Česká televize

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#211 Příspěvek od p32 »

dvorak píše:Mimo téma - NOVU kupuje Petr Kellner !
Ten Peťa to zase posral. Říkal jsem ať si koupí novou televizi a on to zase popletl. :lol:

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#212 Příspěvek od tomasjedno »

Ale houby. Už nemohl Alzáka vystát, tak si koupil kanál, aby ho mohl odtamtud vymést a pak si užívat.

Uživatelský avatar
microlan
Příspěvky: 1646
Registrován: 09 kvě 2017, 02:00
Bydliště: Kósek vod Brna

#213 Příspěvek od microlan »

Neříkal že to zkusí s novou?

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#214 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ani nevíš, jakou máš pravdu. Lidi jako já občas vydrží reklamu, ale nevydrží Alzáka. Takže téměř hystericky přepínají jinam či vypínají zvuk už při náznaku reklamy včetně nebezpečných časů na ČT2, aby se mu vyhnuli.

Tím pádem Alzák poškozuje ostatní společnosti, co se týká sledování reklamy. Doufám, že si tohle přečte nějaký odpovědný manažer reklamy z nějaké komerčky. 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#215 Příspěvek od sinclair »

Nejsledovanější komerčky jsou v podstatě dvě, Prima a Nova, přičemž není důležité, kolik každá má "subkanálů".
Obě dvě ale dobře vědí, že první reklamní blok je třeba divákovi vpálit do tlamy nejpozději do 20 minut po začátku pořadu, dokud u toho ještě nechrápe.
To pak může působit dojmem, jako by byly na obou synchronizované.
Že by se synchronizovala konkurence, se mi moc nezdá..
Ale subkanály každé z těch dvou velkých, ty synchronizované být klidně mohou, to bych nevylučoval.
Dyť jenom těch Prim je myslím celkem pět, či kolik.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#216 Příspěvek od termit256 »

dvorak píše:Mimo téma - NOVU kupuje Petr Kellner !
Takze hradni dement opousti potapejici se lod Barrandov a stehuje se na Novu, kde bude stekat sve cinsko-ruske zvratky jak novy pan poruci. Vzhledem k tomu, ze reditelem CT je byvaly vysoce postaveny manager Kellnerovy PPF, mame se jeste na co tesit. Zda se, ze tohle kolo Babis projel na plne care, protoze Primu uz vlastni Zach a s Barrandovem by byl jen pro smich i kdyby na akvizici nasel ve svem predluzenem holdingu prachy.

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#217 Příspěvek od lesana87 »

Vidím to na daň z televizního vysílání.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#218 Příspěvek od konosuke »

lesana87 píše:Vypínač reklam má přece každý TV přijímač.
ano má, jmenuje se power ON-OFF :wink:
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#219 Příspěvek od termit256 »

Osobne si nedokazu predstavit, ze bych musel sednout a cumet na TV zrovna kdyz neco davaji, o protivnych reklamach nemluve. Ja chci sledovat tehdy kdy mam cas program na ktery mam naladu. Za mne je klasicke vysilani davno mrtva technologie. Nekdy v dobe kdy zpoplatnili skylink jsme davali novou strechu, satelitni anteny jsem na novou uz nedaval, pozemni jsem nemel ani predtim. Nejake 4k (nebo proc se prechazi na dvbt2) je mi uplne u prdele, opravdu nestojim o to videt zemanuv rypak ve vysokem rozliseni.
Naposledy upravil(a) termit256 dne 29 říj 2019, 18:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#220 Příspěvek od FHonza »


Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#221 Příspěvek od tomasjedno »

konosuke píše:ano má, jmenuje se power ON-OFF :wink:
Vzpomínám, jak tento ovládací prvek nazýval školitel na Temelíně “tlačítko IQ” :D
Přílohy
243D9118-6A39-4AF0-AFF5-99343532148A.jpeg

Uživatelský avatar
microlan
Příspěvky: 1646
Registrován: 09 kvě 2017, 02:00
Bydliště: Kósek vod Brna

#222 Příspěvek od microlan »

Po několika letech jsem zapnul Televizní noviny, jestli se něco změnilo. Možná jen kouzlo chtěného, ale přece.

V reportáži o dušičkách zaznělo:
O dušičkách češi utratí více peněz, než při importovaných svátcích jako helloween či valentýn.

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#223 Příspěvek od petula »

konosuke píše:no, jednou se už blýská na lepší časy, na schránkách v paneláku máme štítky "bez reklam" často i respektováno distributory tiskovin těchto, což je dnes technický problém v option menu TV odpotvrdit příjem reklam ? asi chybí politická vůle a byznys je byznys...
:D Nemám štítek na schránce "bez reklam". Řeším to radikálně podle ruského vzoru: vše co najdu ve schránce bez mého jména a adresy, letí okamžitě zpět vzduchem na ulici. Útlocitné české povahy si stěžovaly, že na ulici je bordel. Já si též stěžoval na místním odboru životního prostředí na distributory neadresných tiskovin. Ti distributroři jsou bez vyjímky imigranti z východu (Slovensko, Ukrajina). Babiš je sem pozval na práci, ale oni nic nerumějí, než roznášet papíry. Odpověď úředníka byla, že neadresné tiskoviny nejsou v jeho kompetenci a nutno si stěžovat na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

A Česká televizka a reklamy? Bohužel, od jara 2015 do jara 2017 byl postupně signál slabší a slabší až vymizel úplně. Signál není, česká televizka není a české reklamy nejsou. Bývalý spolužák, který dělá na Kavčáku mi říkal, že za snížením signálu je snížení výkonu vysílače Střední Čechy, bo nejsou prašule. S odstupem 2 let mohu říci, že mi česká televizka nechybí.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#224 Příspěvek od Hubert_79 »

petula píše:vše co najdu ve schránce bez mého jména a adresy, letí okamžitě zpět vzduchem na ulici
Aneb chovám se jak hovado a ještě se tím chlubím.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#225 Příspěvek od xsc »

petula píše:Bývalý spolužák, který dělá na Kavčáku mi říkal, že za snížením signálu je snížení výkonu vysílače Střední Čechy, bo nejsou prašule.
Aneb informace typu JPP. Signál slabší není, výkon Cukráku je stále 100kW. A kdyby ho někdo chtěl snížit, půjde to skokem, nikdy ne postupně. Uhnil ti drát a to je celý problém...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“