Oprava granitového dřezu

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 181
Registrován: 28 pro 2022, 01:00
Bydliště: Krakonošovo

#31 Příspěvek od jenicek »

Mám se bát? :twisted:
Mimochodem granitovej dřez mám doma taky, aspoň doteď jsem v tý nevědomosti spokojeně žil, možná to je něco úplně jinýho, třebas nějaký fluidum :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#32 Příspěvek od termit256 »

Njn, kdyz plast nazves zulou budes z toho mit asi lepsi pocit luxusu nebo co, ale na faktu ze mas plastovy drez tim nic nezmenis :-)
Delaji se i nahrobky z tehle umele hmoty? To zas bude fnukani v cernych ovcich ze babku ktera tohle nevedela ojebali.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#33 Příspěvek od Cust »

No, je na čase prosadit zákon, že výrobci granitových dřezů budou muset udávat objemové procento obsažené žuly. :-D Obdobně už to máme u šunky.
PS: já mám doma taky granitový dřez, asi ten z té umělé hmoty

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od ZdenekHQ »

BTW, co je na tom dřezu tak zázračnýho kromě toho, že to při virtualizaci projektu vypadá hezky?

Dodávají k tomu taky někoho, kdo to využije a umí vařit, nebo je to jen ukázka pro návštěvy/pipiny, že "my" máme něco lepšího? Protože s odkazem na debaty na EB mají všichni ti "lepší" přece myčku, tak na co dřez... 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 181
Registrován: 28 pro 2022, 01:00
Bydliště: Krakonošovo

#35 Příspěvek od jenicek »

Termite já ten dřez tak nenazval, já ho tak koupil a abych řek pravdu, je mi docela šumák z čeho to je, hlavně že nikde neteče a je docela hezkej.

PS: Už teda konečně poradíte zakladateli vlákna, jak to má teda slepit nebo to jen bude další masturbace vlastních eg? :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#36 Příspěvek od rnbw »

jenicek píše:hlavnì že nikde neteèe
To preto, ze ti do neho nespadla vaza alebo nejaky iny tazky predmet :D

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#37 Příspěvek od Cust »

jenicek píše:PS: Už teda konečně poradíte zakladateli vlákna, jak to má teda slepit nebo to jen bude další masturbace vlastních eg? :lol: :lol: :lol:
vteřiňák - drží to jak přibytý

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od ZdenekHQ »

No jestli se to na lomu chová jak keramika, tak proč ne. Ale tak jednoduchý to asi nebude, voda je živel...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#39 Příspěvek od Cust »

ZdenekHQ píše:BTW, co je na tom dřezu tak zázračnýho kromě toho, že to při virtualizaci projektu vypadá hezky?
Jsou lidi, kteří to chtějí mít hezké. Já se mezi ně taky řadím. Zvláště v domě se mi většinou stává, že jedu s cenou na maximum toho co si můžu dovolit. Proto mám doma černou pračku a sušičku. Naopak na moji světlou pracovní desku v kuchyni bych sporák černý nikdy nekoupil a je mi jedno, že ho mají skoro všichni, raději si nějakou tu tisícovku připlatím. Je mi ale jasné, že černá pračka pere stejně jako bílá a černá indučka indukuje stejně jako béžová.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#40 Příspěvek od termit256 »

jenicek píše:PS: Už teda konečně poradíte zakladateli vlákna, jak to má teda slepit nebo to jen bude další masturbace vlastních eg? :lol: :lol: :lol:
No, tak hlavne by mel napsat jestli ho ma plastovy jako ty, nebo kamenny jako ja. Od toho se bude odvijet vsechno ostatni. Vzhledem k tomu ze pise ze urazil vazou roh ci co, tipoval bych to spis na kamen ktery je prece jen krehci, ale je mozne ze ty plasty delaji dnes tak mizerne, ze jde urazit roh taky.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od ZdenekHQ »

@Cust: Jo, tomu rozumím.

Já jsem praktik, na vzhled moc nehledím až na to, že mám rád přírodní barvy.

Kdybych přijel z práce domů po cestě najezený v restauraci, chtěl bych se taky podívat na hezkou uklizenou kuchyň. Já ji mám jako výrobní prostředek pro přípravu pokrmů ze základních surovin a podle toho tam řádím. Takže nerez.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#42 Příspěvek od termit256 »

Cust píše:Jsou lidi, kteří to chtějí mít hezké. Já se mezi ně taky řadím. Zvláště v domě se mi většinou stává, že jedu s cenou na maximum toho co si můžu dovolit...
Ona ta kamenna (abychom se vyhli problemum s zulou nezulou) deska zas neni tak silene draha, jak si spousta lidi mysli (vzhledem k uzitne hodnote). Kdyz si koupis drez z granitu ktery je plast, desku z granitu ktery je slisovane piliny s prilepenou folii, budes muset neustale davat pozor abys nekde nedloubl, nerizl, nepolil, nepspalil, ne... a stejne to za pul roku bude dojebane. Pak se na to budes 5let koukat, bude se to jen zhorsovat do te miry, nez se naseres, zavolas firmu ktera ti urizne a nalepi novou. Pak bude opet par mesicu pekna...

Kdyz vrazis prachy rovnou do kamene, bude to dalsich 30let vypadat uplne sejne jako prvni den kdys to namontoval at uz se k tomu budes chovat jakkoliv (teda vyjma mlacenim vazami do rohu apod.) Treba naklepavanim masa palickou primo na desce ji nijak neublizis. A i cenove to nakonec nejspis vyjde lip nez ji co par let menit. Hlavne ale nebudes kazdy den koukat na plastove atrapy. Osobne nemam kuchyn jako samostatnou mistnost, takze taky chci aby trochu vypadala.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pletu se, když se zeptám, že oba bydlíte někde v "paneláku" ? To jen pro pochopení myšlenek, protože já si podobných věcí užiju kolem RD až až.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#44 Příspěvek od Cust »

Momentálně v bytovce, takže si užívám v okolí bytovky sám, za posledních 15 let se stalo jedinkráte, že někdo jiný posekal trávu. A jednou někdo ostříhal keře. Ostatní věci = nula. Tedy o okolí, aby bylo hezké, se starám sám... Bohužel i o bytovku, aby nespadla/svítila/hřála... Mám už toho plné zuby, takže jsem začal řešit rodinný domek - doufám, že s úřady to půjde dobře a že za rok zahájím stavbu.

EDIT: do nové kuchyně začínám přemýšlet o granitu :-D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#45 Příspěvek od Celeron »

termit256 píše:To ze nekdo rika granitovy (zulovy) drez plastovemu je predevsim jeho problem. Kdyz budu mit nerezovy drez, nebudu jej nazyvat diamantovym, i kdyz trochu uhliku taky obsahuje. :⁠-⁠) Jak bych pak mel nazyvat drez z opravdove zuly? Vzdyt se to motalo i tobe, kdyz jsi mi tvrdil ze mam urcite ten plastovy :⁠-⁠)
To jsou mi věci. Až se zase potkám s majitelem fy Granit s.r.o. tak se ho budu muset zeptat, jestli je kameník a nebo plastikář. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“