Vaříme při bastlení II

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#166 Příspěvek od Kvicala_r »

Už vidím Karla.. Kolik k tomu chceš knedlíků? Jeden prosím (ale bez patek) :lol:

Nejsem žádný pivař, ale mám oblíbená dvě piva, Radegasta a Svijany. Klidně i ve skle.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#167 Příspěvek od Hubert_79 »

Takových knedliků taky sním na oběd 10, vždyť je to na dvakrát třikrát do úst :) Na večeři už ne, to by mi bylo celou noc těžko.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#168 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ještě k tomu pivu - klidně přežiju, když si tady někdo založí vlákno "Pijeme při bastlení". Nakonec pořád to bude lepší to soustředit tam, než aby to tady bylo všude... 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#169 Příspěvek od p32 »

Mě by taky zajímalo, kteréže to pražské pivo je k pití. :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#170 Příspěvek od Hubert_79 »

Jak jsem psal výše - třeba z pivovaru v Břevnovském klášteře. Ideální je točené na místě.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#171 Příspěvek od EKKAR »

p32 píše:Mě by taky zajímalo, kteréže to pražské pivo je k pití. :lol:
Mne taky - s tím, kde MIMO Prágl se taky takový pitelný pražský pivo dá koupit, když už se tady nějakej Švéďák naváží do jinejch výrobců - ten plechovkovej výčepní Kozel má na plechovce natištěno "Vyrobeno v Plzeňských pivovarech, Plzeň" - už jenom proto, že samotnej pivovar ve Velkejch Popovicích těm Plzeňským pivovarům jako podniku patří. Takže úplně klidně může bejt vařenej ve Velkejch Popovicích - a stejně to bude pod hlavičkou PP a tím pádem i Asahi Breweries - protože jihoafrickej SAB už PP prodal Japíkům. Ale je to pivo na zapití jídla, ne na nějaký vychutnávání a extra degustaci - na tu si zajedu někam do pivovarský hospody, kde mají opravdu vyvedenou do pípy přímo trubku ze spilky a nehrozí, že by mi natočili něco blivajzovýho ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#172 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak ještě jednou, pomaleji. Tím, že napíšu, že Kozel je kejda přece nemyslím, že jediná pitelná piva jsou pražská; zas mi nepodsouvej něco, co jsem nikdy neřekl :roll: No a když chceš dělat chytrýho, tak na kozlu není psáno Vyrobeno v ..., nýbrž Výrobce .... To samé se dočteš na Radegastu, nebo na Birellu. Kde to ve skutečnosti vaří budou vědět jen "uvnitř" Prazdroje. Uvedené místo vaření je na Prazdroji (Urquell), tam jo. No a třeba takový Gambrinus nebo Kozel prodávaný na Slovensku klidně můžou vařit v pivovaru Šariš, neboť jim tento patří.
Třeba takový Braník se už v Braníku nevaří, vaří to na Smíchově. Stejně jako třeba "belgickou" Stellu.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#173 Příspěvek od EKKAR »

Furt ale neodpovídáš na otázku, KDE MIMO PRÁGL KOUPIT PITELNÝ PIVO Z PRÁGLU? Odpovím sám - NIKDE, PROTOŽE V PRÁGLU VŽDYCKY VŠECKO VYCHLEMTAJÍ SAMI ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#174 Příspěvek od Hubert_79 »

No jo, bohužel nevím všechno, jako ty. Tak třeba Braník ležák je dobrý, ten dostaneš všude, to samý tu Stellu. Ty malé pivovary (U Fleků, Břevnov...) nevaří tolik, aby to mohli rozvážet všude možně. Ale nechme už toho. Až budeš v Praze, sedni někde v centru na dvaadvacítku, dojeď do zastávky Břevnovský klášter a tam si dej pivo :beer:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#175 Příspěvek od konosuke »

a co devatenáctka, ještě jezdí na Spořilov ? :wink:
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#176 Příspěvek od Hubert_79 »

Na Spořilov jede jedenáctka a devatenáctka aktuálně nejezdí vůbec.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#177 Příspěvek od konosuke »

byl to jenom žert, doba trochu pokročila...
citát
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#178 Příspěvek od EKKAR »

Hubert_79 píše:... a devatenáctka aktuálně nejezdí vůbec.
Bo indyjáňy vytrhali koleje ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#179 Příspěvek od Hubert_79 »

Nejvíc tramvajových tratí ubylo za komoušů :roll: Mysleli si, že metro spasí vše, tak se v oblasti Pankráce pár tratí zrušilo. Je ale zvláštní, že je vynechaná zrovna devatenáctka, jako jediná.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#180 Příspěvek od konosuke »

Metro je dobrá věc, pro venkovany obzvláště, lehce trefíte všadě kde je potřeba...
akorát že některé stanice už neexistujou, Leninova, Fučíkova, Mládežnická i Moskevská,
kdo se v tom country pak vyznat má ?!
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“