elektron a střídavý proud.

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#166 Příspěvek od danhard »

Lukas-Peca píše: Ach tak :) . Lednička by měla optimální účinnost, kdyby okolí bylo chladnější než obsah!
Vnější napájecí výkon je nulový a účinnost nekonečná :idea: skvělý teoretický výsledek kazí snad jenom spotřeba indikační doutnavky v napájení :lol:

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#167 Příspěvek od radioelectrum »

tady to máte polopatě vysvětlené:
příkon kompresoru 5KW potom je výkon 15 KW
pokud příkon 5 KW je 100% potom je účinnost 300%
Ta energie vložená ze sluníčka se tam nepočítá. Stejné to je i s jinými zařízeními. ta vložení energie slouží jako zdroj pro získání procesu pro přeměnu jiné energie co tvoří ten vlastní výkon. Polopatěji to již nedovedu vysvětlit.
Přílohy
princip_tepelneho_cerpadla.gif
(69.69 KiB) Staženo 149 x

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#168 Příspěvek od danhard »

Ta děkujeme, že jsi nám to vysvětlil.

Potom taková fotovoltaika nemá chybu, ta energii jenom dává a COP má nekonečno, tak nevím, proč otravují s jinejma neúčinejma nesmyslama, které fungují sporadicky.

Asi se chtějí zviditelnit, ale takového vynálezce tu už jednoho máme :D

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#169 Příspěvek od radioelectrum »

to Danhard: ono to v tvém případě bylo pouze o pochopení pojmů, jak to funguje jsi věděl již dříve.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#170 Příspěvek od Sendyx »

A kde máme tedy tu skutečnou Volnou energii, kterou potlačuje to spiknutí naftařů, rockefellerů, vlád a vůbec vrahů z Wall Streetu?
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#171 Příspěvek od radioelectrum »

mám ji schovanou v časoprostoru 3 dimenze ! Stačí hledat.

Uživatelský avatar
milous2
Příspěvky: 791
Registrován: 29 čer 2011, 02:00
Bydliště: u Kolína

#172 Příspěvek od milous2 »

Sendyx napsal:
"A kde máme tedy tu skutečnou Volnou energii, kterou potlačuje to spiknutí naftařů, rockefellerů, vlád a vůbec vrahů z Wall Streetu?"

Kdo četl odkaz od radioelectrum se dočetl - viz citace:

"Nezduchovnělým lidským zvířatům nemůže být svěřena volná energie. Budou dělat pouze to, co vždy dělala, což je nemilosrdně získat výhodu nad druhými nebo se navzájem pozabíjet."

Pro lepší pochopení je taky dobrý odkaz od uživatele Cust na straně 10.tohoto vlákna:
Nová fyzika a východní mysticismus, 4 ( jen je potřeba si najít část 1.)

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#173 Příspěvek od danhard »

radioelectrum píše:to Danhard: ono to v tvém případě bylo pouze o pochopení pojmů, jak to funguje jsi věděl již dříve.
Nikoliv, "volnoenergetici" využívají matení pojmů a na to už tu eperta máme, dokonce ve vlastním chlívku :lol:

A není to o pochopení, je to o víře :D

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#174 Příspěvek od Sendyx »

Stejně by mne zajímalo, kam se poděl ten volnoenergetik a osvícenec, který cca v 90. letech předváděl v TV partičku stoupenců, co směšně hopkali po žíněnce a vyprávěl o jogínském létání. A že až se pořádně vytrénují, bude armáda vyřazovat své vrtulníky, neb oni to všechno zastanou a bez nákladů na palivo :lol: .
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#175 Příspěvek od radioelectrum »

danhard píše:A není to o pochopení, je to o víře :D
Dlouho jsem se nad tím zamyslel, až mi to došlo. Pokud někdo ignoruje to co je prokazatelně opakovanými pokusy naměřeno a drží se starých dogmat tak to je opravdu o víře. Tak potom nemá význam abych komukoli cokoli vysvětloval. Je jedno jestli vysvětluji že i věc těžší vzduchu může létat, že atom je dělitelný, že radiace není vidět či volnou energii, pro věřícího v jejich neexistenci není důkaz přípustný. Věda se stala náboženstvím.
Potom stačilo říci že moje víra mi existenci volné energie nemožňuje a já se tady nemusel namáhat vysvětlováním.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#176 Příspěvek od Sendyx »

Svou víru si můžeš klidně namazat na prsa (idealisticky ovšem) a chodit s hlavou vztyčenou. Ale víra není koksovatelná :roll: :lol: .

Radioelectrum, koukej ihned přestat věřit dogmatům, odpoj se od ČEZů a podobných tmářů a předělej si domácnost na tu volnou energii. Ty na to máš, musíš jít příkladem, abychom my nehodní věřící v ty dogmata konečně odešli na smetiště dějin, zpátky ni krok, alelujá.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#177 Příspěvek od radioelectrum »

Nejlevnější generátor volné energie o výkonu 1 KW stojí 2500€ a musel bych pro něj jet na Slovensko. Je to daleko a nemám na to peníze. Stejné to je i s tepelným čerpadlem, či čímkoli jiným. (třeba na koupi ropného vrtu) nemám vstupní kapitál aby mi peníze mohli dělat peníze.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#178 Příspěvek od Sendyx »

Ale no tak... 2500 eurošů, to je přece dogma, které snadno překonáš, a že je Slovensko daleko? Však se s nima domluv a dělej jim třeba zastoupení pro střední a západní Evropu, dodají ti určitě se slevou i nějaký demo kus :D .
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#179 Příspěvek od radioelectrum »

uvažuji že bych po večerech si přivydělával jako kazatel církve ateistické a tím si na generátor vydělal. Pro členy elektrobastlírny bude sleva na spasení 30%.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#180 Příspěvek od Sendyx »

No to už je lepší, skoro jsem se bál, že ten přechod na Volnou Energii odmítáš. Ty argumenty o dalekosti Slovenska mi připomněly pana J., štamgasta z provozovny RaJ zvané "Křižan", který mohl být americkým prezidentem, ale nechtělo se mu letět do Ameriky a nechtělo se mu kandidovat...
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“