Zachrana dat z HDD.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#31 Příspěvek od Radix »


Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#32 Příspěvek od doktor365 »

Ať nezakládám nové téma. V noťasu mi kleknul disk .Fotky a nějaké soubory mi synek zachránil. Ještě bych potřeboval Outlook kontakty a nějakou poštu. Jde to nějak stáhnout? Díky Milan.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#33 Příspěvek od rnbw »

Hladaj PST a OST subory v Users\<username>\AppData\Local\Microsoft\Outlook. Ak sa ich podari skopirovat, mozes ich v inom Outlooku otvorit a data skopirovat.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od Hubert_79 »

Kontakty by se do outlooku (neuvádíš ale verzi) měly načíst online, jestli tedy mail je na MS účtu (xyz@outlook.com), případně by mohly spolu s dalším obsahem (maily) být v souboru *.pst, tak pohledejte tohle.
Je to někde v C:\Users....
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#35 Příspěvek od Celeron »

U mě v Office Outlook 2012 PST soubory mívají i několik GB a to na každej rok dělám novej soubor osobních složek a starej šoupnu do archívu. Dokud jsem to nedělal tak měl PST i přes 10 GB.
Chci tím říct, že pokud disk dodělává, tak bude mnohem menší naděje ho zkopírovat než nějaký fotky velký pár mega. Pokud se nepodaří ho celej zkopčit tak není boha jak z toho PST data dostat. Jestli někdo ví, jak to udělat, sem s návodem.
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#36 Příspěvek od rnbw »

Skopirovat nastrojom ddrescue co najvacsiu cast suboru a nasledne sa pokusit subor opravit nastrojom Inbox Repair Tool (je sucastou Outlooku).

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#37 Příspěvek od Celeron »

Já Inbox Repair Tool v Office Outlook 2012 nemám. To je volitelná součást instalace? A nebo píšeš o MS Outlook, co je (nebo býval) součástí Windows? Případně kterých?
Díky!
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#38 Příspěvek od rnbw »

Outlook nikdy nebol sucastou Windows. Jedine Outlook Express, co je uplne iny program, ktory s Outlookom nemal nic spolocne. Bol to len mailovy klient (bez kalendara a dalsich kokotin, jednoduchy, maly a rychly) a tuto ulohu plnil omnoho lepsie ako Outlook.

Vyhladaj na disku scanpst.exe, urcite tam niekde bude.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“