bastlirovy vanoce

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#31 Příspěvek od EKKAR »

Točit rotačním čunětem by musela naše nejoblíbenější milenka elektrika, já si nedovedu představit rotovat ručo-fučo 12 hodin nebo ještě víc a nespálit pochoutku. A adept na rotaci se dá sehnat jednoduše - jsou podniky selského chozjájstva (rozuměj hospodářství...), kde minisvini prodají přes řezníka, který vykoná všechny přípravné úkony - čuně rohne, vyčistí a někdy i podle přání naloží do nějakého láku. Pro účastníky termorotační úpravy minisvině pak zbývá pouze její naražení na rožeň a ta termorotace... Ono by taky hodně záleželo na tom, kolik potenciálních žravců se dostaví - aby nebylo potřeba tu minisvini několikrát prohnat procesem Ctrl+C a Ctrl+V, aby se na všecky dostalo... Asi bych to viděl na závaznou přihlášku spolu s finančním příspěvkem - kolik by byla další otázka, ale jen ten, kdo by zaplatil, by měl nárok na to počítat s pohoštěním ze společného rožně - jiný by si musel dát dlabanec v osvěžovně nebo z vlastních zásob...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#32 Příspěvek od Sendyx »

Včera mi přišel do pošty leták nějaké firmy, která nabízí pořádání neformálních žranic kdekoliv (kde z toho asi mají provizi), taková rotační svině v Jeseníkách tam byla ceněna po zpracování na 400Kč/kg vyrotované váhy a bačovské kuře na pouhých 300. Jen nevím, jestli by byl k mání i Novotný nebo nějaký jiný bavič, leták jsem spotřeboval jako šmírpapír jen po letmém prohlédnutí.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#33 Příspěvek od EKKAR »

Tak jsem se příležitostně zastavil na kus žvance v hospodě v Česticích na Královéhradecku - je to na silnici I/11 mezi Týništěm nad Orlicí a Častolovicemi, asi 20 minut autem na východ od Hradce Králové. Mezi řečí ze servírky vypadlo, že místní volejbalový klub má jisté možnosti v poskytování ubytovací kapacity na tábořišti, popřípadě v tělocvičně a že pan vedoucí zmíněného jejich občerstvovacího zařízení poskytuje i služby co se rotujících čuňat i další drůbeže týče - a to prý v kompletním rozsahu, včetně zajištění oněch masitých rotorů. Jen prý bychom si museli dohodnout termín tak, aby nekolidoval s žádným jejich sportovním podnikem. Podrobnosti o možnostech a případných cenách zjistím příští víkend, budu se pokoušet kontaktovat tamějšího šéfa volejbalu.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“