satelitní komplet

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Masob
Příspěvky: 194
Registrován: 27 čer 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Masob »

A kde jsi viděl tu akci? Já jsem myslel, že to bylo jen kolem vánoc, já tuto akční kartu mám, ale mám pocit, že jsem koupil jednu z posledních v půlce ledna. Jinak já bych měl na komplet větší nároky (Al parabola, min 80cm, lepší funkce přijímače, 2 družice), ale věřím, že nenáročnému uživateli bude stačit, to si musí každý rozhodnout sám.

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#32 Příspěvek od pavel16 »

Je to u toho odkazu v akční nabídce.

Uživatelský avatar
Masob
Příspěvky: 194
Registrován: 27 čer 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Masob »

Myslíš ten odkaz jak si dával? Tam jsem našel jen tento popis:
SAT komplet přijímá české programy z družice ASTRA 3 ( NOVA ,ČT1, ČT2, PRIMA, ČT4 SPORT, TA3, TOP TV, TV Óčko, ČT24, TV NOE, PUBLIC TV a za příplatek NOVA CINEMA, Slovenská televize STV1,2, Galaxie Sport, CS Film, HBO a XXX Xtreme, Film box, Nonstop Kino).
Nebo je to napsáno ještě někde jinde?

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#34 Příspěvek od pavel16 »


Uživatelský avatar
Masob
Příspěvky: 194
Registrován: 27 čer 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Masob »

Jo, už to vidím. :roll:

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#36 Příspěvek od pavel16 »

Nic lepšího jsem za ty prachy nenašel.Jestli někdo jo ,tak napište.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#37 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 20:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#38 Příspěvek od sr71 »

zajímalo by mì jestli máte nìkdo zkušenosti s pøijímaèi znaèky "Strong"

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#39 Příspěvek od miroja »

Slusny obraz,menu aj v SK(zrejme aj CZ jazyku), ak nechces EMU,podla mna nie zla volba (aj ked niektore modely idu na EMU ukecat).

PS: Ferguson som spominal ja, a modely 6318-CR a 7318-UCI som vyslovene neodporucal, pretoze maju problemy so spolupracou s kartou na CW, comu sa ani neda cudovat, kedze na to neboli urcene. Ak sa z 6318-CR urobi CW-cko, tak to je uz cosi ine, potom mozno aj hej.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#40 Příspěvek od sr71 »

nemáte nìkdo praktickou zkušenost s nastavením sat.kompletu s pøijímaèem Strong6500 ? potøeboval bych s tím poradit

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#41 Příspěvek od miroja »

Konkretnejsie ....

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#42 Příspěvek od sr71 »

zatím se mi na kompletu s tímto pøijímaèem nepodaøilo vùbec nic naladit, potøeboval bych si nejdøív ovìøit jestli postupuji správnì s nastavením v menu pøijímaèe - jestli pøed pøesným nastavováním polohy paraboly teoreticky staèí v menu "channel search" - viz pøíloha, nastavit družici a hodnoty frekvence, SR, polarizaci a FEC nìjakého známého programu? takto jsem zkoušel vyhledat signál natáèením paraboly, ale ukazatel signálu dole byl poøád na 0%, slyšel jsem že má pøijímaè zpoždìnou odezvu - jak velkou? výchozí azimut paraboly mám pøibližnì nastavený s elevací je to horší, stupnice co je na držáku paraboly se mi zdá nepoužitelná, ale zkoušel jsem otáèet v obou osách v pøedpokládaném smìru, je nutné nastavovat nìco v "antena setup" ? (mám namontovaný jeden LNB),
Přílohy
Bez názvu 1.jpg
(54.81 KiB) Staženo 73 x

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#43 Příspěvek od sr71 »

tak už jsem si s tím poradil, podaøilo se mi naladil Astru 19,2, takže 23,5 snad najdu taky (nemìl jsem se satelitním pøíjmem žádnou zkušenost tak jsem z toho byl trochu vyjevenej :-)

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#44 Příspěvek od RadekB »

kondik píše:Toho topfielda som mal, ale velmi som s nim spokojny nebol, navyse nesli zapisy na kartu, avsak ako komplet je to dobra cena.
Niekto tu spominal ferguson - ten urcite nie, takziez Tipa-Opava a ich goldeny - nic moc.
To byl problem stareho FW, dnes by mel byt OK. Byla ale nejaka vadna serie, delal se zeleny pruh pres obraz, pomohlo jen vyp-zap.
Na CZ-SK-UPC doporucuji Homecast 3000CR, Humax CryptoOne nebo Technisat Digit ---- .
Nejhorsi,co me proslo rukama byly Fergusony (HW celkem OK, ale jeste ted pamatuju ty zastupy lidi s kartama, kterym nechodily zapisy, ty prijimace byly proste na neco jineho), Opentel (kapitola sama pro sebe, byt ale 3500CW byl celkem OK) , Globo, Opticum a dalsi sracky, ktere maji po casto ani ne dvou letech v haji zdroj, ctecku pro Conax, zapisy na karty chodej jak kdy a snad nejvetsi mrdku prijimac co nam prosel rukama bych videl STRONG z tech slavnejch letaku a super akci. Nedavno jsem byl instalovat tuhle hororovou sestavu od nejake firmy, tusim RETA computers (vyhodna koupe na splatky), parabola zelezo, ale mechanicky katastrofa, vsechno mekke jak blato, dotahnout to bylo nemozne,aniz by se neco nezdeformovalo, nezkroutilo, proste horor. Koax co k tomu dali byl tak kvalitni, ze bych to prirovnal asi k tomu, ze pouzit ho rovna se delat novou elektroinstalaci v hliniku. (Diseqc byl trvale sepnuty na B a neprepinal, dal jsem tam EMP162 abych to vubec nejak zprovoznil). A ovladac toho strongu snad navrhoval deb..l. Egonomie uplne na ........

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od Jirka »

RadekB píše:.. od nejake firmy, tusim RETA computers (vyhodna koupe na splatky).....
Pozor!! Na supr výhodné splátky !!

Ale k těm Strongům. Já si myslel, že jsou docela schopný. Co byly v recenzích, tak je tuším poměrně chválili. No zrovna jsem na něj včera koukal v u "odborníků" v electroworldu, měli tam model 6500 s kartou, 2x LNB ...

A co tenhle satelit http://www.parabola.cz/clanky/2501/tech ... yptoworks/ ?? Je dobrý ?? Máš s ním nějaké zkušenosti ??
*****

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“