Plosny spoj ze schematu

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#31 Příspěvek od Crifodo »

Anonym píše:Tak teď nevim, aby ta moje pomoc zadara nakonec nesloužila k něčemu ilegálnímu :roll:
Nad to se musíš filozoficky povznést, obrátit se dá každý záměr, i kasička v kostele. Mě taky neuchvacuje to, co dělají s mými daněmi někteří naši nejvyšší a to ani není ilegální :barf:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#32 Příspěvek od Radix »

Anonym píše:Tak teď nevim, aby ta moje pomoc zadara nakonec nesloužila k něčemu ilegálnímu :roll:
Proto budhisté příliš nepěstují pomoc bližnímu svému. Mohli by v konečném součtu sloužit zlu a tím by si zhoršili karmu. A to zlo může být někdy složitě zašifrováno v zdánlivém dobru.

Uživatelský avatar
kid
Příspěvky: 22
Registrován: 02 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od kid »

Anonym píše:Tak teď nevim, aby ta moje pomoc zadara nakonec nesloužila k něčemu ilegálnímu :roll:
Tvoje pocity chapu, mel jsem naprosto stejne, kdyz jsem zvazoval, jestli ten navod uverejnit nebo ne.
Je potreba si uvedomit jednu podstatnou vec - zarizeni, ktere jsi mi pomohl navrhnout, NEUMI vycist kod z jednotky PRIMO! Pouze simuluje uzivatele, ktery kod zadava. Nedochazi k prolamovani zadne ochrany, obchazenibezpecnostnich pojistek nebo neceho podobneho. Navic cely proces ziskavani hlesla "chvili" trva (cca 100 hodin i vice)... A za dalsi - zarizeni NEMUZE pomoct auto ukrast!

Doufam, ze je to dostatecne vysvetleni :idea:

To Radix: Snad jsem uspokojil i Tvoji karmu :wink:

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#34 Příspěvek od TomasX »

Pánové jestli čtu správně tak "kidovi" to zařízení funguje i bez plošného spoje. A taky si myslím, že podstatnější část toho udělátka je ten soft, jehož autorem je "kid" . (aspoň tak píše)
Věřím tomu, že "anonymnímu" trval návrh pl. spoje stejně dlouho jako plodné a přínosné příspěvky ostatním.
Celé vlákno dokazuje, že umíme o všem krásně a dlouze kecat. :wink: Na to jsme mistři všichni. :wink:
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#35 Příspěvek od Crifodo »

Radixu, to je na bastlírnu docela hluboká filozofická úvaha! :D
Správný buddhista sedí na zadku u rybníka vedle topícího se batolete a medituje, protože by po zachránění z něj mohl vyrůst nový Jirka Křoví :wink:
I když způsob, jakým sem kidd podstrčil žádost o vytvoření plošňáku na "něco", a agilní anonym mu vyhověl, je svým způsobem kukaččí až filmově scénářový... ještě že bastlírnu snad moc nenavštěvují opálení kluci, co chodí rádi do zastaváren.
Tomasx: od jisté úrovně nejde o to, jak moc je zdatný a rychlý fyzik (elektronik, chemik), jako o to, JESTLI dané zařízení zplodit... a hlavně dát ho k dispozici.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#36 Příspěvek od Radix »

Crifodo píše: Správný buddhista sedí na zadku u rybníka vedle topícího se batolete a medituje, protože by po zachránění z něj mohl vyrůst nový Jirka Křoví
To je skvělý příklad.

Návštěvník

#37 Příspěvek od Návštěvník »

Já jsem TA anonym :wink:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#38 Příspěvek od Radix »

Kdopak se skrývá pod tou anonymkou?

Uživatelský avatar
kid
Příspěvky: 22
Registrován: 02 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od kid »

TomasX píše:... podstatnější část toho udělátka je ten soft, jehož autorem je "kid"...
Spravne! Obvod je tak jednoduchy, ze ... no, to nema ani smysl komentovat 8-)
TomasX píše:... umíme o všem krásně a dlouze kecat ...
Souhlas! Diskuse je sice pekna vec, ale casto se debata strhne uplne nekam jinam (jako treba prave ted) a to je take duvod proc jsem zvolil prave onen "kukacci zpusob a podstrčil žádost o vytvoření plošňáku na 'něco'" a jsem rad, ze mi "agilní anonym vyhověl" a na nic se neptal :!:
Kdybych totiz nejdrive zaslal spolecne se schematem detailni popis k cemu ona vecicka slouzi, tak bych se mozna ani ted nedockal vysledku, protoze by se v tomto vlakne strhla debata na moralni a nabozenska temata a pak, Buh vi :wink:, bysme se mozna dockali vysledku - nebo taky ne... :(

Kadopodne chci jeste jednou podekovat "Anonym" za jeho pomoc a omlouvam se za to "podstrceni zadosti", rozhodne v tom jsou jen dobre umysly

HAVE A NICE DAY!
(... od teto chvile budu odpovidat jen na prispevky k tematu vlakna ...)

Návštěvník

#40 Příspěvek od Návštěvník »

Radix píše:Kdopak se skrývá pod tou anonymkou?
:?: :ponder:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#41 Příspěvek od Crifodo »

Anonym píše:Já jsem TA anonym :wink:
řek bych, že při navrhování dps na tom tolik nesejde :wink: něco jinýho je to u plotny a v ložnici... teda ještě trochu záleží na věku :twisted:

jestli to "zařízení" má těžiště funkce v dekódovacím sw, tak stejně rozhodující je, komu a za jakých podmínek ho duševní otec poskytne, čert vem jestli si to odemykač pak uplácá do lukoprenu nebo vzorně zaletuje do tišťáku :roll:
Když někomu oklonuju SIMku nebo přes okno o půlnoci pustím dálkovým dálkovým ovládačem domácí kino na plný pecky, taky až tak dalece nezáleží na estetice dps :twisted:

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#42 Příspěvek od TomasX »

Anonym píše:Já jsem TA anonym :wink:
Pánové tak jestli je tohle pravda tak smekám. 8O
Hele ženská....... :roll:
Machr jsme každý, ovšem vždy v oboru někoho druhého ...

Návštěvník

#43 Příspěvek od Návštěvník »

TomasX píše:Hele ženská....... :roll:
Ty sem asi moc nechodíš co?

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#44 Příspěvek od Crifodo »

je fakt, že baba do některých profesí vnáší chaos :twisted:

http://www.airplane-pictures.net/images ... 9/7370.jpg

Návštěvník

#45 Příspěvek od Návštěvník »

Crifodo píše:je fakt, že baba do nìkterých profesí vnáší chaos :twisted:
Proè myslíš, že jsem tu anonymnì?
To není mùj pøípad :oops:

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“