Vtipy, vtipné články a odkazy IV

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#226 Příspěvek od termit256 »

konosuke píše:dnes dopol. jsem vložil do chargeru dvě tužky Tronic AA 2300 mA a teď čekám pozoruji co se bude dít, kryt pálí dost, LED kontrolky obě svítí
Co je vtipneho na nabijeni baterek? Neco mi na fotce nabijecky v zasuvce unika?

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#227 Příspěvek od warp »

match je opravdu zápas, ale matches jsou zápalky (sirky), pøípadnì množné èíslo (zápasy), viz seznamácký slovník https://slovnik.seznam.cz/en-cz/?q=matches

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#228 Příspěvek od p32 »

A co se vlastně překládá? match nebo matches?
:lol:
Přílohy
match.jpg

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#229 Příspěvek od kewin »

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci.
"Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o minutu později!" prohlásila jsem a vyrazila.
Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinky a znovu tanečky, ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!!!
Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci. Vcházím do bytu, jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak kuká třikrát! Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem sama ještě devětkrát...
Byla jsem na sebe velice pyšná a spokojená, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takový dobrý nápad - podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem...!!!
Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní.
Ráno, během snídaně, se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.
A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké podezření. "To je skvělé, jsem zachráněná..!" pomyslela jsem si a otřela pot z čela. Manžel se na mě po chvíli vážně podíval a povídá: "Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny."
Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně: "Aaano? A proč, miláčku?
A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom - nevím, jak to udělala- vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě třikrát a upadla smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom se svalila vedle mě, a zatímco kukala naposledy, hlasitě si uprdla.
Pak začala chrápat.

Odstraněno přebytečné formátování ENTERem
Hill

Uživatelský avatar
davemh
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2016, 02:00
Bydliště: Český ráj

#230 Příspěvek od davemh »

Zachyceno v éteru:
Co uděláte, když pod stromeček dostanete pažní tlakoměr, a ten opakovaně ukazuje nesmysly? No přece si zavoláte záchranku, aby vás odborně změřili taky. :D :D

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#231 Příspěvek od TAKJAN »

Největším vánočním zázrakem je pro mne fakt, že lidé věří v žida, který k nim přijde domů a dá jim něco zadarmo.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#232 Příspěvek od konosuke »

svatej Mikuláš prej rozdával prašule dlužníkům aby unikli spárům věřitelů
to musel mít neomezené jmění ve zlatě a stříbře (odkud ?) ponivač tištěné bankovky tenkrát neexistovaly
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#233 Příspěvek od Kvicala_r »

No je zvláštní, že dospělí už nechtějí věřit na Ježíška, ale stále věří Babišovi s Faltýnkem :wink:
Normálně sem politiku netahám, ale tohle je výstižné a aktuální. Není to důvod k rozpoutání žádného flame!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#234 Příspěvek od EKKAR »

Ale copak Hrabišovi s Faltýnkem - ale spousta jich věří ještě i Filipovi s Grebeníčkem!!!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#235 Příspěvek od Pikofarad »

Lidé jsou různí,najdou se i voliči knížete Šláfenberka nebo Kalouska.Tak se nediv,že volí i Filipa,což je celkem inteligentní člověk

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#236 Příspěvek od EKKAR »

Filipa jsem z malý inteligence nevobviňoval - navopak, ten je vyčůranej jak díra do sněhu, stejně jako většina jeho stranickejch soudruháčků. Bohužel právě vychcanost je vlastnost politiků ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#237 Příspěvek od p32 »

Je dobré míti Filipa. :lol:
Proč dělat rozdíly? Všichni politici jsou naprosto stejně vyčůraní a stejní hajzli (slušní lidi zůstali u své práce). Za oponou spolu chlastají a před oponou nám ukazují, jak se bijí za své strany a jak jsou ti druzí špatní. Je to stejné jako u normálních lidí - jen hajzl podezírá druhé z podrazů a špatností. Dobrý člověk má dost práce, kterou chce udělat a nestará se o jiné a hlavně, nezávidí sousedovi jeho prase a ani jeho živočišný celodenní strach o to, aby mu někdo to prase neukradl. :lol:

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#238 Příspěvek od JiriTom »

Pikofarad píše:Lidé jsou různí,najdou se i voliči knížete Šláfenberka nebo Kalouska.Tak se nediv,že volí i Filipa,což je celkem inteligentní člověk
Tak to je komické... :) Porovnávat komouše s lidmi...

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#239 Příspěvek od Wolfik »

Obrázek

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#240 Příspěvek od TAKJAN »

Vondráčková: když jsem já byla malá, Vánoce jsme neoslavovali.
Protože Ježíšek se ještě nenarodil.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“