Vtipy, vtipné články a odkazy VIII

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#31 Příspěvek od bu2520 »

Oni s těmi F16 mají pravdu, mluvil jsem s člověkem , který je pilot a soukromě létá s piloty Gripenů , a ti jsou z toho nákupu dost zaskočení. Protože to éro u nás nemá využití. Jenže tringelt z F16 bude jistě tučnější.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#32 Příspěvek od termit256 »

Koupime F16 a za 10-15 let budem resit problem co koupit znovu. Konecne nekdo mysli i trochu dopredu a ne jen zaplacava momentalni diru, aby mu zbylo v rozpoctu co nejvic na uplatky svym volicum s tim, ze za 10 let uz u vlady on nebude.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#33 Příspěvek od Yarda1 »

termit256 píše:Koupime F16 a za 10-15 let budem resit problem co koupit znovu...
My chceme koupit F16? To se mi nedoneslo.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#34 Příspěvek od EKKAR »

Přesně, o F-16 alias "Viperech" se pro naše letectvo vůbec nemluví. Koupili si je Pšonci a kupujou si je Čomboláci, pro naše letectvo se ale poslední cca rok mluví už jen výhradně o volbě mezi F-35 a Gripenama verze C/D následovanýma verzí E. Lightningy prosazuje jejich perspektivnost na dalších cca 40 let a to, že je má v záměru objednat nebo už přímo objednáno vícero letectev po celým světě včetně USAF, Gripeny prosazuje jedině Saab/BAE tím, že nabízejí převzetí dosavadních a v podstatě už notně olítanejch kusů doposavad pronajatejch AČR "za korunu" s tím, že následně dostaneme slevu na pořízení jejich modifikace avioniky z verze A/B na C/D i na následující pořízení novejch typu E. Neboli když si od Saabů odkoupíme v podstatě napůl šrot, do kterýho budeme muset během relativně krátký doby vrazit další těžký prachy, aby se dal dál používat (protože ten dosavadní tucet skutečně bojovejch ér + dvě spárky bude v roce ukončení současnýho kontraktu zhruba na 60% svojí letový životnosti, po který musí nevyhnutelně následovat generálka, nebo éra nebudou dál schopný plnit svoji funkci), oni nám milostivě tu generálku/upgrade na C/D "zlevní" - zatím ještě neřekli o kolik, ani o kolik by zlevnili případnej další nákup/pronájem gripenů verze E. Oni by se zbavili starosti s tím, kam uskladnit/komu střelit ty "naše" olítaný áčka/béčka a ještě by vydělali na tom, že by od nás dostali zacálováno za jejich přestavbu plus další nákup novejch ér ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem měl vždycky strach ze systémů rozpoznávání řeči. Protože když do toho sedne Moravák a začne nadávat, což je tady běžný způsob komunikace v náročných situacích, tak jak to pochopí to letadlo... :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#36 Příspěvek od josef_novak »

Povel "sejmi všecky bolšány" by mohl být zajímavý, to by odnesli i někteří odsud :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#37 Příspěvek od EKKAR »

ZdenekHQ píše:Já jsem měl vždycky strach ze systémů rozpoznávání řeči. ...
Při těchhle zmínkách si vždycky vzpomenu na Olina Pelčáka a jeho besedy, na kterejch vzpomínal, jaký to bylo při výcviku ve Hvězdným - a ještě předtím v Košicích na letecký akademii, jak když se zapomněl při zkoušce a ze "šoupátkového uzávěru" najednou byl "šópátkové uzávěr" ... A to ještě Moraváci v podobě vizovičáků, hanáků, šalingradskejch a dalších pořád ještě ujdou, to takový záhoráci nebo východňári z Horních Uher, to je patřičný "jazykový pohlazení proti srsti" ...

Ale co jsem chtěl doplnit - česko-polská internetová anexe Královce přetrvává a reakce na ni se množej jak tarakáni:
https://www.youtube.com/watch?v=_9_amWY6D0M
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#38 Příspěvek od termit256 »


Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#39 Příspěvek od josef_novak »

Přílohy
obri.jpg

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#40 Příspěvek od scorpions-cz »

Nevím, jestli už to tu někde není, ale něco na tom bude :lol:
Přílohy
vtip.jpg

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#41 Příspěvek od JiriTom »

Kamarádi. A dárek.
Přílohy
Screenshot_20221007-195802_Twitter.jpg
20221007_200522.jpg

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#42 Příspěvek od EKKAR »

Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#43 Příspěvek od BOBOBO »

Maximální vtip dne . Co myslíte kde byla nyní nalezena hlubinná puma , která se amíkům ztratila při posledním cvičení ?[/b]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#44 Příspěvek od termit256 »

Co vtipneho tim chcel soudruh rict?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#45 Příspěvek od BOBOBO »

Nelze ani naznačovat ....
Přílohy
dáreček.jpg

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“