Pro kuřáky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#166 Příspěvek od forbidden »

Kvicala_r píše:Ohleduplnost je to co zde chybí!
Přesně tak, už jsem sem nechtěl psát, ale Kvicala_r to vystihl naprosto přesně. Naneštěstí většina kuřáků má stále dojem, že kouření je normální a všichni to musí tolerovat. Kdybych se rozhodl chodit měsíc nemytej, asi by mě rychle vykázali odkudkoliv, kam bych přišel, ale že mě naprosto stejně smrdí kuřák, nikoho ani nenapadne. To je přece normální, vždyť kouří "všichni".
Hodně rád chodím po lese a úplně miluju, když potkám rodinku na výletě s cigárem v hubě, v lese! To jen dokresluje, co jsou kuřáci zač. Oni si to možná ani neuvědomují a považují to za normální chování, dokonce snad svoje právo, hulit kde je napadne bez ohledu na okolnosti.
Nechci, aby to vyznělo, že všechny házím do jednoho pytle, určitě jsou i slušní a ohleduplní, ale je jich menšina, malinká menšina.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#167 Příspěvek od termit256 »

EKKAR píše:Protože si nekuřáci chtějí vychutnat chuť a vůni dobrýho rumu bez podsmradění z Castrovy/Clintonovy dýmovnice.
Ty sis mohl kdykoliv zajit do podniku kde se nekouri, kdyz ti to vadi, takovych bylo spousta. Ja si nemuzu zajit nikde. Jako ze si mam vychutnavat doutnik nekde na chodniku pred barem?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#168 Příspěvek od termit256 »

forbidden píše: ...Hodně rád chodím po lese a úplně miluju, když potkám rodinku na výletě s cigárem v hubě, v lese! To jen dokresluje, co jsou kuřáci zač...
Ja zase potkavam v lese hodne turistu a ruznych trempiku, rodinek s decky. Zustava po nich neuveritelny bordel, hromady PETek, obalu od energy tycinek, hazlpapiry apod.
To jen dokresluje co jsou turisti zac.


:-)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#169 Příspěvek od konosuke »

víte co ? ušetřil jsem, a dost ! méně kupuji cíga, málo navštěvuji putyky...pokud tohle byl cíl a záměr vlády omezit spotřebu tak úspěch se dostavil
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#170 Příspěvek od ok1hga »

forbidden píše:. . . To jen dokresluje, co jsou kuřáci zač. Oni si to možná ani neuvědomují a považují to za normální chování, dokonce snad svoje právo, hulit kde je napadne bez ohledu na okolnosti.
Nechci, aby to vyznělo, že všechny házím do jednoho pytle, určitě jsou i slušní a ohleduplní, ale je jich menšina, malinká menšina.
. . . To jen dokresluje, co jsou nekuřáci zač.
Oni si to možná ani neuvědomují a považují to za normální chování, dokonce snad svoje právo, vykazovat kuřáky kde je napadne,
bez ohledu na okolnosti.

Nechci, aby to vyznělo, že všechny házím do jednoho pytle,
určitě jsou i nekuřáci slušní a ohleduplní,
ale je jich menšina, malinká menšina !

. . . celý tento spor vypovídá o stavu naší společnosti, kde mají navrch hajzlové, hulváti a pokrytci . . .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#171 Příspěvek od p32 »

JiriTom píše:p32: odnaučený kuřáku, kontrolní otázka: kde jsi hulil těch 40 denně ?
Kouřil jsem je všude, většinou na dílně, kde byl smrad větší než z těch cigaret. Doma jsem kouřil na balkoně (v 6. poschodí) a to i v zimě. Na zastávce jsem si stoupnul vždycky tak, aby smrad nešel na ostatní lidi. Hlavně to bylo o tom, že jsem byl ještě blbej kuřák, ale ohleduplnej k ostatním. Což někteří nechtějí záměrně pochopit, jinak by se tady nehádali o naprosto zbytečné věci jako je to kouření. To totiž není o kouření, ale o těch lidech.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#172 Příspěvek od Kvicala_r »

