Muniční sklad Vrbětice a stálé výbuchy

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#286 Příspěvek od xsc »

sinclair píše:Což je pro presidenta signál, že na hyeny zacílil dobře :D
Tak to je skvělá obhajoba. Když Zeman dělá kraviny, tak je to proto, aby provokoval novináře. Tím obhájíš libovolnou pitomost :-)
A co kamarád Tvrdík, ten ti v jeho případě taky nevadí?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#287 Příspěvek od p32 »

Tak to popíchnutí, jak koukám, tak vyšlo. Ale opravdu jsem nevěděl, že je tu tolik fandů Vystrčila a Pekarové. :lol:

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#288 Příspěvek od xsc »

Kritika nesmyslů Zemana podle tebe znamená automatický souhlas s někým jiným. Tobě to opravdu politicky myslí :-) Jen ta logika selhává...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#289 Příspěvek od p32 »

Ale to přece právě podle tebe žádnou logiku nemusí mít. Mně stačí důvodné podezření. Tolik obdivovatelů těchle dvou a Fialu s Novotným a Kaloska jsem fakt nečekal.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#290 Příspěvek od ZdenekHQ »

Dívám se na tu Partii s Tománkovou (a asi to dlouho nevydržím), a tomu pánovi na křesle chybí jen ten zásuvnej nočník, do kterého by si cvrkl blahem kdykoliv, když urazí moderátorku, nebo pronese nějaké "moudro". Spolehlivě by přetekl.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#291 Příspěvek od EKKAR »

Ty zásuvný nočníky včetně sklopnejch sedacích prkýnek, pokliček, nosnejch uch a příslušný armatury jsme v minulosti vyráběli u nás v podniku pro firmu MEYRA. A musím říct, jsou z nich vynikající mísy na zadělávání těsta nebo nakládání masa k uzení ... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#292 Příspěvek od p32 »

Tyhle zásuvný nočníky by spíše měli mít všichni diváci, co se na takové horory dívají.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#293 Příspěvek od xsc »

p32 píše:Tolik obdivovatelů těchle dvou a Fialu s Novotným a Kaloska jsem fakt nečekal.
Dle tvé logiky jsem zas já nečekal takovýho fandu SPD a KSČ. Protože s tím Zemanovým lhaním o případu nesouhlasí ani Hamáček ani Babiš, byť to z něj lezlo jak z chlupatý deky.

Uživatelský avatar
divous
Příspěvky: 161
Registrován: 08 říj 2010, 02:00
Bydliště: ValMez

#294 Příspěvek od divous »

Csss,Cs,cs. Stále jde o jedno a to samé.
Aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Amerika dostane pocit, že to má pevně v ... no dejme tomu v rukách.
Rusko dostane munici pro svou propagandu, takže pro ně až tak zlí nebudeme ...
No a my se tady zase do krve pohádáme, kdo má vlastně "pravdu".

Každopádně výsledek je jasný:
-Zeman zůstane na hradě
-Ty milióny korun (údajné) se odečtou ze státního rozpočtu
-Nikdo nebude obviněn

Případné další závěry:
-Rusko je strůjcem všeho zla
-USA je strůjcem všeho zla
-Němci jsou pokrytci
-My češi jsme největší ubožáci na světě
-Naši politici jsou píííp prodejné

Samozřejmě je toho víc, ale tímhle mým výlevem máte ode mne zas na půl roku klid.
Čao.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#295 Příspěvek od p32 »

xsc píše:
p32 píše:Tolik obdivovatelů těchle dvou a Fialu s Novotným a Kaloska jsem fakt nečekal.
Dle tvé logiky jsem zas já nečekal takovýho fandu SPD a KSČ. Protože s tím Zemanovým lhaním o případu nesouhlasí ani Hamáček ani Babiš, byť to z něj lezlo jak z chlupatý deky.
To si klidně mysli, ale je to tvoje logika.

Moje logika by byla spíše tato:
Zvláštní, že Babiš nepotvrdil, že ty jejich tajné důkazy jsou "neprůstřelné a jasné". Naopak prezident Zeman jasně řekl, že neexistuje svědectví nebo přímý důkaz účasti těch agentů.
Takže buď budeš Babišovec nebo to druhé. :lol:

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#296 Příspěvek od xsc »

I vraha lze odsoudit na základě řetězu nepřímých důkazů. To jen ty (a Zeman) chcete selfie agentů ve Vrběticích.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#297 Příspěvek od p32 »

xsc píše:To jen ty (a Zeman) chcete selfie agentů ve Vrběticích.
To přece není pravda, chce to 50% národa. Jen ta druhá část chce soudit bez důkazů a nezajímá ji, kdo to udělal doopravdy. Abys nebyl v omylu, tak ty budeš asi větší fanda Zemana i rusáků než já, jen to asi nevíš a plácáš okopírované nesmysly ubožáků, kteří jsou zfanatizovaní podle toho, jak vláda určí. Naší vládě nevěřím už nic a čučkaři by měli mít hlavně dost inteligence na to, aby dodali důkazy pro veřejnost a když to podle nich údajně nejde, tak pro osoby, které jsou podle nich prověřené a jsou jejich nadřízení.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#298 Příspěvek od xsc »

Je zajímavé, že všechny ty prověřené osoby se na interpretaci shodly, kromě Zemana. Ale to ty nechceš vidět a pořád meleš to samé. Mluv za sebe, ne za národ.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#299 Příspěvek od Crifodo »

xsc píše:Když Zeman dělá kraviny, tak je to proto, aby provokoval novináře
Ale tak to většinou bylo a je, to je dědkova charakteristická vlastnost. Kdyby takový náhodou nebyl od přirození, tak mu k ní nahrály ty novinářské onuce.
V posledním případě blbka čumí do not a odškrtává splněné body a neposlouchá odpověď na otázku, kterou právě položila, tak je jasné že v příštích vteřinách jí to senil dá vyžrat.
Je smutné, že ješitný geront s nepatrným zbytkem schopností mlátí s něčím tak nekvalifikovaným, že média neumí nasadit politologického orientovaného profíka. Který by se ptal v zájmu veřejnosti a šel by k jádru věcí.
Mám pocit, že jádro věci nikoho nezajímá. Že je tu zase situace jako za bolševika.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#300 Příspěvek od Crifodo »

xsc píše:Je zajímavé, že všechny ty prověřené osoby se na interpretaci shodly
Ty prověřené osoby, to má být jako mikina a estébák?? Buhehehe.
A ještě okořeněno interviewem s potratem Sobotkou. Tak to nemá chybu.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“