ulož.to stahování

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#31 Příspěvek od EKKAR »

piCZus píše:Hlavně na podzim 2022 vyšla novela autorského zákona a zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek.
Vynucená postojem €urochujstánu a Brusele, nutno doplnit. Neboli opět další důkaz, že z Brusele nařizený opatření a nařízení jsou nadřazený vnitrostátní judikatuře členskejch států = přesnej opak, než se ti samozvanci z Brusele snažej hlásat ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#32 Příspěvek od konosuke »

Kdo nikdy nic nestahuje ať první hodí kamenem
kdo to popírá ten onanuje dodnes. Sigmund Freud, psychoanalytik.
Naposledy upravil(a) konosuke dne 19 bře 2023, 11:41, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#33 Příspěvek od ransom »

Konosuke: já to napsal dřív.

EKAR: Všem kdo furt nadávají na Unii bych rád připomněl, že o členství si rozhodl celý národ v referendu.
(Já tenkrát varoval a měli mě za nácka.)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#34 Příspěvek od konosuke »

OK to jsem přehlíd ale v principu jednota názorů
ani vynález magnetofonu nepoložil fonografický průmysl
ale, tehdy šlo o nedostupnost žádané muziky zatímco dnes...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#35 Příspěvek od ransom »

Magnetofon v principu nějak výrazně prodej desek neovlivnil. Technika i spotřební materiál se nákladově blížily kupování LP. Navíc se nahrávalo v reálném čase 1:1, takže to bylo dost časově náročné. A nedostupnost titulů byla myslím spíš specialita našeho kouta. Tady prostě kopírování nahrazovalo neexistující nabídku.

Návrat vinylu na trh je myslím šikovný tah jak přesvědčit lidi, aby muziku zase kupovali. Protože ze stažený empétrojky si zatím nikdo desku nevylisuje. Zato v krámě za ní současný hipster vysolí pěknou sumu.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#36 Příspěvek od BOBOBO »

Není to pravda , EU schválilo JEN 45% právoplatných voličů .

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#37 Příspěvek od EKKAR »

ransom píše:...
Návrat vinylu na trh je myslím šikovný tah jak přesvědčit lidi, aby muziku zase kupovali. Protože ze stažený empétrojky si zatím nikdo desku nevylisuje. Zato v krámě za ní současný hipster vysolí pěknou sumu.
Spíš to je vo tom "mít koupenou věc v ruce". Ze streamovací služby si sice koupíš přehrátí nebo stažení "do já-podu", ale fyzicky nemáš v ruce nic, když se ti sekne flash-paměť v přehrávači nebo ti vypnou net, o tu koupenou muziku přijdeš. Držet v ruce kus materiálu s fyzickým záznamem je něco odlišnýho a lidi se k tomu zas začínají vracet, obzvlášť i na základě toho, jak se vládnoucí elity čím dál víc uchylujou k násilnýmu vypínání některejch subjektů, poskytujících svoje služby výhradně prostřednictvím elektronickýho spojení ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#38 Příspěvek od ransom »

BOBOBO píše:Není to pravda , EU schválilo JEN 45% právoplatných voličů .
A kdepak byli ti co tam nešli? Bylo jim to fuk. Šanci měli. Tak ať dnes laskavě držej kušnu.
Na tom je holt postavenej volební systém. Jinak by neplatily žádný volby ke kterým se lidem nechtělo. Nechceš doufám zavádět volební povinnost? To už jsme tu měli.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#39 Příspěvek od ransom »

Ekkar: Na držení v ruce ve smyslu že to mám doma stačí CD nebo zakoupený WAV či FLAC. Navíc si to snadno stáhneš do auta nebo do telefonu. Vinyl ale má navíc ten punc exkluzivity, na který lidi rádi slyší. Můžou se tak považovat za znalce. To funguje ve všech oborech.

A kašlu na diskuze. Jdu se válet na sluníčku a poslouchat legální nahrávky. Je internetový rádio vůbec legální?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#40 Příspěvek od EKKAR »

ransom píše:
BOBOBO píše:Není to pravda , EU schválilo JEN 45% právoplatných voličů .
...
Na tom je holt postavenej volební systém. Jinak by neplatily žádný volby ke kterým se lidem nechtělo. Nechceš doufám zavádět volební povinnost? To už jsme tu měli.
Povinnost volit máš - minimálně morální, abys moh říct "Já s tím nesouhlasil a hlasoval jsem proti!". V opačnýám případě fakt akorát můžeš čušet a šoupat nohama pod gaučem ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#41 Příspěvek od p32 »

ransom píše:EKAR: Všem kdo furt
ransom píše:Ekkar: Na držení v ruce
A nejsi ty ta Maketa Adama a Pekara? Ta taky furt mění jména osob, aby se o ní psalo. :lol:
ransom píše:Precedens s odsouzením mládence z USA, který dal svůj archiv filmů na web ke stáhnutí, už máme.
Ne, nemáme. Nejsme v USA, ale v ČR.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#42 Příspěvek od p32 »

EKKAR píše:
p32 píše:... , ale na okrádání lidí (vymyšleno Jandou).
....
Mejlíš se, Janda si nic nevymejšlel, Janda jenom aplikoval v Českocourkovsku do tý doby nijak extra nevymáhaný práva autorů, uznávaný jinde.
Znáš tu povídku o přednostním právu chodce na přechodu? Koho to asi tak zajímá, jak to bylo doopravdy? S Jandou je to stejné.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#43 Příspěvek od ransom »

p32 píše:
ransom píše:Precedens s odsouzením mládence z USA, který dal svůj archiv filmů na web ke stáhnutí, už máme.
Ne, nemáme. Nejsme v USA, ale v ČR.
Hele, ty buď neumíš číst, nebo jsi blbej, nebo to děláš naschvál. Koukni se pořádně na ten můj příspěvek, když už z něj cituješ. Máš tam odkaz na precedentní rozhodnutí ÚS v ČR.

Kde jsi přišel na to že měním jména, to nevím. Odpovídal jsem Ekkarovi.
Naposledy upravil(a) ransom dne 19 bře 2023, 15:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#44 Příspěvek od BOBOBO »

ANO , jsou i v EU země s přikázanou účastí . Ještě nikoho procházka nezabila . Nikomu to nemůže ublížit !!!! Naopak tomu protilidovému systemu dnes zde by to jenom prospělo !!! Tobě připadá snad normální že pako s 14tisíci hlasy velí senátu ?? To se ti nezdá zvrácený !! Umíš si přeložit demokracii , víš to je vláda lidu , vláda většiny !!!

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#45 Příspěvek od ransom »

Co to plácáš? A jak to proboha souvisí s tématem vlákna? Vy s těma svýma mindrákama fakt dovedete zabordelit jakoukoli diskuzi.
Schválně zkusím založit vlákno o žížalách. Jak dlouho to bude trvat.
Naposledy upravil(a) ransom dne 19 bře 2023, 15:52, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“