termit256 píše: Zustava po nich neuveritelny bordel, hromady PETek, obalu od energy tycinek, hazlpapiry apod.
To jen dokresluje co jsou turisti zac....
Jenže to nejsou turisti, ale "taky turisti" Kdo byl za poslední dobu na Lysé (Ostravice, ne Krkonoše) vidí, co leze za lidi do hor a co po nich zůstává i když je tam na mnoha místech možno odpadky roztřídit. Kod četl zdejší cedulku o supersviních (a černá to není), tak plně chápe... Je to asi tím, že tam jsou dosažitelné dvě putyky, kde se daní jedinci nažerou - protože to musí být zřejmě to jediné lákadlo pro takové lidi. A opět je to u sobeckosti a lenosti pár individuí (v tomto případě sviní), co jsou schopni to znatelně pokazit za všechny.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#173 Příspěvek od termit256 »

p32 píše: ...Doma jsem kouřil na balkoně (v 6. poschodí) a to i v zimě...
Tak to je hrozne ohleduplne, kdyz ten smrad leze vsem okolo okny do bytu...

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#174 Příspěvek od Ruprecht »

A furt jim to bylo malo.
A tak baby přinutily polityky, aby vydali zakon, že v každe hospodě musi vytvořit prostor, kaj by mohly dřistat aji ty hlupe baby s děckama. A polityci vydali zakon o stavebně oddělenych prostorach.
A ty hlupe ludry tam seděly, nebavilo je to, bo baby se samy bavit neumi a přes sklo sledovaly, jak se chlopi vedle v kuřacke časti bavi a raduju, a myslely si, že když chlopy přinuti sedět pohromadě, tak jim bude tež tak fajně jak chlopum.
A tak se domluvily s politykama a ti vydali zakon, že v žadne knajpě se nemože kuřit. Enem venku.
A protože chlopi alkoholici kuřaci su tolerantni, nekonfliktni osoby, zase jim vyhověli a začali chodit pit pivko a kuřit ven.
A feminystky s politykama zase zustali sami.
A hadejte, jak to bude pokračovat dal? Tuž jasne, zakaže se kuřit v okruhu sto metru od jakekoliv budovy. A pak, bo chlopi budu prostě odchazat chlastat a hulit do lesa tajak zamlada, tak feminystky s politykama zdraži chlast a kuřeni tak, že už to bude neunosne pro všecky.

Zdroj: http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=607126
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#175 Příspěvek od p32 »

termit256 píše:
p32 píše: ...Doma jsem kouřil na balkoně (v 6. poschodí) a to i v zimě...
Tak to je hrozne ohleduplne, kdyz ten smrad leze vsem okolo okny do bytu...
Ty bydlíš na střeše nad okrajovým bytem? :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#176 Příspěvek od termit256 »

Ano, mam podkrovni byt :-)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#177 Příspěvek od ok1hga »

ok1hga píše: . . . ale jenom do času, kdy si militantní nekuřáci prosadí další 🤐 zákon, ve kterém bude zakázáno kouření kdekoli na veřejném prostranství . . .

a tak to půjde dál a dál . . . až bude zbytečnými zákony zakázáno úplně všechno . . .
. . . a je to tady !
http://zpravy.idnes.cz/zakaz-koureni-za ... domaci_mpl

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#178 Příspěvek od termit256 »

No samozrejme, ten zakon je dalsi nedomyslena pitomost. Kvuli pokrytcum kteri vyhnali kuraky z baru a kteri si mohli jit bez problemu sednout do nekuracke ted trpi lidi v bytech kteri takovou moznost nemaji. Ale to je jim uplne jedno.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#179 Příspěvek od p32 »

termit256 píše:Ano, mam podkrovni byt :-)
No vidíš, tak tam by kouř lézt do oken nemohl ani kdyby chtěl. :lol:
Stejně by mě zajímalo, jestli si kuřáci vůbec všimnou, která vláda jim toto zajistila a jestli ji zase budou volit. A já si myslím, že určitě zase budou.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#180 Příspěvek od ok1hga »


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“