Vtipy, vtipné články a odkazy XII

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#211 Příspěvek od ok1hga »

copak to jezdí po Praze ?
. . . no přece Top Pilot v autě KIA . . .
to prostě nevymyslíš !
Přílohy
toppilot.jpg

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#212 Příspěvek od Hubert_79 »

Co se ti nezdá :lol: koupil značku na přání (aby mu ji někdo nevyfouk) a až našetří na pořádné auto, tak ji použije tam :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#213 Příspěvek od ransom »

Mimo služební auta firem a organizací by mi dávala smysl jen jedna značka na přání.
Totiž na Citroenu DS značka FANT0MAS.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#214 Příspěvek od EKKAR »

Některým jedincům pohybujícím se v provozu by příslušela "JSEMDEBIL", ale to má moc písmen ... nehledě na to, že by musela bejt udělaná sériově s minimálně stovkama tisíc možnejch variant, aby se na všecky potřebný během doby platnosti současnýho vzoru dostalo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#215 Příspěvek od rnbw »

Hubert_79 píše:Co se ti nezdá :lol: koupil znaèku na pøání (aby mu ji nìkdo nevyfouk) a až našetøí na poøádné auto, tak ji použije tam :)
Mozno pilotuje lietadlo a autom len jazdi.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#216 Příspěvek od ransom »

EKKAR:
Jestli o ni moc stojíš, tak ti ji přepustím...
Přílohy
Screenshot_20230625-155815.jpg

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#217 Příspěvek od Hubert_79 »

Yes :lol: Tak Karle, nezapomeň zítra ráno naklusat na registr. Mají od osmi :P
Ostatně, pokojstr o majiteli řekne hodně, ale takovouto RZ to ještě podtrhneš.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#218 Příspěvek od EKKAR »

Ransom - díky Tome, vystačím si se svojí. Ale dnes a denně potkávám na cestách ty, který by ji měli fasovat povinně.
Hubert_79 píše:...
Ostatně, pokojstr o majiteli řekne hodně, ale takovouto RZ to ještě podtrhneš.
Žvanit si můžeš co chceš, pro mne a mou rodinu byla a je důležitější využitelnost vnitřního prostoru. Jediný co mně s mojí postavou na roomsteru skutečně vadí, je příliš nízko posazená horní hrana čelního skla = na křižovatce se světlama nad jízdním pruhem nemůžu stát na prvním místě, i když je úplně volno, musím stát až "jako druhej", protože u namalovaný "příčný čáry souvislý" prostě nedokážu vykroutit hlavu takovým způsobem, abych viděl na světla zavěšený 4,5m vysoko nad silnicí; a pak taky postavení "B" sloupků vůči sedačce řidiče - jsou moc vepředu, přední dveře jsou příliš krátký, takže se jednak hůř než v konstrukčně příbuzný dvojkový fábuli leze za volant a zpoza něj a druhak (což je mnohem horší), vyššímu řidiči při posunutí sedačky dozadu střední sloupky kastle (hlavně teda ten pravej) zakrejvají výhled do stran - což zas ta dvojková fábule díky o pár cm delším předním dveřím nedělá. Room šel udělat esteticky mnohem líp - kdyby do návrhu konstruktérů nežvanili lidi, co tomu nerozumnějí, ale drží pracku na prkenici = Vlkohradský mocipáni. V podstatě všecko co je na sériovým roomu "vošklivý" je důsledek "ekonomickejch opatření", kterýma podmínili povolení jeho dalšího vývoje a výroby. Jinak je co se týče variability, schopnosti pobrat obrovskej objem věcí i jízdních vlastností room jedna z nejpovedenejších konstrukcí, jaký z Bolehlavi vůbec kdy vyjely - kam se serou vychýrený ochcáfky i superby včetně kodyjáqů, enyjáqů a všech možnejch ostatních dryjáqů. BTW - kdyby ten podvozek nebyl tak dobrej, asi těžko by na stejným koncern nechal dál vyrábět Rapida, Scalu a jejich další klony určený mimo tuzemskej trh ... Takže - otevírat hubu si budeš moct, až budeš vědět aspoň trochu víc než co je v prdeli měkkýho.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#219 Příspěvek od Hubert_79 »

