Hydropol a ostatní podvody

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#181 Příspěvek od weed_smoker »

Behemot píše: Ale řikám si, za dvěstěpade by to mohla bejt dobrá šou, ne?
Pro to mi chyběj ty předváděčky.Tam se nejezdí na nákup ani na vejlet,ale proprdel a zchladit si žáhu.Když si vzpomenu,jaký čoudy jsem jim kolikrát dával... :D

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#182 Příspěvek od FERYACT »

Navrtají se sondy do 0,75 tlouštky zdiva pospojují kolem dokola,zapojí na zdroj.Když
se voda stáhne, spojí se sondy na uzemění.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#183 Příspěvek od FERYACT »

Při podřezávání je chyba si myslet že vlhkost se nešíří omítkou.Vlhkost se šíří do takové výše až vznikne rovnováha mezi odparnou plochou a vzlínající vlhkostí.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#184 Příspěvek od Behemot »

Zatim se furt nikdo neozval, asi sem je tehdá vylekal nebo nevim. Škoda, žádná sranda nebude :D

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#185 Příspěvek od Hydrawerk »

Objevil se novej pěknej přístroj na h0vn0. http://zapper.cz/eshop/cs/domu/118-atho ... ystem.html
http://www.medicnatur.cz/medicnatur/esh ... -GENERATOR
Mně to nejvíc připomíná staré elektronkové rádio s plexisklovým krytem.
FAQ:
Neměl by si to nikdo kupovat, jedná se o trapný podvod.
Přílohy
athon-5-pic02.jpg
athon-5 pic01.jpg

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#186 Příspěvek od termit256 »

Tohle aspon dela pekny svetelny efekt. Ale 270k bych za to tedy nedal :-)

Uživatelský avatar
Thales
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#187 Příspěvek od Thales »

Před pár lety zpátky měla máma doma nějakou bábu, která tohle (Zapper) propagovala. Byla úplně postižená. Dalo mi docela práci vychytat rovnováhu mezi tím abych jí v tom vykoupal, ale zase aby nezdrhla moc rychle. Mám z toho ještě delší záznam, který jsem pořídil hned po akci (kdybyste se chtěli pobavit tak dodám). Nejsmutnější je na tom fakt, že dotyčná učí nebo učila matematiku na ČVUT jestli dobře pamatuju. Jak může člověk takto zblbnout? Ale stejně to byla prča jak s magickým programem v notebooku detekovala plíseň v nose :D

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#188 Příspěvek od judeware »

Mnohokrát (i zde na webu) zmiňovaný "energyšavér" :D (takto mi to četl jeden němčinář) je opět v kurzu!

Klikl jsem ze zvědavosti na článek o našem nejstarším hrádu a pod článkem byl odkaz, viz začátek příspěvku. Že by byly ty šetřiče odolné a vytrvalé stejně, jako Covid? :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“