Receiver

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od stepa »

Azuritko píše:Niekto mi odporučil tieto LOGITECH že ich počul že hraju skvele a maju dobry basak tak zaradujem medzi ostatne a pre mna na prve miesto. Čo si myslíte vy :wink:
hele chlape...motas dohromady 2.1 system a 5.1 system...co vlastne chces? :D

btw za ty prachy jeste aby dobre nehraly

Uživatelský avatar
Azuritko
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#32 Příspěvek od Azuritko »

No či bude 5.1 alebo 2.1 mi je jedno. Ide mi o kvalitu zvuku nie o priestorovosť

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#33 Příspěvek od Hop377 »

Ked ti ide o kvalitu, tak lovis v zlych vodach.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od stepa »

Kdyz ti jde o kvalitu tak za 4 litry se daji koupit solidni sloupy! a ne takovyhle plastovy chrastitka.

Uživatelský avatar
Azuritko
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#35 Příspěvek od Azuritko »

Takže do 5000SK môžem mať lepšie repro s lepšimi basami? Treba mi napísať nejaky konkrétny produkt a chcem to ku PC tak aby som nemusel nič zase dokupovať alebo to prerabať na PC lebo to by som zase posr... :) Ked vlastne nad tým uvažujem čo vlastne presne chcem tak nech sa steny trasú ked budem počúvať ako to bolo aj s tým blaupunktom pokial mi to išlo. Ak to dosiahnem s tými logitechmi a nie je nič výkonnejšie tak mi to stačí asi :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#36 Příspěvek od EKKAR »

DO PR....kenný vohrady... musím se mírnit, abych nebyl odfiltrovanej... :lol: :lol: :lol:

Azuritko, kolik je Ti let? Podívej se třeba sem: www.dexon.cz a potom se ptej, jestli existuje "niečo výkonnejšie"!!!
To jsi ještě v 1. třídě, že neumíš najít internetové stránky s nabídkou zesilovačů od výkonů takřka komorních, teda něco jako 5.1 výkon 5x 15W + 1x 25W až po (bláznivé) "parostroje" s výkony mnoha SET Wattů na kanál pro ozvučování velkých ploch a prostor?
Vezmi za mouse přítele Gooogla nebo jeho uja YAHOOOOa a zadej si do některého z nich "repro 5.1" nebo "repro 2.1" a odpal to - nebudeš chápat z té záplavy odkazů, které se na Tebe vyvalí.
Pro Tebe ( a všecky Tobě podobné) ale bude opravdu úplně nejjednodušší, když se sebereš, popadneš do ruky velké kladivo, rozbiješ jím prasátko, vezmeš své naškudlené volně směnitelné korunky a navštívíš s nimi nějakou prodejnu počítačové bižuterie a příslušenství a necháš si od nich předvést, co jejich zboží umí. Kup si to i s reproduktory, nebudeš litovat - oni vědí, co se k čemu hodí a poradí Ti. Alespoň ti seriózní. Nezapoměň si s sebou vzít na papírku napsaný typ zvukové karty, kterou máš ve svém kompu, aby koupené bylo s ní kompatibilní (někdy se to hádá - ale opravdu jen málo kdy) - a budeš mít po starostech. Budeš mít na všecko záruku, co se pokazí, bude opraveno nebo vyměněno a nebudeš muset řešit pro Tebe neřešitelné otázky.
Souhlas?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od stepa »

Azuritko píše:Takže do 5000SK môžem mať lepšie repro s lepšimi basami? Treba mi napísať nejaky konkrétny produkt a chcem to ku PC tak aby som nemusel nič zase dokupovať alebo to prerabať na PC lebo to by som zase posr... :) Ked vlastne nad tým uvažujem čo vlastne presne chcem tak nech sa steny trasú ked budem počúvať ako to bolo aj s tým blaupunktom pokial mi to išlo. Ak to dosiahnem s tými logitechmi a nie je nič výkonnejšie tak mi to stačí asi :D
za litr kup zesik,za 4 sloupy a mas o srandu postarano...na aukru za to poridis super sestavu k PCcku a nebudes se zato stydet ani pri poslechu hudby(kua ty ses ale slovak),nebo se projdi po bazikach s hudebninama a budes se divit co tam vsechno najdes :wink:

btw...konkretni produkt mozna nahodim vecer az bude cas,ale snad nejses takovy drevo abys hledal na netu nekolik minut sam ne?

