Lampový zeslovač

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#181 Příspěvek od DjRix »

Dnes mi chlapi dorazily ty výstupní trafa z Gesu. No na první pohled nevypadají špatně,hlavně si myslím že dají víc než těch 35W....Kostřička je rozdělená na 2 sekce,vinutí je rozděleno na 4 vrstvy primáru a 4 sekundáru. Jádro má průřez cca 35x46,plechy jsou cca 0,33mm silné. Uvidíme jak to bude hrát....ještě jsem koupil EL34 od Harmonixu a 6SN7 do invertoru. Teď jen nevím co použít za lampu na první předzesilovací stupeň.Asi skusím zatím ECC82.

Mám jeden dotaz,dá se nějak spočítat maximální povolené stejnosměrné sycení jádra pro případ že bych chtěl kusit je použít pro jednočinný zapojení? Nebo se to prostě bez přeskládání plechů nedá použít??
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#182 Příspěvek od Hop377 »

To DjRix:
Ked spravis ten zosik, skus potom zmerat a prosim daj sem vysledky, som hlavne zvedavy na pasmo od 5k-15kHz. Ja som skusal, tie predosle modely z Blatnej a bola to bieda. Snad tieto budu lepsie.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#183 Příspěvek od DjRix »

Já mám ale pořád pocit že mluvíte všichni o jiných trafech než mají v Gesu,protože ty v Gesu (alespoň ten předchozí typ) vyrábí fima ELTR-ŠÍR a podle informací z gesu vyrábí pro ně i ten typ co mají nyní,ty z TBP Blatná jsou podle mě ůplně jiné trafáky!! Skusím asi později objednat ty z TBP Blatná ať je můžu porovnat,předevčírem se mi podařilo levně sehnat GU50 tak k nim budu časem potřebovat trafáky.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#184 Příspěvek od Hop377 »

Nie urcite hovotime o tych istych, mam trafa aj z GES. Som zvedavy na tieto nove.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“