problém se zesíkem

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od DjRix »

Čau horcis,nějak se mi to schéma nedaří nahrát na upload,má to 16MB,jestli mi napíšeš mail tak ti to můžu poslat mailem.

Uživatelský avatar
horcis
Příspěvky: 31
Registrován: 08 črc 2005, 02:00
Bydliště: chomutov

#32 Příspěvek od horcis »

muj mail je horcys@seznam.cz

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

Trafo a smyčka

#33 Příspěvek od jasin »

Kecám opravdu. :oops:
Zemní smyčka by nevznikla jen při symetrických vstupech, ale ty se u těchto pouťových zařízení nepoužívají. :(

Asi bych zkusil oddělení optočlenem. Běžný optočlen chodí jen do cca 8 kHz, takže by se musel použít některý rychlejší typ. Kvalitní optočlen stojí kolem 100 Kč. Dva kusy, DPS a bižuterie k tomu, to vyjde taky na 250 neli na víc. Ale komu jde o HiFi zvuk, tak je to určitě lepší než trafo.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od DjRix »

Jasin,to zapojení s operáky fuguje,ale je to mnohem víc nákladné než to trafoa opravdu zvukově není špatné,v autě tě přece mnohem víc ruší spousta jiných věcí.

Uživatelský avatar
horcis
Příspěvky: 31
Registrován: 08 črc 2005, 02:00
Bydliště: chomutov

#35 Příspěvek od horcis »

cau djrix uz jsi mi poslal to schémátko?mě nic zatím nepřislo.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od DjRix »

Čau,bohužel nemůžu posílat mail s tak velkou přílohou,tak sem ti to dal v tifu na upload.Dej vědět co na to říkáš.

Uživatelský avatar
horcis
Příspěvky: 31
Registrován: 08 črc 2005, 02:00
Bydliště: chomutov

#37 Příspěvek od horcis »

ten soubor nejde stáhnout,ukazuje mi to stránka nenalezena.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od DjRix »

Tak mi napiš SZ s adresou a já ti to pošlu zítra poštou,nebo já už nevím jak to jinak udělat.

FAtbluNT

dpa

#39 Příspěvek od FAtbluNT »

to DjRix:
Docela by me schema toho DPAcka zajimalo, navrhoval sem totiz pred casem 300W zesilovac, jehoz soucasti byl i spinany menic na 2 x 45V, pro kamose a ten s nim byl spokojenej prave az na zvuk (sesmolil sem tam AB konec se dvema diferakama a koncakama BD249/250).. Zajimal by me i ten menic u toho dpa ... Ja sem primar toho trafa, rozdelenej na pul, budil mosfetama(IRF540).Kazdopadne Dudek rulez, docela bych ten svuj vytvor s tim DPA porovnal...
Víte nekdo proc ten tif nejde stahnout?? Kdyz sel uploadnout tak by mel jit i "dolu" ne? Vsiml sem si ze dost tech vetsich souboru proste stahnout nejde a pocitadlo kazdej pristup pocita jako stazeni, takze prave u tech nefunkcnich se setkavam z cislama v tisicich... to bude asi nejaka chyba ve skriptech ne??

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“