Uživatelský avatar
Azuritko
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#38 Příspěvek od Azuritko »

No mám skúsenosti s tým že ked si vyberem v obchode nemusí to byť to čo som chcel a hlavne rada od obchodníka je často závislá na peniazoch takže rada je skreslená. Preto som sa rozhodol že to čo si kúpim budem konzultovať najprv s niekym na internete na nejakom fóre aby som vedel do čoho idem. Len je jasné že názory rôznych ludí čo majú skúsenosti s rôznymi prístrojmi sú rôzne a tak sa snažím častými otázkami dať niečo dohromady. A ked si v googli vyhladam nejake to repro väčšinou nie je poriadny popis a ked je tak aj tak je lepšie počuť názor niekoho kto to odskúšal alebo kto o tom konkrétnom výrobku niečo počul alebo vie takže si myslim že lepšie raz počuť radu ako X krát nájsť v googli. A k tomu veku ak ta to tak irituje :) mám 21 a pôjdem po prázdninách tretím rokom na výšku a ak by ťa presne zaújmalo tak chodím na FRI(fakulta riadenia a informatiky) v Žiline (Ale duchom vo mne žije tretiak na základnej škole :D :D :D :)).

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od stepa »

Azuritko píše:A k tomu veku ak ta to tak irituje :) mám 21 a pôjdem po prázdninách tretím rokom na výšku a ak by ťa presne zaújmalo tak chodím na FRI(fakulta riadenia a informatiky) v Žiline (Ale duchom vo mne žije tretiak na základnej škole :D :D :D :)).
tak s tim se nikde nechlub :D ,protoze Tvoje vedomosti neodpovidaji Tvemu veku,kua v 21 uz musis mit nejaky zaklady a to jeste studujes technickou fakultu,pomalu elektro :wink: ...a na vek se nevymlouvej,me je 22,tretim rokem na CVUTu

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#40 Příspěvek od EKKAR »

Třeba se splet a tím 21 myslel 2 + 1 ... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#41 Příspěvek od Hop377 »

To nebol preklep tych 21? 8O Toto dnes produkuje nase skolstvo? :( Vysokoskolak, co ma problemy s vyjadrenim co vlastne potrebuje, studuje technicku skolu a ma problemy so zakladnym chapanim techniky? 8O No zbohom. :evil:

Uživatelský avatar
Azuritko
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#42 Příspěvek od Azuritko »

Ak myslíš základné chápanie techniky že budem vedieť to čo ty ked to pravdepodbne študuješ tak to chceš vela. Ani ja nebudem predpokladať že vieš programovať alebo derivovať či integrovať (nieže by som to aj ja extra vedel ale dačo som už pochytil. Ak tým myslíš hladanie v googli tak to som vysvetlil vyžšie. Neviem ale nikdy som sa na vek nevyhováral neviem ako si to myslel stepa. Alebo radšej povedz Hop čo presne myslíš tým základné chápanie techniky? Ja sa čudujem že naše školstvo produkuje ludí čo sa iba chvascú a na otázky odpovedajú bud otázkou alebo sa strašne čudujú že v niečom vedia viac ako druhý. Sakra čím dalej tým sa mi to tu na tomto fóre menej pozdáva samí namislenec a myslím to vážne :( A aby som nezabudol Ekkar k tomu príspevku sa vyjadrovať nebudem

Uživatelský avatar
Azuritko
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#43 Příspěvek od Azuritko »

Si pripadám ako na elektrotechnickej priemyslovke mezdi 16 ročnými faganmi čo si práve prečítali niečo o reproduktoroch.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od stepa »

tohle ber jako moznost! ne ze si to musis koupit! lepsi je si to poslechnout,jestli ti to bude vyhovovat,nevim jak na tom jsou,protoze jsem je neslysel,musel bys pohledat na diskuzich:
http://www.tipa.eu/cz/produkt/05460967- ... ma-s-800s/

a zesik k tomu treba nejakou jetou teslu AZSxxx

ale jako hlavni rada zni...projdi baziky s audiem a tam si to poslechni...rovnou zesik s bednama,pokud budes mit uz zesik,tak Ti urcite nechaji poslechnout s tvym zesakem

Uživatelský avatar
Azuritko
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#45 Příspěvek od Azuritko »

Ako keby som nevedel že si môžem vyhladať cez google milion reprosustav. Ja sa pytam čo je podla Vás dobre potrebujem počuť skusenosti a nie čítať bezhlavo parametre a porovnávať ceny a vy iba že nič neviem som neskuseny blbi toto je diskusia?
Od nervov hlcem cedečka po šírke :twisted:

Toto som písal ešte pred stepoým príspevkom ale je to pod ním lebo som to dlhšie asi písal ako on :)
Naposledy upravil(a) Azuritko dne 03 črc 2007, 21:40, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“