Vtipy, vtipné články a odkazy IV

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#286 Příspěvek od Hubert_79 »

Vypráskat je odtamtud, bez pardonu.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#287 Příspěvek od Yarda1 »

IMHO vidím dva problémy:
1. Majitel se o budovu nestará a nechává ji zchátrat.
2. Někdo obsadí budovu co mu nepatří.

Pokud někdo obsadí budovu co ji majitel nechá chátrat, tak mi to připomíná příslovečné vyhánění čerta ďáblem.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#288 Příspěvek od p32 »

Já vidím jen jeden problém. Někdo vlezl na cizí majetek a bez povolení ho používá.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#289 Příspěvek od bu2520 »

ať je to jak je to , když se zkusím vcítit . Třeba zdědím domek po rodičích a rozhoduji se co s ním a protože v něm nikdo nebydlí, tak se mi tam nastěhují lidi které neznám jen proto že byl opuštěný. A čekám až tam někomu upadne vajgl do pelechu. A upřímně řečeno, zkuste si dnes někde postavit stan, do několika hodin už tam je majitel pozemku a žene vás pryč.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#290 Příspěvek od forbidden »

Vymaštění amíci bojují s elektroauty a samořiditelnými vozidly. 8O V USA bych fakt žít nechtěl, tam je koncentrace lidí bez mozku snad největší.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#291 Příspěvek od Hubert_79 »

Majitel se o budovu nestará a nechává ji zchátrat.
Ano, i toto se děje. Jenže to nedává nikomu sebemenší právo se tam nakýblovat.
Není o čem diskutovat - "aktivisti" prostě okupují něco, co není jejich.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#292 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#293 Příspěvek od dobrman »

hlavní je rychlá pomoc.... :D :D
https://hiddenlolcdn.com/v/277061.webm
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#294 Příspěvek od Hydrawerk »

Na gumoléčbu to zatím nevypadá, policajti se chovají jako gentlemani. Ale už se chystá generál Zima, kterej nezná slitování. https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha ... zpravy_nuc
Fun fact: Vlastník budovy SŽDC pravděpodobně zodpovídá za (mj. požární) bezpečnost budovy. Kdyby tam došlo k požáru a uhořelo pár tzv. aktivistů, tak z toho bude mít SŽDC oplétačky.

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#295 Příspěvek od Rellik »

V praze prý napadlo 4m sněhu...
Přílohy
4m.jpg

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#296 Příspěvek od Artaban001 »

Já bych se s nima nes..l. Týdenní ultimátum k vyklizení budovy a pak bych to nechal vyklidit silou - klidně zásahovou jednotkou po zaplynování slzotvorným plynem. Zásah a veškeré škody z prodlení jim dát k úhradě. když si stát nedokáže poradit z pár fetkama, co okupují cizí objekt, tak jak si chce poradit ze složitějšími problémy..
V opačným případě se z toho může stát dost vážný precedens, který může legalizovat zábor jakýhokoliv domu...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#297 Příspěvek od Hydrawerk »

Je rozhodně vhodný zatočit s vysmaženýma aktivistama v zimě. Bohužel teda není teplota -15°C.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#298 Příspěvek od p32 »

Já bych se s nima vůbec nebavil. Nechal bych to vyplynovat nějakým slzákem a vůbec mě nemusí zajímat, že kromě myší, švábů a jiného tam je někdo jiný na černo. Na svém pozemku a ve svém majetku si mohu dělat, co chci. Tzn. i nechat ho i chátrat a pokud by si někdo stěžoval, tak ho samozřejmě musím izolovat (chránit) před přístupem zvenku, aby se neznalému nemohlo nic stát při nechtěném vstupu, ale jen po hranici s veřejným prostorem, a taky tak, aby se nestalo něco někomu na vedlejším veřejném prostranství.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#299 Příspěvek od Artaban001 »

Ono se to dá při jakkýkoliv teplotě. Být promočenej od vody není příjemný ani při 10°C, a slzák funguje vždy. Jenomže tady je problém:
1. Moc jim věnují pozornost - jednou jsou to "lidi", co vnikli na cizí pozemek a tak by se s nima mělo jednat a ne jako na nějaký "aktivisty". Zkrátka vyhnat je jakýmkoliv způsobem.
2. nejspíš je v tý bandě někdo vlivnej, nebo je někdo takový zaštituje, proto jsou kolem toho takový obstrukce, jaký jsou..
Ale co, my to tu nevyřešíme, od toho jsou tu jiní. My se tu můžeme vstekat, nadávat, ale to je tak asi vše, co s tím zmůžeme.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#300 Příspěvek od forbidden »

Jak jseš aktivista, tak seš chráněná osoba. Udělat něco takovýho soukromě, tak tě policajti vyvedou ihned. Je mi z těch feťáků na blití a ještě víc ze státu, kterej si s nima neumí poradit. :evil:

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“