elektron a střídavý proud.

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#181 Příspěvek od danhard »

radioelectrum píše:Nejlevnější generátor volné energie o výkonu 1 KW stojí 2500€ a musel bych pro něj jet na Slovensko. Je to daleko a nemám na to peníze.
Tak si půjč, stokrát se Ti to vrátí :lol: Je to přeci jistý :lol:

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#182 Příspěvek od Mysteri »

radioelectrum píše:Nejlevnější generátor volné energie o výkonu 1 KW stojí 2500€ a musel bych pro něj jet na Slovensko. Je to daleko a nemám na to peníze.
Ja tie prachy momentálne mám. Vybral som ich síce z banky na nákup Fiesty, ale radšej to investujem do toho generátora a prašule sa mi rýchlo vrátia. Daj link, kde u nás to kúpim :lol:

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#183 Příspěvek od Habesan »

Vážně si nechceš koupit nějaký normální auto???
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#184 Příspěvek od Mysteri »

Chcem, a práve preto Fiestu. Mal som jednu, ale vďaka spodnej hrdze a aj pehrdzavenom VIN šla na kovový cintorín :smutny: Motor 1,3 - reťaz, r.v. 1996, vlastnil som ju 8 rokov, nákup pri nájazde 98000km, ja som nabehal 60000km: žiiadný vážny problém, akurát jeden : voľnobech lietal v otáčkach, občas skapal. Vyriešilo sa to výmenou čidiel v servise - cena 90€ aj s prácou. Inak iba výmena oleja. Prebehni si aj recenzie, najmä o presnosti riadenia a vymakanom podvozku (nedávno som skúšal Hyundai Akcent a pocit bol taký, že som otočil volantom a auto nič...) Samozrejme, každý si bude obhajovať to svoje :wink: V každom páde,(bavíme sa o tom, že hľadám jazdenku do 2.500 €) Renaulta nechcem - problémy s elektrikou, Fábiu nechcem - z prvej generácie mám fóbiu už keď sa na ňu pozriem, nová generácia je už niečo iné, ale aj v inej cenovej katogórií), Peugeot 206 - ĎAKUJEM! NECHCEM! Inak pekné, nadčasové auto, ale cena servisu... napr. výmena páčky smeroviek alebo svetieľ ( čo je ich veľká slabosť - kolegovia a kamaráti, ktorí ho mali, čiže priame skúsenosti) od r.v. 2003 neexistuje. Iba komplet pákového systému za cca 300-400€! Chcem menšie a benzínové vozidlo. Ešte ako tak uvažujem o Punte... Sa ešte uvidí. Na Fiestu s motorom 1,3 ( v podstate aj na OLTCITA, ale to som tu už niekde spomínal :lol: ) nedám dopustiť :wink: Ale, to už sme v tomto vlákne silne OT. Sorry...

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#185 Příspěvek od danhard »


Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#186 Příspěvek od Mysteri »

Ten odkaz je dobrý, ale trochu ďaleko...Mimochodom, o spotrebe kecá, tá je v meste cca 7,5l a priemer napr. dialnica cca 6.2l (mám overené). Mimochodom, výmena okna asi niečo napovedá... :wink: V každom prípade, pri zháňani Fiesty ma serie, že nebývam v blízkosti nemeckých hraníc, lebo tam sa napr. táto výbava a vek (v nasledujúcom linku) predáva cca od 900 - 1100€. K tomuto odkazu, kedže je neprihlásené, tak treba pridať cca 400€ a kopu času na vybavovačky:
https://auto.bazos.sk/inzerat/69426888/ ... OMFORT.php
je to v blízkom bazáre, (je mi jasné, že nik mi to zadara nedovezie, ale 100% rabatu je truchu veľa), to už radšej toto z TN: http://www.aaaauto.sk/sk/ford-fiesta/ca ... =7&promo=r
, je to novšie o 3 roky, ale zas ,,známe" AAA.... Radšej ešte počkám.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#187 Příspěvek od pepik9 »

Tady je k tomu něco 1 , 2 . Mám z toho dojem, že i "vědci" v to mají pěknej hokej.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#188 Příspěvek od radioelectrum »

Pravda začíná postupně vylézat na světlo. Trump chce odhalit přes 1000 patentů. Mnoho vědců neví jestli zůstat u toho co se oficielně říká a riskovat svoje vyhození z věděckých kruhů, nebo "změnit plášť" a přidat se k vědcům nového paradigma. Doporučuji toto velmi dobré video: https://www.youtube.com/watch?v=tz49AHf ... e=youtu.be
Nedoporučuji to sledovat ortodoxním vědcům.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#189 Příspěvek od radioelectrum »

Tak na příkaz zhora mainstream postupně uvolňuje informace. Stačí si poslechnout prvních 15 minut z tohoto odkazu a vše vám dojde, a nebo jsem paranoidní schozofrenik... Naštěstí jsme ve Hvjezdné pjechotě kde můžu říkat vechno, třeba i pravdu.
https://www.youtube.com/watch?v=sWkoGcr ... e=youtu.be

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#190 Příspěvek od Sendyx »

Jojo, Svobodný vysílač aneb žvásty pravdy prosty :D .
Velmi důvěryhodné, přimo ezoterické medium. Akorát ten pytlík sušených švestek do ovčína nevyšel :lol:

https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/ja ... diahub_imp
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
jade
Příspěvky: 962
Registrován: 28 pro 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#191 Příspěvek od jade »

radioelectrum píše:...Čím je potom tvořeno gravitační pole ?...
Přeci tlakem éteru, to ví každý. 8-)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#192 Příspěvek od sinclair »

Tpč, všecky ty svobodný vysílače, zvláště ten slovenskej, to je teda materiál. Mohl by mi někdo ze zasvěcenějších prosím říct, nač ten člověk /ten provozovatel streamu/, při té dané, naprosto nechutné kvalitativní i obsahové mizérii, potřebuje OSM TISÍC EURO měsíčně ???

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#193 Příspěvek od xsc »

Aby se příznivci konspiračních kravin mohli složit na "dobrou věc" :-)

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#194 Příspěvek od tomasjedno »

sinclair píše:nač ten člověk /ten provozovatel streamu/, při té dané, naprosto nechutné kvalitativní i obsahové mizérii, potřebuje OSM TISÍC EURO měsíčně ???
A ty bys je nepotřeboval, kdyby existovala šance je získat?

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“