To je sranda :) jak vyplodíš špalek úplně o ničem. Mně (a asi nejen mně) je přece totálně jedno, proč sis ten skvost na kolech koupil. Jen mě baví, jak vždycky vystartuješ jak papírový čertík, když se ti o to někdo otře :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#220 Příspěvek od ransom »

Já v Roomsteru za volantem seděl. Nevzpomínám na to rád.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#221 Příspěvek od ransom »

Ze života velkých autodílen:
"Hele, nemáš u sebe izolačku?"

https://photos.app.goo.gl/zNjRC7L5y7bievDHA

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#222 Příspěvek od EKKAR »

Hubert_79 píše:To je sranda :) jak vyplodíš špalek úplně o ničem. Mně (a asi nejen mně) je přece totálně jedno, proč sis ten skvost na kolech koupil. Jen mě baví, jak vždycky vystartuješ jak papírový čertík, když se ti o to někdo otře :lol:
A nejlepší je, jak vždycky nejvíc kritizujou ti, co by si podle vlastních slov ani nekoupili vochcáfku nebo fofdíka, ale minimálně Bentley - a přitom jezdí v polu, ibize nebo puntu ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#223 Příspěvek od DedVseved »

Co největší vnitřní prostor pro celou rodinu. Koupím kombík, co kdybych někdy potřeboval něco většího převést, když ne, tak koupím rakev, protože tam se toho vleze, taky vezmu kouli, kdybych potřeboval 2x za životnost auta připojit vozík apod.
Prostor pro celou rodinu a hromadu bagáže je potřeba asi 4-8x ročně. Po příjezdu do cíle se už stejně jezdí bez bagáže. Když se na dovolenou létá, tak stačí cokoliv, co vydrží stát týden na parkovišti u letiště.
Vlastní zkušenost s dvacítkou let po dovolených s děckama, kdy jsme obráželi třeba jen ČR podle katalogu, kde byly chaty a chalupy na víkend, na týden apod. Nejhorší bylo, když jsme s plným autem někde dorazili na týden a odjížděli jsme s půlkou ledničky žrádla navíc. Když bych na konci oddělil, to co jsme vůbec nepotřebovali, tak to byla polovina bagáže.
Naposledy upravil(a) DedVseved dne 28 čer 2023, 10:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ondraN
Příspěvky: 209
Registrován: 16 srp 2022, 02:00
Bydliště: Roztoky

#224 Příspěvek od ondraN »

DedVseved píše:...............Když bych na konci oddělil, to co jsme vůbec nepotřebovali, tak to byla polovina bagáže.
Přece, vždycky nejvíc potřebuješ to, co jsi si nevzal. A podle toho balíš na další cestu. Takže ta hromada krámů roste a roste...
Málokdo praktikuje "Co jsem minule nepotřeboval, neberu"

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#225 Příspěvek od Hill »

Když synek, majitel jedničkové koktávky kombíka, viděl mého třetího Swifta (ročník 2013, na obrázku vedle králíků), ptal se, kde to má kufr. Auto je sice větší, ale oba předchozí měly objem kufru téměř dvojnásobný. Vypadaly menší, ale jenom zvenčí. Přesto nám ten prostor stačil i na čtrnáctidenní dovolenou, a to jezdíme ve třech lidech.
Aktuálně mám dalšího Swifta, ten má kufr zase o nějaký litr větší, takže jsme se opět přistihli, že jsme sem tam něco ani nevybalili, a že to vezeme nazpátek nepoužité...
Jak říká Murphy, v jakkoli malém cestovním zavazadle je dost prostoru na věci, které nejsou potřeba až do návratu.
Dodávám, že totéž platí i pro kufr auta.
Přílohy
P1010947zmw.jpg

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“