: :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#174 Příspěvek od stepa »

Tak znovu...javascript mas povoleny?

Ja nevim co porad mas s tou dokonalosti, takovyhle reci mam rad, tvrdim to o sobe? Ne. Tak mi to nepodsouvej. Nikde ti netvrdim ze ses blbej, ani bych si to nedovolil, ani ti nenadavam, tak to nehrot. :D

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#175 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:Tak znovu...javascript mas povoleny?

Ja nevim co porad mas s tou dokonalosti, dyt ti nenadavam, tak to nehrot. :D
Tak znovu...ty obrázky nejdou úplně správně po sobě, ten první má být poslední a ten uprostřed je první, když ho odklepnu, tak mám ten obrázek s tím čekáním a pak když zmáčknu tlačítko stáhnout, objeví se ta chybová obrazovka, co na tom nechápeš...:?:"tak znovu " Při své genialitě...proto jsem to sem dal :lol: Tady zase já nerozumím tobě ?
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#176 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:
masar píše:Celý ročník ARB/86 je ke stažení tady:
http://rapidshare.com/files/48458264/ARB_1986.rar
A myslis ze Rapidshare zvladne?

Nechci Jenyse podcenovat, ale co kdyby...z Rapidsharu se ZADARMO stahuje tak, ze kliknes na to tlacitko FREE, pockas az se ti objevi kod(pisou ti tam cas , kdy budes moct stahovat a posledni 2 minuty to odpocitava samo), vepises kod do okenka a kliknes na DOWNLOAD.
No nemusíš to o sobě tvrdit, ale přeci jen se mě nějak dotýkáš svými poznámkami, třeba to výše, mohl jsi si to odpustit. Nejde o to co si myslíš, ale co sděluješ sem do fóra, jak tě zase někdo štve, že něco dělá blbě... jde jen o ty tvé reakce hněvu, které vypouštíš ven moc hlasitě. Ano někdy je to s námi těžké, ale zase na druhou stranu...byla by tu nuda...co myslíš ty? Ne, nehrotím to, jen je to zpětná vazba na tvé reakce. Dovedeš tohle pochopit :?: Děkuji a nezlobím se, jen ti to musím opakovat, jako něco ty nám, co někdy máme temné chvíle :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#177 Příspěvek od stepa »

MAS V PROHLIZECI POVOLENOU/NAINSTALOVANOU JAVU A JAVASCRIPT?

Potreti uz na to snad odpovis. Nikde jsem si nevsiml, ze bys nato odpovedel. Nevim proc se odvolavas na ty obrazky, co s tim maji spolecneho? Je na nich snad napsano Jenys ma/nema povoleny javascript?

Ty obrazky mi daly jedinou moznost se te na tohle zeptat, protoze ta hlaska na druhem obrazku ti rika, ze ta stranka VYZADUJE modul AC_RunActiveContent.js, ale neodpovi za tebe. Uz si rozumime?

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#178 Příspěvek od Jenys »

masar píše:heslo: asterionet
:wink:
Jinak stačí si prohlédnout zdejší vlákna, já jsem neudělal nic jiného:
http://elektroworld.info/modules.php?na ... &start=240
Stáhnul jsem si to AR B 86, ale ani s tím heslem co jsi sem dal to nejde otevřít, co dělám špatně? Nejde to ani rozbalit, chce to to heslo a to tvé nefunguje :cry:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#179 Příspěvek od stepa »

Jenys píše:
masar píše:heslo: asterionet
:wink:
Jinak stačí si prohlédnout zdejší vlákna, já jsem neudělal nic jiného:
http://elektroworld.info/modules.php?na ... &start=240
Stáhnul jsem si to AR B 86, ale ani s tím heslem co jsi sem dal to nejde otevřít, co dělám špatně? Nejde to ani rozbalit, chce to to heslo a to tvé nefunguje :cry:
Heslo nekopiruj, ale opis, potom by to jit melo. Heslo by melo byt spravne, tohle jsou totiz uploady od asterioneta.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#180 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:MAS V PROHLIZECI POVOLENOU/NAINSTALOVANOU JAVU A JAVASCRIPT?

Potreti uz na to snad odpovis. Nikde jsem si nevsiml, ze bys nato odpovedel. Nevim proc se odvolavas na ty obrazky, co s tim maji spolecneho? Je na nich snad napsano Jenys ma/nema povoleny javascript?

Ty obrazky mi daly jedinou moznost se te na tohle zeptat, protoze ta hlaska na druhem obrazku ti rika, ze ta stranka VYZADUJE modul AC_RunActiveContent.js, ale neodpovi za tebe. Uz si rozumime?

Nevím, nedíval jsem se, ale většinou Java script fungoval, ono je jedno zda tu hlášku vypnu nebo odklepnu OK. Ale už mě to fakt sere a nebaví mě to se s tím zabývat. Věci mají fungovat na poprvé a ne něco stále nějak nastavovat, pak to ztrácí smysl. Pokud dám někomu odkaz, měl by mu prostě fungovat hned a ne se pracně dobývat dál. Když potřebuji s něčím poradit, neznamená to že mám dostat vynadáno.Howk
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Poradna“