SRAZ BASTLÍRNY - zájem?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#31 Příspěvek od Radix »

Podle jiných teorií nastane jen jiný věk.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#32 Příspěvek od Hill »

Nebo se toho stane zase jen tolik, aby to právě zaplnilo noviny a zprávy v médiích. Jako každý jiný den.
I to je samozřejmě jedna z teorií.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#33 Příspěvek od Radix »

V polovině šedesátých let jsem slyšel zaníceně vyprávět jednoho Svědka, že k Zemi se blíží masy sněhu a v roce 1977 ji dostihnou a nastane konec světa.
Myslím, že s koncem světa už teď nikdo raději neoperuje.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#34 Příspěvek od EKKAR »

Konec světa už nastal!
Bylo to 31.12.1999 v 10 večer, ale všichni na Zeměkouli byli tak namazaný, že to nikdo nezaregistroval...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#35 Příspěvek od jandu »

Ruský zástancovia konca sveta vykopali zemľjanku a vliezli do nej na jeseň roku 2007. Po tom, ako im včera prepadol strop zemľjanky, sa časť z nich nasrala a vyšli na povrch zeme. Keď už majú zomrieť, tak aspoň "kultúrnejšie"!!!
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#36 Příspěvek od Radix »

Stačilo by tam hodit láhev čpavku a vylezou všichni.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#37 Příspěvek od EKKAR »

Pánové, prosím, řešte takovéto OFF-TOPIC někde mimo - zde bychom opravdu rádi viděli POUZE PŘÍSPĚVKY ZÁJEMCŮ O SRAZ.
ZA DOSAVADNÍHO STAVU ZÁJMU MÁM ALE VELKÉ OBAVY O TO, ZDA VŮBEC BUDE PRO KOHO NĚJAKÝ SRAZ POŘÁDAT.

ZBÝVÁ POSLEDNÍCH 14 DNŮ DO ROZHODNUTÍ !!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#38 Příspěvek od Radix »

Na to se musí jinak. Kdo se nezúčastní srazu, bude mu to zapsáno do kádrových materiálů!

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od zdenoeddie »

Radix píše:Na to se musí jinak. Kdo se nezúčastní srazu, bude mu to zapsáno do kádrových materiálů!
Hradi tento sraz ROH :?:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#40 Příspěvek od Radix »

Tak to nevím. Já byl v podniku, který měl cca 490 zaměstnanců jediný nečlen ROH.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#41 Příspěvek od mtajovsky »

Radix píše:Tak to nevím. Já byl v podniku, který měl cca 490 zaměstnanců jediný nečlen ROH.
A to si stýskáte nebo se chlubíte? :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#42 Příspěvek od Radix »

Tak to se vyjímečně chlubím. Že jsem tím pádem nemohl být ani v jiných výběrových organizacích je nabíledni.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#43 Příspěvek od tandel »

mtajovsky napsal:
A to si stýskáte nebo se chlubíte?
Byla to každopádně výhoda, nemusel platit členské příspěvky.

Ale k tomu odpočítávání, které se tu řešilo. Dobrý nápad. na mnohých webech to odpočítávání skutečně funguje. Bývá to zdůrazněno hned na úvodní straně. Odpočítávají se různé věci, například čas do vydání nové verze nějakého softu. Klidně by tady mohlo být odpočítávání času do konce lhůty na přihlášku nebo do začátku srazu.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#44 Příspěvek od Cust »

tandel píše:mtajovsky napsal:
A to si stýskáte nebo se chlubíte?
Byla to každopádně výhoda, nemusel platit členské příspěvky.

Ale k tomu odpočítávání, které se tu řešilo. Dobrý nápad. na mnohých webech to odpočítávání skutečně funguje. Bývá to zdůrazněno hned na úvodní straně. Odpočítávají se různé věci, například čas do vydání nové verze nějakého softu. Klidně by tady mohlo být odpočítávání času do konce lhůty na přihlášku nebo do začátku srazu.
myslím, že pokud chce člověk poznat nové lidi (se kterýma si denně píše), tak se přihlásil. Pokud ne, tak je odpočítávání zbytečná práce. Ono stačí, když do tohoto vlákna Ekkar nebo kdokoliv jiný sem tam napíše a je to dostatečně zviditelněné.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#45 Příspěvek od Cust »

mtajovsky píše:
Radix píše:Tak to nevím. Já byl v podniku, který měl cca 490 zaměstnanců jediný nečlen ROH.
A to si stýskáte nebo se chlubíte? :)
Zaujalo mě vykání v tomto příspěvku. Jednou jsem měl období, kdy jsem všem vykal, ale jelikož jsem se cítil sám, tak jsem od toho opustil.

Nebylo by dobré, kdyby jsme si všichni vykali? Třeba by se zmenšilo procento urážek. (I když, já se cítím nesvůj, když mě někdo vyká - z očí do očí - nejraději bych mu řekl: vole já jsem Pavel)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“