Nevíte někdo co to je ???

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vybihal
Příspěvky: 297
Registrován: 04 čer 2007, 02:00
Bydliště: Suchý

#31 Příspěvek od vybihal »

TO: Radix, Díky za snahu. Problém začal tím, že nešel spustit Správce HP. Další aplikace fungovaly, teď můžu jen kopírovat (scan --> print). Zítra budu pokračovat.
VyBiSu

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#32 Příspěvek od caven »

a co zkusit nainstalovat jiný program na scenování ???

Uživatelský avatar
vybihal
Příspěvky: 297
Registrován: 04 čer 2007, 02:00
Bydliště: Suchý

#33 Příspěvek od vybihal »

Zdravím, zatím jsem nahrál schéma AUR110
AUR110.rar a taky si tam najdi
AURsch_pcb.pdf AURtechinf.part1.rar AURtechinf.part2.rar AURtechinf.part3.rar

No a toť vše.
VyBiSu

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#34 Příspěvek od caven »

Děkuji

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#35 Příspěvek od mi-ro »

adamx píše:tento modul v pôvodnom stave je ti nanič , má 100V výstup ,velké skreslenie lebo je to B-trieda , a strašne "brumí"
Nebuď tak zlej, sice to má pouze 100V ale jinak je to docela dobrej zes na těch 75W. Je potřeba na něm udělat pár věcí a sice preventivně vyházet vazební kondy na mříže koncovek na pak nastavit klidový proud pomocí dvou trimrů a -UG2. Měří se úbytek na kotodových odporech. A pak u hurá tanyny. Pro začátečníky muzikanty ideální na combo, pro bastlíře ideální klasika el. zesu. Navíc se dá sehnat leckdy za cenu železa. Má to oddělený napájení pro žhavení a pro anody. Bastlíři POZOR, je tam opravdu "hodně elektriky" aby vám to nakopalo když si sahneš kam nemáš!!!!!! Jo a ještě někdy bývají prasklý hnědý vazáky na desce buzení-vyměnit. Jestli to leželo někde ve vlhku, pravděpodobně přerezly a nebo přereznou některý odpory na buzení, většinou jsou ty s hodnotama MOhm a více. Taky je dobrý utahnout matky elytů!. Tak jsem se vykecal a teď zase vy.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Poradna“